• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké Lego Duplo mám pořídit jako první?

31. října 2014 
Ahoj přemýšlím pořídit malé k Vánocům Lego Duplo, ale je toho tolik ze vubec nevim jakou krabici vybrat jako prvni, aby tam bylo nejak vic kosticek do zacátku.diky za odpovedi
11. říj 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já v tomto věku stavěla s dcerou i Duplo vlaky, takže myslím, že jakýkoliv :slight_smile:
11. říj 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To se přece lehce podíváš na krabičku kolik tam je kostiček. Nebo nějkou velkou sadu a je to.
11. říj 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My pořídili jako první velkou zoo a chytla se parádně:slight_smile:
11. říj 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROZHODNĚ PODLOŽKU A KOSTKY A PAK UŽ SE JEDE - COKOLIV - :wink: :wink:
11. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kupovali jsme teď synovi ke druhým narozeninám Lego Duplo 5506, jsou to různobarevné kostky v plastové krabici, je tam i panáček, auto, dvě kytičky... Dá se z toho postavit dost věcí.
11. říj 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jako první jsme kupovali Duplo vlaky a hrají si s nimi do dnes, ale je fakt, že to jsou kluci... Šla bych třeba do ZOO, do cirkusu, prostě aby tam byly i zvířátky a figurky, myslím, že jen samotné kostky jsou nuda. :wink:
12. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerka dostane od Ježíška Duplo rodinný domek a od rodiny plánujeme ještě dodatečné kostky, protože ten domek ty klasické kostky moc neobsahuje. Podložky v tom domku jsou, panáčci, květiny, židle, stolek..... jenom klasické kostky chybí. :slight_smile:
12. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoo nebo farma je super, stejně se učí zvířátka a tak....vlaky by ji taky mohly bavit.
12. říj 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba duplo rodinný domek - dá se celý rozebrat a postavit podle své fantazie, jsou tam i panáčci a podložky. A ještě bych přikoupila nějakou sadu kostek, ať je z čeho stavět :slight_smile: S tím domečkem si dost vyhrají holky i kluci - aspoň naši jo.
12. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jako první pořídili, první letadlo, popeláře, bagr, traktůrek s přívěsem, ZOO, kostky. A teď k Ježíšku dcera dostane zámek pro princeznu a syn policejní stanici a hasičské auto. Lego se prostě nikdy neomrzí.
12. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem se chtěla taky ptát na to samé,tak se tady z rad trochu přiživím :grinning:
12. říj 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro holčičku určitě rodinný dům. Budeš jí ho muset sice postavit, ale pak už je na pohrání super.
12. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super LEGO Duplo je Pirát Jake http://www.hracky-4kids.cz/lego-duplo-pirat-jake/ :slight_smile: (Ale to spíš pro kluka, ten náš je z toho nadšenej.)
21. říj 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jako první měli Zoo (starší sadu), domeček (taky starší sadu) a základní kostky. Pak přibyla výprava na ryby, karavan, další základní kostky, farma, koňské stáje. Spoustu dílků máme nakoupené použité z aukra, jsou to hlavně doplňky do domečku a do ZOO, ale i různé další vychytávky jako tobogán, kočárek apod. Duplo je u nás velmi oblíbené u všech tří dcer, takže určitě budeme dokupovat další sady - teď na Vánoce mám nachystané tržiště a výrobu zmrzlin. :slight_smile:
31. říj 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek