Jaké odrážedlo máme koupit k prvním narozeninám?

ismail
18. kvě 2011

Milé maminky, potřebovala bych poradit, jaké mám zvolit odrážedlo pro dcerku k prvním narozeninám. Libí se mi Chicco Loco odrážedlo, ale stále váhám. Nemá tam vodící tyč. Jaké máte zkušenosti vy? Ještě dodám, že dcerka má ráda hrací a chrastící hračky.

colin
18. kvě 2011

Ahojik,

no ja se priznam, ze u nas to bylo podobne. Porad jsme nad necim premysleli, koumali, koupili za drahe penize a nakonec nas Jonas uplne nejradsi a nejlepe jezdil na klasicke plastove motorce. Maji myslim tri velikosti a nedam na ne dopustit. Dneska uz bych nic jineho na zacatek nevybirala...

tak hodne stesti pri vyberu 🙂 Klarka

johnatanka
18. kvě 2011

u nás se taky drandilo hlavně na motorce, tuším z Tesca, dostali jsme ji, je to ta žlutá, klasická, má ji rád dosud, v 2.5 letech přešel na koloběžku Mini Micro a ta je úžasná, doporučuju pro větší dítko, hlavně dítě slyší, když jede 😀

margeta
18. kvě 2011

@ismail Doma jsem měli auto. Je nízký, takže z něj dosáhnou i mrňata. Venku plastová motorka od Enduro. Na motorce jezdí všichne děti rády 🙂

lucie777
18. kvě 2011

To odrážedlo, co jsi psala, mi přijde na nic, podle mě na něm děti stejně nemůžou moc jezdit, musely by mít nohy strašně od sebe a zvlášť malý děti se prostě neodrazí, takže já bych koupila klasickou motorku třeba enduro-to menší, a jestli něco s vodící tyčí, tak spíš takovou tu tříkolku, kde budeš dítko jen vozit a používat místo kočárku.. 🙂

cervenec
18. kvě 2011

my jsme malé koupily k 1 narozeninám toto
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=67...
jen tu barvu uni,přeci jen jsem myslela na potencionálního bratříčka 😀 a je super,malá je na něm dennodenně,je fakt,že ven jsem ho vzala jen párkrát,protože s tou vodící tyčí je to dřina jak das 😝 ted už malá jezdí sama,ale pasovala jsem to do role domácího auta,protože venku se ty kola samo ničí a doma máme plovoučku,tak jsem se bála,že budu mít po podlaze 😎 ale jsem fakt spokojená a navíc my jsme ho v září kupovali mnohem dráž 😅 tohle je za pusu 🙂 přidávám i fotečku,je z oslavy prvních narozenin 🙂 já doporučuju 😉

efik_b
18. kvě 2011

My jsme koupili klasickou plastovou motorku ve vyprodeji za 300. Mela tri kolecka, a byla trosku vyzsi nez ty ctyrkolove, tak jsem mela trochu strach co rovnovha, ale holka to zvladla v pohode. Ze zacatku ji stejne moc nezajimala, tak jezdila spise doma. Myslim, ze nema moc smysl kupovat neco drazsiho, je to jen na chvilku. Nevim co mame za znacku, ale sedadlo je uzsi, ze nemusela davat nohy tak od sebe, nekde jsem cetla ze ty siroka nejsou moc vhodna, nevim. Ted mame uz odrazedlo jsou nam 2 roky a super.

beruskanula
18. kvě 2011

@ismail : my uvazujeme o odrazedlu Puky nebo kettler smoovy

hojda
18. kvě 2011

TAky doporučuju enduro, pozor jsou dvě velikosti. Jinak velká odrážedla, jako Puky bych dala minimálně od dvou let. V roce je to moc brzo.

