Jaké hračky pro 9ti měsíční děcko? Máte tip?

rrk
31. říj 2011

Nemáte někdo tip na nějaké hračky pro 9 měsíčního chlapečka? Děkuju

smardik
31. říj 2011

u nás měli úspěch clemmy kostky, pak auta, od FP mluvící hrnec, vkládací kelímky

rrk
autor
1. lis 2011

@smardik děkuji za tipy 😉

llluckaaa
2. lis 2011

Já jsem koupila dceři hrací stoleček od Chicca a hrozně se jí líbí. Stojí u něj, mačká, mlátí nebo skládá kostky a je spokojená.

dana3262
2. lis 2011

@rrk nam se osvedcil geomag baby a duplo. V 9.mes si s nim jen pohazoval atd, ale je to dobra hracka.

med
2. lis 2011

Che, che, tohle taky řeším, protože našeho malého zajímá vše, co není hračka... chrastítka atd. už ho moc nezaujmou. U nás teď frčí vařečky, umělohmotný cedník, hřeben, růžová lžíce na boty, ovladač na TV, prázdná petlahev (samozřejmě umytá), prostě všechno jen né hračky 🙂) Tak nevím, co mu přinese Ježíšek k Vánocům, asi sadu vařeček 🙂 Lego Duplo ho zajímá, jen dokud ho všechno nevyhrabe z krabice a když je všechno venku, tak už ho nezajímá 🙂

hamma
3. lis 2011

@med U nás taky ještě kolíčky na prádlo a cokoli je ve skříňce, v šuplíku nebo jiném zavřeném místě, které se naučil otvírat. Jo a obsah všech tašek a kabelek 🙂 Takže mám teď velkého uklízecího pomocníka 😉
Jinak se nám osvědčila taková ta klasická hračka - barevný kelímky, který se dávají do sebe a dá se z nich postavit věž. S těma si docela vyhraje - dává je všelijak do sebe a nebo do nich dává další věci.

kathy.skal
9. lis 2011

cokoli co dělá rámus 🙂 máme hudebního slona od Taf Toys, tak to docela; jinak kyblíky; propisky;role vánočního papíru; obrovskou službu dělají prázdné krabice;... a koulodráha, ale to je hračka primárně určená pro kočky 😀

rrk
autor
9. lis 2011