Jaké hračky se vám osvědčily?

neeve
13. dub 2008

Chtěla bych si tu sdělovat zkušenosti s hračkami, které se vám osvědčily a které by jste doporučily... 🙂 Určo to bude dobrý návod co koupit a co spíš ne. Já se hlásím k tomu, že bych dala Nobelovu cenu za hračku od Fisher Price - Zahrádka
http://www.prales.cz/show_goods.php goodsID=4526&PHPSESSID=bfe729fb813e19ad11030e92700d4ec9

Nelinka u toho vydržela a stále vydrží neuvěřitelně dlouho, pořád jí to baví a to už od nějakých 5ti měsíců. Cena je mazec, ale sehnala jsem použitou za zlomek ceny 🙂

A jestli tady tohle téma už někde je, tak sory, ale já jsem se zapomněla podívat 😀 😀 😀

germik
21. srp 2009

viete mi odporucit nejaké fajn hračky,ktoré rozvíjajú zmysly babatka? Malá ma 6 mesiacov, mame doma kopec hračiek, no najradšej má ovladač na TV,kluče,foták...proste všetko čo je "nehračka" jej imponuje 😀 Velmi vychválené sú hračky su od Fisher Price. Máte ich odskúšané na vašich mimi? A ktoré?

petruci6
21. srp 2009

aj my mame oblubene mobily,ovladace,kalkulacky,... 😀 myslim,ze sa im to viac paci,lebo to nemozu 😅

muriel293
22. srp 2009

ahojte nám sa veľmi osvedčil kolotoč nad postieľku ale už sme ho museli zvesiť lebo malý prišiel do veku ničenia a sme sa báli že to strhne lebo už dve hrkálky odtrhol,tiež ho fascinuje ovládač a nafúkané mikroténové vrecúško!
Hračky sa mu strašne páčia také ako je hovoriaci psík -toho miluje a už si ho dávnejšie vie aj sám pustiť a skôr by som povedala že ho bavia veci čo nájde doma,napríklad plastové farebné poháriky s uškom! 😀

kladenacka
23. srp 2009

http://www.svojtka.cz/index.php?mod=shop&action...

U nás vedou tyto knížky - leprela.

standu
23. srp 2009

germik aj u nas vedu ako hracky vsetky veci, co hrackami nie su....od FP mame hovoriaceho psika, ten nas bavi a este mobil..tan ja ok, hlavne nevrieska a nereve, je fakt prijemne tichy.
chcem este kupit taku korytnacku co sa do nej vkladaju kocky podla tvaru, ale este je mlada na to hlupucka, resp. este ju neberie nieco niekam vkladat len vyberat a vyhadzovat 😠
ano a kolotoc FP je super, ale len kym dietko lezi 😀
u nas asi najviac vedu plastove flase a vsetko co sa odkruca 😉

cikyta
23. srp 2009

U nás vedie mobil.
Melodia perinbaba nás rozplače 😅 a Gumimaci-so záujmom počuvame. 😀
Druhe miesto: kolotoč nad postielkou.
Tretie miesto: Cestoviny kolienka a šušťať s nimi do zbláznenia. 😅(Len nie jednoťácke.Tie dlho nevydržia a thaju sa)

A ten kolotoč je od fischer price,aj lehátko máme od nich.A je super.Aj vybruje.

pinco
23. srp 2009

germik ahoj, nasu malu bavil aj taky papagaj od tiny love (sustal, nohy boli hryzatka...). Take hracky, co maju viac funkcii. Aj taky kolotoc na jedalensku stolicku bol fajn, este aj teraz ho rada skuma, lebo sa tam kadeco da tocit a stlacat 🙂 No a vsetky hudobne blbosti. Nemuseli byt ani drahe ani znackove, hlavne ze vyhravali 😀 Len daj pozor, aby neboli moc hlucne.
Teraz ju uz bavia aj tie vkladacie hracky, je cela hrda, ked sa jej podari trafit spravny otvor. A pohariky, co sa davaju jeden do druheho, alebo tie kruzky, co sa tak nastokuju... Myslim, ze to nebolo ani dake drahe.
Plastove flase, kreditky v penazenke a mobil su pre pripad nudze, ked uz neviem co s nou a treba navarit 😉 A jedneho casu ju brala aj snurka na mojich teplakoch, super zabavka a dalo sa pri tom aj lezat na posteli 😀

llllucka
24. srp 2009

My máme hraček plno,ale skoro si s nima nehraje.Jediný,co ho opravdu baví jsou takový ty plastový kolečka na tyči.Dělá je FP,ale my to normálně koupili v tescu jako jejich značku za super cenu.A dají se tam najít i jiné super hračky.

