Jaké knížky na dobrou noc?

evytra
22. bře 2019

Ahoj kočky potrebuju poradit mala 19 mesicu je knihomol a miluje knizky a chtela bych pred spanim ji cist. Melo by to byl leporelo, obrazky, kratky text aby to nebylo zdlouhave, nejlip zviratka. Porafite mi nejakoi takovou knizku, mame uz jich hromady ale nejsou to zrovna pribehy na dobrou noc a mini pohadky jsou sice supr ale ty uz mame vsechny projete

jannym
22. bře 2019

Já mám tip na knížku Sofinka Neplechová a Karlík Nezbedník, jsou to krátké výchovné příběhy s obrázky (když by se Vám nehodila teď do budoucna se hodí jistě, skvěle se na ní vysvětlují základy slušného chování), dcerka ji vyhrála na recitační soutěži a už týden nečtu dokolo nic jiného🙂, s leporely neporadím máme sice pár krásných, ale jsou poděděné po sestřenkách takže cca 6 let staré a na trhu budou už určitě jiné, nebo pokud máte Knihovnu někde po ruce, vyražte tam a načerpejte inspiraci, dcerku jsem tam brala už jako maličkou a nechávala ji vybrat si knížku na prohlížení či čtení na doma...

evytra
autor
23. bře 2019

@jannym vidite, knihovna me vubec nenapadla dekuji moc

lucifux
23. bře 2019

Leporelo to sice není, ale u nás to frčí. Krátký příběh, obrázky, zvířátka. Na další dvou stránce vždy nový příběh.

mkacik
23. bře 2019

U nás frčí tato.