Jaké Lego Duplo mám pořídit jako první?

pusolamy
11. říj 2012

Ahoj přemýšlím pořídit malé k Vánocům Lego Duplo, ale je toho tolik ze vubec nevim jakou krabici vybrat jako prvni, aby tam bylo nejak vic kosticek do zacátku.diky za odpovedi

denisa_svatba
11. říj 2012

Já v tomto věku stavěla s dcerou i Duplo vlaky, takže myslím, že jakýkoliv 🙂

zamilovanadonej
11. říj 2012

To se přece lehce podíváš na krabičku kolik tam je kostiček. Nebo nějkou velkou sadu a je to.

vendullka
11. říj 2012

My pořídili jako první velkou zoo a chytla se parádně🙂

hasky24
11. říj 2012

ROZHODNĚ PODLOŽKU A KOSTKY A PAK UŽ SE JEDE - COKOLIV - 😉 😉

maksim
11. říj 2012

Kupovali jsme teď synovi ke druhým narozeninám Lego Duplo 5506, jsou to různobarevné kostky v plastové krabici, je tam i panáček, auto, dvě kytičky... Dá se z toho postavit dost věcí.

coxa
12. říj 2012

Jako první jsme kupovali Duplo vlaky a hrají si s nimi do dnes, ale je fakt, že to jsou kluci... Šla bych třeba do ZOO, do cirkusu, prostě aby tam byly i zvířátky a figurky, myslím, že jen samotné kostky jsou nuda. 😉

milmic
12. říj 2012

Dcerka dostane od Ježíška Duplo rodinný domek a od rodiny plánujeme ještě dodatečné kostky, protože ten domek ty klasické kostky moc neobsahuje. Podložky v tom domku jsou, panáčci, květiny, židle, stolek..... jenom klasické kostky chybí. 🙂

garfie
12. říj 2012

Zoo nebo farma je super, stejně se učí zvířátka a tak....vlaky by ji taky mohly bavit.

petkula
12. říj 2012

Co třeba duplo rodinný domek - dá se celý rozebrat a postavit podle své fantazie, jsou tam i panáčci a podložky. A ještě bych přikoupila nějakou sadu kostek, ať je z čeho stavět 🙂 S tím domečkem si dost vyhrají holky i kluci - aspoň naši jo.

medvidek
12. říj 2012

Tak my jako první pořídili, první letadlo, popeláře, bagr, traktůrek s přívěsem, ZOO, kostky. A teď k Ježíšku dcera dostane zámek pro princeznu a syn policejní stanici a hasičské auto. Lego se prostě nikdy neomrzí.

maminkazelvinka
12. říj 2012

Zrovna jsem se chtěla taky ptát na to samé,tak se tady z rad trochu přiživím 😀

petule246
12. říj 2012

Pro holčičku určitě rodinný dům. Budeš jí ho muset sice postavit, ale pak už je na pohrání super.

miladakl
21. říj 2014

Super LEGO Duplo je Pirát Jake http://www.hracky-4kids.cz/lego-duplo-pirat-jake/ 🙂 (Ale to spíš pro kluka, ten náš je z toho nadšenej.)

katevema
31. říj 2014

My jako první měli Zoo (starší sadu), domeček (taky starší sadu) a základní kostky. Pak přibyla výprava na ryby, karavan, další základní kostky, farma, koňské stáje. Spoustu dílků máme nakoupené použité z aukra, jsou to hlavně doplňky do domečku a do ZOO, ale i různé další vychytávky jako tobogán, kočárek apod. Duplo je u nás velmi oblíbené u všech tří dcer, takže určitě budeme dokupovat další sady - teď na Vánoce mám nachystané tržiště a výrobu zmrzlin. 🙂