kladenacka
24. srp 2009

Tu vkládačku želvu taky máme, ale moc kluka nebavila. Vždy se snažil dávat věechny vkládačky do toho otvoru, co byl na krunýři a pak byl naštvaný, že to tam nepasuje. Ale teď si rád hraje s autíčkem - odrážedlem od Ofrratu, kde také vkládačka, ale v jedné poloze v sedátku. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24343826&tab=7
Občas se na mimibazaru objeví za poloviční cenu, používané. Já ho tam koupila za 250,- vč. poštovného. Tak u toho vydrží docela dost dlouho.

xixi7
25. srp 2009

Nasej malej sa strasne paci PET flasa od Vinei, hlavne asi preto, ze je zelena, lebo vsetko zelene ako stromy a rastliny sa jej pacia. Dostali sme od Fisher Price taku oranzovu opicu, ale je to tazka hracka a mala si s nou pri rozhadzovani rukami triafala do hlavicky a hrudnicka,koncilo to placom a tak sme ju vyradili. Tak si dajte pozor aj na hmotnost hracky.

katka1981
12. lis 2009

Dobre ranko, babulky poradte mi prosim nieco pre malu, ma 5 mesiacov, neviem ci hraciu deku, ci ohradku..... v kresielku sedi vykrivena, bojim sa o jej chrbticu, neviem sa dockat ked zacne sama sediet aby sa zahrala aj sama, lebo ja uz nevladzem. Nic ju uz nebavi, hry na posteli koncia dogrckanim. Ak mate dobre skusenosti s niecim konkretnym, prosim link. Dakujem. Prosim Vas o IP, nestiham citat.

pavlina05
14. lis 2009

Ahoj, nám se osvědčily hračky Fisher Price, Lamaze 😉

marselina
15. lis 2009

u nás vedou také FP,mluvící hrnec kam se snaží dávat tvary a učíme se říkanky,docela blbost za ty peníze ale ho to baví a pořád si to pouští a dělá lalalá

smardik
15. lis 2009

nám se osvědčili taky hračky FP ale vůbec nezaujali hračky Lamaze

ma12
15. lis 2009

U nas jasne vedou FP hudebni klicky, housenka Lamaze zacala bavit teprve ted a hitem c. 1 jsou u nas FP Hudebni bubinky, u tech je porad 🙂)))
http://www.uberusky.cz/eshop-fp-bubinky-se-svet...
Jo a maj tam super ceny hlavne Lamaze, FP ale i Playskool.

pavlina05
15. lis 2009

hrací stoleček FP je bomba! 😵

xxksena
15. lis 2009

uberusky.cz - doporucuju 😀

tymothy
16. lis 2009

Tak u nás jednoznačně vedou kousací špendlík a kroužek - nemají konkurenci. 😀

danu
9. pro 2009

bobulka34 • Včera o 23:13
neviete mi poradit okrem lega nejaku vybornu stavebnicu pre dieta cca4-5 rocne velmi kreativne.

macka01 • 2d • Dnes o 08:31
super stavebnice:merkur,Seva,Seko,to su platove stavebnice aj s navodmi,a potom BRICO je drevená aj s navodom na jednotlive modely od slovenského výrobcu.Moje dietky ich dostali vlani a predvlani od Ježíška a s ničím sa lepšie nezahraju ako s nimi,hlavne nmusia staviať len modely na obrazku,staviaju čo ich napadne.Merkur je kovová.Nič lepšie si pre nich na zábavu neviem predstaviť rozvoj motorických schopností,zručnosť a hlavne trpezlivosť.Su super,odporučam 😀

tymothy
9. pro 2009

Hlásím, že jsme kroužek nahradili dřevěnou motorickou kostkou. 🙂

nikollette
10. pro 2009

Fisher price interaktívne kocky. malý sa snimi vie celkom pekne zahrať. 😉

aponchie
11. pro 2009

tak ted plastova vyfukovaci kostka na mackani,hrazdicka,svetluska od lamaze,plastova knizecka z knihkupectvi,obycejne sterchatka a piskaci kravicka

luci81
11. pro 2009

u nás moc hračky,,nefrčej,,ale jednoznačně miluje obyčejnou vkládací kostku,takové ty kelímky,co se dají stavět na sebe a kroužky na tyči-hračky za pár kaček 😉 a knížky