Jaké odrážedlo je nejvhodnější pro 1,5 leté dítko?

matvej21
6. zář 2011

Malému je něco přes rok, běhá samostatně moc hezky. Přemýšlíme, že mu pořídíme odrážedlo, ne všechny jsou ale ideální. Máte zkušenosti?

terkaz
6. zář 2011

Pro nas bylo vzdycky nejlepsi Enduro, od nejmensiho po vetsi. Mame ve dvou velikostech, pak uz se jezdilo na "kolovem odrazedle" 🙂 Mame Yedoo.

mayem
6. zář 2011

Taky Enduro, přesně jak píše terkaz, nejdřív tu menší a pak tu vyšší. Když jsme vybírali, dávala jsem velký pozor na zadní kolečka, aby do nich nožičkama nekopala, Enduro je má schované a to se mi líbilo. Jiné motorky se mi zdály stabilnější, ale zas ty zadní kolečka měly dosti veliké a široké a ničím nechráněné, možná tak pro větší děti, ale 1,5 roční dítě by určitě do nich kopalo a muselo by sedět hodně ze široka. S Enduro jsme byli opravdu moc spokojeni 🙂

samsa
6. zář 2011

Určitě Enduro, přesně jak tu zaznělo, nebude zakopávat o zadní kolečka. Obě dcery na ní rády jezdí. A k tomu doporučuju zakoupit přilbu na hlavu, přece jen to Enduro není tak stabilní. 😉

dana3262
6. zář 2011

Taky mame Enduro. A taky mame prilbu 🙂

jajina.c
6. zář 2011

Tak já si myslela, že to enduro synovi nekoupím kvůli stabilitě, přišlo mi lepší, když jsou i v předu dvě kolečka, ale když si na takovou motorku sedl, tak při každém pohybu nohou zarážel o kola, jak zadní, tak přední, takže vlastně nemohl jezdit.Nejlepší je, zajít do hračkárny a vyzkoušet, my zkoušeli ve Strakonicích, měli tam asi 10 typů v různých barvách, takže tam bylo asi 30 motorek a já i malej jsme byli mimo, kterou vzít 😀 . Velký enduro vyhrálo 😀 .

neu.sona
6. zář 2011

V tomto věku jsme měli Enduro a pak jsme přešli ve 22 měsících na First Bike. A jezdíme taky s přilbou 😀

jmisa
7. zář 2011

Měli jsme Enduro v obou velikostech, ke druhým narozeninám pak dostal koloodrážedlo TooToo - Yedoo. Přilba je jasná věc.
Na velkém Enduru občas jezdí i teď, když nepotřebuju, aby jel moc rychle, ideální pro nás na nákup nebo na poštu apod. Na koloodrážedle už to mastí a kdo by za ním běhal s taškama 🙂