neu.sona
19. kvě 2011

Jako k prvním narozeninám kupovat motorku nebo dokonce puky a podobně mi přijde docela brzo.A to je náš malej fakt šikovnej. Motorka tedy možná, ale puky, když mu jdou otočit řidítka pro tak malé dítě??
Náš malý měl klasicky takový autíčko, který mělo v zádu madlo na to, aby s tím mohl chodit. Naučil se s tím venku chodit. Doteď to miluje. Stálo nás to asi 400 Kč. Je to super.
Asi v 16 měsících dostal motorku, malou. Na ní se vyřádil, ale byla mu už malá a boty fakt dost ničil.
Takže dostal teď k narozeninám, ale dopředu First Bike, v 21 měsících a frčí na něm jak blázen. Je to super. Lehké, bezpečné. Neotočí se mu řidítka. První den na to sedl a hned to bylo super.
Takže já doporučuji buď koupit nějaké autíčko či tak na kterém se může odrážet a nemusí držet stabilitu a nebo počkat chvíli na motorku.
@ismail

apollo11
19. kvě 2011

Pořídili jsme takovou širší stabilní motorku, zatím ji na tom jen vozíme po bytě, zbožňuje to 😉 Až se na ní naučí odrážet sama, což bude trvat ještě dlouho (většinou to děti ovládají až kolem 1,5 roku), uvidíme, co dál.. asi to obyč enduro a pak nějaké to echt odrážedlo typu kolo bez šlapek, ale to je ještě daleko. Jinak v roce toho ještě moc nenajezdí, když ještě ani neumí chodit. Do těch autíček a chodítek bych já osobně neinvestovala, ani se mi nelíbí, lepší počkat, až bude drandit na motorce 😉

brisalek
19. kvě 2011

neu.sona???? brzo??.
Nase mala jezdila na motorce uz v roce paradne po celem byte(i do zatacek). Jde jen o to , aby dostala na zem🙂 tedy na velikosti. Tak ze ja doporuciji klasicke Enduro tu nejmensi velikost.
Odrazedlo typu firstbike a klasickou trikolku budeme kupovat ted, ale myslim, ze uz by to zvladla, kdyby maminka nebyla lina a uz jsme ho meli🙂.

dana3262
19. kvě 2011

Nas mel auticko v 10.m a motorku v roce a v pohode po par tydnech v byte vyrazil ven. Takze my se rozhodli pro obyc.Enduro. Jo a chodit zacal asi pred 3tydny, takze vlastne 4mesice jezdil aniz by chodil a libi se mu to. To Enduro je takova klasika.

zevina
19. kvě 2011

přikláním se k většině, nejlepší službu udělá prachobyčejné enduro, máme doma 3 typy motorek - odrážedel, bitka je právě o enduro, dcerka ho opravdu bravurně ovládá i venku v terénu cca od 18-ti m, v roce je na něj možná brzy, to děti dávaly přednost čtyřkolovému autíčku, je nižší a stabilnější, na fotce na něm má malá 14m (ale teď už čtyřkolka není tolik v kurzu, kvůli horší manipulovatelnosti do zatáček, motorka je prostě favorit 😉 )

sonisek
20. kvě 2011

My k prvním narozeninám také kupovali klasické Enduro a jsem s ním spokojená. Je to rozhodně stabilnější než takové to "chrastítko" Lolo nebo jak se to jmenuje. Navíc malý na tom zkoušel kdesi jezdit a málem přepadl dopředu. Zdá se mi, že to sedátko je dál a on si pořád sedal těsně před řídítka. Teď už máme klasické kolo bez šlapek, takže venku jezdíme na kole a doma si může jezdit na motorce. A doporučuji pořídit chrániče na boty 😀

f.miracle
20. kvě 2011

Syn měl chicco odrážedlo 4v1 a byli jsme s ním moc spokojení, má vodící tyč, pásy, "opěrky" na nožičky, které se pak dají odmontovat, postranní zábrany, které jdou taky odmontovat a k tomu hrací panel a bonus, v originálním eshopu je teď v akci... Jeho hlavní přednost ale vidím v jeho stabilitě - nikdy se nám nestalo, že by se s ním převrátil, že by mělo tendenci se převracet nebo podobně... Míša ho dostal k Vánocům, to mu bylo necelých jedenáct měsíců, teď jsou mu dva roky a čtvrt a řádí na něm pořád... Za nás můžu vřele doporučit...

avantgarda
28. únor 2014

Ahoj maminky, děkuji za rady a tipy, jaké odrážedlo vybrat. Já nejdříve chtěla klasiku - motorku/traktůrek, na které jsme jezdili i my. Ale po vyzkoušení endura a odrážedla od teddies jsem nakonec hodila nostalgii za hlavu a koupila enduro. Máte pravdu - je pohodlné a dobře ovladatelné i pro malé děti. Synovi je 16 měsíců na teddies je ještě malý - nedosáhne pořádně na zem a patami kope do zadních koleček.