Jaké hračky se vám osvědčily?

neeve
13. dub 2008

Chtěla bych si tu sdělovat zkušenosti s hračkami, které se vám osvědčily a které by jste doporučily... 🙂 Určo to bude dobrý návod co koupit a co spíš ne. Já se hlásím k tomu, že bych dala Nobelovu cenu za hračku od Fisher Price - Zahrádka
http://www.prales.cz/show_goods.php goodsID=4526&PHPSESSID=bfe729fb813e19ad11030e92700d4ec9

Nelinka u toho vydržela a stále vydrží neuvěřitelně dlouho, pořád jí to baví a to už od nějakých 5ti měsíců. Cena je mazec, ale sehnala jsem použitou za zlomek ceny 🙂

A jestli tady tohle téma už někde je, tak sory, ale já jsem se zapomněla podívat 😀 😀 😀

marguerite
13. dub 2008

http://www.prales.cz/show_goods.php?goodsID=4526

ano Neeve..je to ona..šampionka všech hraček 🙂 i u nás vede

martinka24
13. dub 2008

Ahoj , my jsme koupili nářadíčko od Fisher Price a taky to Máju baví a dokonce i starší děti, jsou vždycky u nás bitky o tuhle hračku. 😀

marguerite
13. dub 2008

No my máme nářadíčko taky, ale zatím Ondru nějak nebere, na to, že píšou že je to pro děti od 6.měsíců. Ale věřím, že jeho čas teprve přijde 😉

neeve
autor
13. dub 2008

Ne tohle fakt není reklama na Fisher Price... 😀 Ale jo... má to ten výrobce fakt vychytaný ty hračky 🙂

kajule
13. dub 2008

Tak u nas asi nejvic vede smetacek a lopatka. 😀 Jinac ma rad dreveny kostky, ale jakmile vidi smetacek a lopatku, tak jdou stranou. 😀

neeve
autor
13. dub 2008

A knížky, jakékoliv knížky nás berou jako hodně! Ty od GALT - šustivé, ale i obyč leporela, knížky do vany, knížka mluvící od FP, prostě jakékoliv... super.

marguerite
13. dub 2008

Tak my narazili s šustivýma knížkama..ty jako vůbec, ale leporela a všechny ostatní knížky milujeme taky 😉
A balonky a plechovka..a jsme štastní i půl hodiny 😀

neeve
autor
13. dub 2008

Kajule - a to je od jaké firmy? 😀 😀 😀 Asi koupím - nové, čisté... 😀

kajule
13. dub 2008

Nebo ma rad jeste takovy ty kelimky, libi se mu jak vzdycky postavim kominek a on ho zboura a rad si s nima hraje i jentak nebo i do vany jsou dobry. 🙂

lefika
13. dub 2008

tak ked uz chvalite fisher price: u nas ficia little people. mala sa s tym dokaze neuveritelne dlho hrat 😵

ivce
13. dub 2008

Neeve nekecej a okamžitě řekni kolik ti FP za tu reklamu dává 😉 😀 😀 😀 u nás vedou leporela a pak taková plastová rozhrkaná hrací kytara, ještě po synovci, co hraje šíííííííleně dlouhou písničku Jóóó McDonald ten si žil hija hija hou 😀 😀 😀

myschka
13. dub 2008

Tak u nás taky vedou hračky od FP a poslední dobou klasické dřevěné kostičky
a pak samo všechno co není na hraní 😀

kajule
13. dub 2008

Neeve, nevim, netusim, my ho mame doma uz kolik let. 😀 Pata to je vubec takovej pomocnik, ja v kuchyni stiram normalne hadrou, tak ze lezu po podlaze, pac na ni porad neco haze a neco pak zaschne. No a Pata kolikrat kdyz ma susenku a spadne mu drobek na zem, tak to hnedka pretira rukavem. 😀 Kdyz zametam vezme smetacek a uz tam s nim macha kolem sebe. 😀 Kam se hrabe Fisher price. 😀

ivce
13. dub 2008

myschko zrovna na tebe myslm - usrkávám tu Lambrusco 😀

jo a velmi oblíbené hračky jsou všechny květiny v květináčích 😀 ale to teda dělá bordel tak nedoporučuju 😀

