Jaké hračky se vám osvědčily?

neeve
13. dub 2008

Chtěla bych si tu sdělovat zkušenosti s hračkami, které se vám osvědčily a které by jste doporučily... 🙂 Určo to bude dobrý návod co koupit a co spíš ne. Já se hlásím k tomu, že bych dala Nobelovu cenu za hračku od Fisher Price - Zahrádka
http://www.prales.cz/show_goods.php goodsID=4526&PHPSESSID=bfe729fb813e19ad11030e92700d4ec9

Nelinka u toho vydržela a stále vydrží neuvěřitelně dlouho, pořád jí to baví a to už od nějakých 5ti měsíců. Cena je mazec, ale sehnala jsem použitou za zlomek ceny 🙂

A jestli tady tohle téma už někde je, tak sory, ale já jsem se zapomněla podívat 😀 😀 😀

aponchie
14. dub 2008

jeste sem zapomela fotoalbumy jsou v kurzu od narozeni 😀

nobody
14. dub 2008

si něco musím objednat 😀

denousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karot
14. dub 2008

Ahojky!
Tak nám se max.vyplatila hrací deka "Akční Včela",houpací kohouti a takový ten kužel,jak se na něj navlékají kroužky. 😉
A z těch nenormálních je to svazek mých klíčů,dálkové ovládání od TV(docela se divím,že ještě funguje 😅 Adam s ním vždycky praští o zem,aby z něj vypadly baterky a pak se je snaží dostat zpět 😀 ),kyblík od mopu,záchodová štětka(od jisté doby jí dávám do vany,kam na ní nedošáhne-pokud u nás není návštěva 😀 ),fotoalbumy,obrázky lidí(zvířátka ho moc neberou 😖 ) a moje pantofle. 🤐

kacerka
14. dub 2008

My zatím patříme mezi ty menší a zatím se osvědčily ty nejlevnější hračky typu - chrastící zavírací špendlík, svazek kroužků, různá pískadla apod. a na spinkání samozřejmě plyšáci 😉

neeve
autor
16. dub 2008

Doporučuji koupit plyšového cinkacího pštrosa v Ikee... 😀 Už dobu nás drží... 😀

mata79
16. dub 2008

No my sme sa od malicka snazili kupovat interaktivne hracky. Mame vela od Fischer Price-u. Ale naj hracky, ak to vezmem chronologicky tak vedie mikrotenovy sacok nafuknuty a uviazany, potom plastova flasa, ta nas drzi dlho a uz sa ju naucil aj odsrobovat a teraz vedu vsetky moje pomocky na varenie.
Premyslam, naco sme my tie hracky kupovali...... 😉
A Karot mame podobnu uchylku - kradnutie papuci. Beda, ak sa niekto vyzuje, uz leti po ne.... 😀

neeve
autor
23. dub 2008

Taky máme papuče 😀
No tak nám se ještě hrozně osvědčila kravička, která po zmáčknutí dělá bůůůů...a hraje písničku 😀
Jinak od Fisher Price toho máme taky hodně, fakt vědí jak na to 🙂 Většinou vždy hračka zapůsobí 🙂 Ale ta zahrádka Fisher Price, ta je fakt bezkonkureční... hit mezi hračkami, dle mého 😝 Ta se povedla no.

ina.b
23. dub 2008

Taky naší malou hodně zaujaly v poslední době vkládací kelímky. Ze všech hraček si hraje nejvíc s nima 🙂

elly
23. dub 2008

Nejvic zvitezila bleska Anezka od Lamaze.....pak miluje zrcadlo... 😉

aponchie
23. dub 2008

a co klasicke kostky ,hraji si s nema deti? 😀 u nas teda jo mame jich opravdu hodne od plastovych az po drevene a lego a s tim si vyhraje..labyrint z ikea je uzasnej,vsecky hudebni nastroje jsou super a jeste jak byl za nas ten kufricek s krteckem takovej z tvrdeho papiru tak v nem male zviratka dinosaury a postavicky 🙂 no a dodneska trhaci ubrousky na smrkani a kremy na mazani,voda a kelimky,pribory plastove a real jidlo k tomu 😀

jaduska
23. dub 2008

A ja mám so značkou TOLO veľmi dobré skúsenosti, malej ani iné nekupujem. Ale aj tak sa najradšej hrá tak, že sa nenápadne presunie k nejakej zásuvke a vyhádže z nej všetko, čo tam nájde.
Staršia sa hrá už iba s bábikami typu Barbie, alebo si navláči kopec papierov a hrá sa na učiteľku v škôlke. 😀 😀

kapulet
27. dub 2008

ahoj holky, nevíte některá kde bych sehnala botičku na učení? Moc se mi ta hračka líbí, ale nějak zmizla z netu. mám ji v albu, tak kdyby některá věděla byla bych vděčná 🙂

neeve
autor
28. dub 2008

Holky máte někdo toto doma? My jsme to zkoušely v jedné herně a Nelince se to moc líbilo... jak si pořád stoupá, tak naprostá spokojenost, stála u toho dobu 😀 Ale máte to někdo doma? Zkušenost, zda se k té hračce děti vrací a není to jenom na hodinu? 🙂

zuzkafuny
28. dub 2008

U nás sa osvedčili... blato, piesok, skalky, papeky, metla... 😅 😀

neeve
autor
28. dub 2008

bláto nebrat 😀

neeve
autor
28. dub 2008

jé já jsem sem zapomněla dát odkaz na to, co jsem se ptala 😀 http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

