Jaké mám pořídit interaktivní chodítko?

lichtakova
6. črc 2012

Chci dceři pořídit nějaké interaktivní chodítko, moc uvítám jakékoliv informace a názory, jestli jsou stabilní, neujíždějí kolečka...moc děkuji 🙂

dlabinecka
6. črc 2012

žádné...

natalie77
6. črc 2012

Určitě žádné, pokud chcete zabavit dítě, tak nějaký panel nebo hrací knížku....

sarkaa
6. črc 2012

A nemyslí paní takové to jak se dítě jen opře? Na tom nevidím nic špatného....

Máme toto od Chicco a spokojenost

honzulka
6. črc 2012

My měli od Cam a vydrželo dost,kluci si v něm vyhráli,Jeník tedy nejvíc,nepřevrátil se,nic se mu v něm nestalo..Terezku nebavilo.spíš chodila za ním...Já ho neodsuzuji,jen v něm nesmí být celý den... 😀

ssaara
6. črc 2012

Máme Vtech a dobrýýýý 😉

berenika39
6. črc 2012

Geniální hračka, nejdřív jsem mu do toho dávala krabicové mléko nebo džusy, aby to neujíždělo moc rychle a mohl se o to opřít, pak jsem ubírala a ubírala....postupně to měl jako auto, vozík, převážel náklad po celém bytě, chvíli to byl kočárek, pak sanitka.....vydrželo nám to snad tři roky a za pár kaček.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4006...

luznicarka
6. črc 2012

Máme kočárek o Fisher Price je fajn malá ho miluje a je to fakt bezvadný a stabilní chodítko 😉 To je on v akci 🙂

madormi
6. črc 2012

pro holku jednozančně doporučuji kočárke od fisher price, moje malá jej miluje od 9 měs s ním běhá po bytě a fakt několik hodin denně, ted už si nakládá a vykládá panenky, dává si tam hračky, boty vše co najde, je to sranda jí sledovat, je to opravdu super vynález 😉 a jako ty názory, že žádné? jako proč? chápu,proti klasickým chodítkům, že někdo zbrojí ale proti tomuto, co dítě jen tlaší o opírá se o to? to nechápu proč ne!

clloi
6. črc 2012

na těhle chodítkách taky nevidím nic špatného 🙂 chystám se taky pořídit , děkuji za tipy 🙂

weri1
6. črc 2012

my měli a malej nestíhal,...tak jsme ho zase prodali 🙂

lukza
6. črc 2012

pokud myslíš chodítko tak žadné ale pokud odstrkovadlo jak tu daly holky fotky tak jsou super doporučeno aji na rehabilitaci 🙂) a jestli to ujířdí u nás to bylo tak že když ho syn dostl tak první dva dny ujíždělo nestíhal ale pak se to naučil a už věděl že se nemuže prostě o to váhou opřít ale jn přidržet a pak už se naučil zastavit v místonosti atd takže se to naučí a je to super věc protože se naučí chodit s vlastní váhou svého těla a né jak v chodítku to nechodí a váhou těla.
jo ale moc nekupuj takové ty odstrkovací zvířatka prý tak děti dost packují protože není místo na nohy ty co tu jsou na fotkách tak jsou parádní

timbouctou
6. črc 2012

no, my byli spostu času v těch sedacích, taky nás nechávali viset v hopsadlech 😀 ale naši kluci a mezi nima i sousedovic Valinka a kamarádky Verča si užívali s tímhle
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/timbouctou/a...

veraakubik
6. črc 2012

Taky mame to od chicca-mela jsem ho na Tynku a pro Adamka jsem ho koupila zase a obe deti max. spokojenost!Vyhraly si s nim a nelituju,ze jsem jim ho poridila..Klasicke mi nesmelo prez prah,ale tohle jsem poridila bez premysleni.. 🙂

mrsblack
7. črc 2012

my máme od Chicca jako @sarkaa, malej s ním lítal od nějakých 8 měsíců do roka denně, než s ním chodil, tak si hrál s tím panelem vepředu - vydržel u toho sedět i hodinu v kuse a házet tam míčky 😀 Takže za mě spokojenost. Je stabilní, takže převrácení nehrozí. Jediná chybka je, že nemá posuvné to madlo, to chodítko je docela nízko, takže nic pro velikány (to, co má @ssaara, je vyšší). Ale my máme prcka, takže to nevadí. Ale kamarádčin klučina s ním moc chodil nechtěl, protože se k němu musel moc ohýbat, Začal chodit až s tím Vtechem.

ined77
7. črc 2012

my máme chodítko a odrážedlo 2v1 sluníčko od fisher price.obě děti si s ním hrají dodnes 🙂 .

palomitacheca
7. črc 2012

Mame aktivni choditko od chicca a syn si s nim hraje jeste dnes ve 2,5 letech. Sice s nim i chodil, ale stejne ho vic bavilo hazet do nej kosticky 🙂