aponchie
13. dub 2008

pet flaska,xulofon,bubinek,vse co rve a vydava zvuky,cinely,kuchynska smoby,vysavac,kocarek..a v miminkovskem veku:kousatka,chradtitka,flasky,penezenky,penize,zlato,bizuterie,koralky 😀 no proste straka.hlavne vse co je opravdove neuspokoji ji nic falesneho 😒 😀 kostky,lego,farma zviratek,v podstate mame vsecko neznackove az na kuchynku a nejake veci z Ikei (zatloukani spaliku a tak)a je celkem OK s tim. 🙂 jako panenku Anabele jsem zakazala a jine podobne jim taky..ma 3 kazda dela neco jineho ale spis nez s nema vydrzi s knihama!nejlepe anglicke a cte si jako anglicky sama 🙂

kajule
13. dub 2008

Jooo a pak ma jeste strasne rad takovej bubinek do ruky s kterym kdyz mava tak do nej (do toho bubinku jako) narazej kulicky, ktery jsou privazany na provazku u toho bubinku a hrajou, to se mu taky libi. 🙂

aponchie
13. dub 2008

xylofon..

kajule
13. dub 2008

Jmenovat ovladac, dvd apod. si myslim nema smysl. 😀

marguerite
13. dub 2008

u nás ted vede bublifuk, svítí očička když ho vezmu do ruky 😵

myschka
13. dub 2008

ivce 😀 a já jen džus 🙄 😀
lefika, ty nás taky byví, máme teda jen tři co patří k farmě ale stačí
Pak jsem narazila v hračkářství na takové jakoby velké igračky asi od dupla ale nejsem si jistá a ty jsem Aduš nemohla vyrvat 😲 jedna figurka za 200,- měli i zvířátka

prasiatko30
13. dub 2008

u nas taka stavebnica co vypada ako lego ale pre deti od 1r - s tym sa vybavime a vsetci architekti 😀 a potom knizky a najnovsie aj fixky na bielu tabulu - ako bielu tabulu pouzivame chladnicku - mala ma zabavu medzitym co ja varim 😀

myschka
13. dub 2008

tak od dupla nebyli, na ty jsem teď koukla na MMB

zany
13. dub 2008

U nás vede cokoliv co si vykramaří v kuchyni a hlavně věci co se nesmí 😀
Z klasických hraček ho berou kelímky, kostky, knížky, zvířátka a nebo prostě cokoliv s čím se dá mlátit!!! 😀 😝

marguerite
13. dub 2008

Myschko je to TOLO
ale jsem z nich zklamaná teda, protože krásně cvakali při otáčení všemi částmi tělíčka, ale už to nefachčí, a uprostřed mají čudlítko 🙂 na zmáčknutí a píská to..ale já mám problém abych zabrala a zvuk to vydalo, natož Ondra ☹

myschka
13. dub 2008

jo to je ono 😉 🙂 No Aduš to zvládla už v krámu. Tak to je blbí, že nevydrželi. My máme prasátko od FP a to právě taky cvaká když se mu točí hlava a hýbe nožičkama a píská mu rypáček, Aduš ho vždycky rasí 😀 😀

marguerite
13. dub 2008

NO a to si s ním tak nehrál jak jsem čekala..nožky zatím zvuk vydávaj, ale hlava a ruce ne ☹ a to písknutí taky to šlo líp od novoty..teď už to jde blbě...

neeve
autor
13. dub 2008

Holky tak ty igráčky jo? Já nad to koukala, ale říkala jsem si, jestli to není pitomost, jestli na to není moc malá. Je to taková fajn hračka do kočárku na zabavení si myslím, ale nebyla jsem si jistá. Ty Little People jsou něco na způsob velkých igráčků?

myschka
13. dub 2008

no dobrý vědět, asi stejně jedno na zkoušku koupím a uvidíme. Byla z toho fakt nadšená.

kitty68
13. dub 2008

fakt je to tak dobre ta zahradka? tady stoji jen £19.99, tak bych ji to zakoupila

myschka
13. dub 2008

ne neeve spíš takové jakoby gumové postavičky a zvířátka.