macanet
28. dub 2008

Neeve myslím, že někdo z června to má v albu 😉 Jinak u nás, poslední dobou vedou knížky, netrhá, nemačká, prohlíží.Flašky od piva, ale uklízím je, což ji štve. Pak fén, ten zkoumá, veškerý kabely atd.... a z hraček, to miluje Veselý kopeček, panenku Emilku, žirafu na kočár tu musí mít všude 😉

macanet
28. dub 2008

Neeve koukni na červen 😉

bibinka
28. dub 2008

tak ja pridám troškou do mlyna. už tu niekto písal o likvidačnom spôsobe hrania sa 😀 😀 😀
Tak to je ako náš starší syn, ten šklbe a trhá všetko od narodenia čo mu príde pod ruku. O klasické detské hračky nejaví záujem-od mala sa hral len s káblami, ovládačmi, kľúčami,vŕtačkou(manželovou) vo svojom boxe má všetky moje spotrebiče-fén,kulmu,žehličku, vysávač,mixéry atď a ked niečo potrebujem, "musím" si to vypýtať. Darmo sme mu vnucovali autíčka, lopty,kocky-nič nezaberá. Ale knižky miluje-má hádam všetko čo vyšlo-ale aj tie má obšklbané ,hoci teraz si už nechá vysvetliť, že sa to nesmie. Teraz má mániu- "zatľka" šróby medzi matrace na gauči 😀 😀 😀

Mladší je úplne "normálny" 😀 😀 😀 hral sa pod hrazdičkou , hrá sa pekne pri kockách, pohárikoch, pokúša sa stavať veže, číta si leporelá, má rád autíčka. Nemáme nič značkové, len klasiku -hlavne české a slovenské výrobky a drevené koníky, ale myslím, že netreba prehnane drahé hračky kupovať. Nie som však za lacné číňáky-tie sú plné ftalátov a sú nebezpečné, ľahko sa lámu atď.

alcatko- som sa dobre nasmiala 😀 😀 😀 😀 . vidím , že máme podobne uletené deťúrence 😀 😅

biela
28. dub 2008

u nás zatiaľ vyhrávajú hračky fisher price, rôzne kľúče a krúžky, ktoré sa dajú zavesiť na hrazdičku na lehátko FP.
ale úplne naj je pískacia gumená kocka s obrázkami "krtka a jeho kamošov". 😀

lindda
8. kvě 2008

chcem sa opytat, aku hracku doporucite v 15 mes netusim co mu mam kupit dik

neeve
autor
8. kvě 2008

zahradní houpačku? 🙂 to máme v plánu k roku... 😝

lindda
8. kvě 2008

ja hladam nieco co sa tlaci ako kocik nakupny alebo nieco podobne

lindda
8. kvě 2008

neve on sa ani doma ani vonku nehupe nema to rad asi po mne 😀

etuska
23. říj 2008

nejake tipy pred vianocami? 😀 😅

sassi
24. říj 2008

my ideme malemu kupiť drevenu železničku, ta čo sa daju postupne dokupovať diely, na vianoce bude mať necelé 2 roky
Min. rok sm e mu kupili take to chodítko/odrážadlo 2v1 od Fischer Price a bola to somarina, ako chodítko je to nízke, maly za tym chodil po kolenách (je pravda že je z tých vyšších detí, ale aj tak) a ako odrážadlo to bolo úplne nanič, aj som sa dívala že je toho plny Mimibazar, asi nie sme jediní, čo to v euforii kupili a a potom predavajú (teda ja som to predala ešte na jar)
Rad sa tiež hra na hojdacom koníkovi, na gumenom hopsadle (to je taký osol z materiálu ako su fit-lopty), no a všetky možne druhy autíčiek.
Pači sa mi aj vrtačka a vysávač od Playschool.

No a dcere kupujeme original Barbie (ostatné su o ničom, nekvalitné, aj Steffi sa neosvedčila), a Polly Pocket.
A ešte sa radi hraju so zvieratkom Fur Real , mame mačiatko, to malé, stalo to do 400,-

sassi
24. říj 2008

etuska ešte ma napadlo, v takom veku ako ma tvoja dcerka, bola uplný hit plastelína a vykrajovátka, mala kaderníčka (fen, natačky, kulma ...), kuchynka a riadiky, no a od 4 rokov jednoznačne vedu Barbie, ale take čo sa daju česať a prezliekať 🙂

maxi08
24. říj 2008

Mne sa osvedčili od malička interaktívne hračky Fisher Price, Tiny Love, nádherné a kvalitné od HABA, od 2 rokov fungujeme na vzdelávacích a didaktických hračkách - španieli Diset a Goula sú úžasne kvalitní.
Dostať ich na www.detskahracka.sk.
Sú to také vecičky že sa mi malý k tomu stále vracia - puzzle ktoré dostal pre vyše rokom a pol ho bavia bavia...
Teraz na narodeniny dostal malý počítač od VTech, je to v nemčine ale už sa naučil zopár slovíčok a čísla do 10. 🙂

judytta
1. lis 2008

Tie drevené vláčiky môžme aj my vrele odporúčať. Tiež chcem malému kúpiť, lebo kamoškin malý sa s tým hral do 7 rokov a stále ho to bavilo. Zakaždým si mohol postaviť niečo iné a časti sa dajú dobre dokupovať. Videla som ich na stránke www.maxus.sk, tak rozmýšľam na niektorou dráhou.