Jaké hračky kupujete dětem od 0 do 1 roku?

monaberuska1
24. bře 2008

Ahojky mamulky🙂
jaké hračky kupujete pro své drobečky?myslím tak od 0 do 1 roku, jsou nám 3 měsíce, a kupuju, kupuju, a něco mi přijde na nic☹tak třeba s tím je spokojeni Vaše dítko??

vrtule83
24. bře 2008

Ahojky malá u malé má dlouho úspěch kytička zvonkohra od Lamaze, když jí už nebaví hraní tak ostatní věci na ní jo. Jinak nejlepší je vyřazenej mobil a obyčejná chrastítka co dělají hodně rámus, a navlékací kroužky ty pořád rozebírá. Nejobyčejnější věci myslím že udělají větší službu než vymakané hračky za stovky korun. Ještě jsou dobré stužky, několik různobarevných o různé šířce svázané dohromady, ty nás baví dlouho.

listicka20
24. bře 2008

Ahoj, naši malou nejprve zaujal oslík hrající melodie, pak chrastítka na hrazdičce a když začala brát věci do pusy, tak nejdýl vydržela u šustivé kytičky a motýla - jak píše vrtule, musí to dělat rámus. Teď má úspěch malá umělohmotná chrastící myška, asi proto, že se dá dobře ohryzávat, jak je malá. Nevim, jak to mají ostatní miminka, ale my musíme mít na dece neustále nahrnuto dostatečně různorodých hraček, protože Katrinku každá brzy omrzí, potřebuje střídat.

monaberuska1
autor
24. bře 2008

listicka20
jojo to naší malou právě taky brzo omrzí takže to střídám také🙂jako na hrací dece má hrazdu a ještě kupu hraček a pak je spokojená,

holky co takhle hodně slyším, tak hračky od lamaze jsou prý nejlepší a nejzábavnější🙂co vy na to??

vrtule🙂
jojo u nás má malá taky nejvíc ráda špendlík a štěrchátka, ty dělaj ámus:_)a jinka včelička od tiny love co šustí a vybruje, tak tu zbožňuje taky🙂

vrtule83
24. bře 2008

souhlasím hračky od lamaze jsou supr, ale ta cena také, máme panenku a ta omrzela ale ta zvonkohra má pro malou zajímalé lístečky a pořád ji zapíná a vypíná. Mám zálusk na navlékací kroužky, moc se líbí taťkovi, tak uvidíme.

monaberuska1
autor
24. bře 2008

vrtule:_)
pošleš mi prosím odkaz na ty kroužky?jo ta kytička stojí ale kolem 800,-že??jojo lamaze je drahý☹

siima
24. bře 2008

U nás hodně hraček bylo na nic, ale oblíbený byl zvonek/kytka od Lamaze, šustí jí lístky a pak opička kousátko od Fisher Price, je na ní navlečeno asi 6 kroužků nebo lístků a malá je den co den už asi 6 měsíců zkoumá a přemysťuje na 5 cm 😀 sem a tam . Ta opice zabere vždycky! Jinak ještě obyčejnej dudlík a vařečky...

malovani
25. bře 2008

Holky, Eva má hraček hromady 😉 , ale nejlepší je starej nefunkční mobil, ovladače, vařečka a půllitrová petka 😀 ... Myslím, že čím běžnější věc, kterou vidí dnes a denně u nás, tím víc jí chce a s hračkama si můžem hrát sami... Jo, ještě má ráda knížky, ale s těma si sama nevyhraje, chce, abychom jí četli...

marinka
25. bře 2008

Jak píšou holky, malou taky nejvíc zajímají obyčejné věci, jako mobil (koupila jsem jí dětský, který hraje melodie a ten miluje), ovládač, klávesnice, různé kelímky, papírky, sáčky 😀 Hraček má taky hromadu a největší úspěch mají ty, které vydávají hodně zvuků a hrají melodie, např. tenhle šemík: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9590228&tab=1 Dále miluje všeličku od Bright stars, ale tu jsem nenašla na vebu, když se jí pohne křidýlkama, tak vydává dětský smích a různé jiné zvuky, z toho je malá hotová! 😀

kathus
25. bře 2008

tak malej ma 2 a pul mesice a koupila se mu takova ta hraci deka s tou hrazdou .. z toho je uplne hotovej a radi v tom jak pominutej 🙂 😀

minea
25. bře 2008

Taky máme panenku od Lamaze - malá ji má od narození a má velký úspěch. Nejdřív to byl někdo, kdo s ní bydlí v postýlce a dlouze si ji prohlížela. Dneska už s ní úspěšně cloumá za kroužky nebo za šustící sukýnku, ale taky jí občas pozoruju, že jí jenom tak lehce bimbá do chrastícího náhrdelníku 🙂 . Úžasnou hračkou je u nás hrazdička - máme tuhle: http://www.sambik.cz/zbozi/16371/HRAZDICKA-AKTI.... Aby to nebyl samej plast, dávám jí tam textilní hračky a různě to obměňuju. Mlátí do toho jak o život. 😀