Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaké odrážedlo nebo elektrické vozítko pro roční dítě?

merja
22. čer 2013

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu, chceme koupit malému k 1roku nějaké to odrážedlo nebo vozítko. Co by jste doporučili? Našla jsem toto a líbí se mi, jen nevím, jestli se využije: http://www.steptwo.cz/step2-vozitko-odrazedlo-s.... Přítelovi se líbí : http://www.mall.cz/motorova-vozitka/injusa-inju.... Díky za doporučení

hojda
22. čer 2013

sousedí mají Hummer na elektriku, ale moc s ním nejezdí, pořád se to musí dobíjet, většinou jen jednou za rok vyjednou na dětské hřiště, kde je pak tedy mezi dětmi poprask, větší službu udělá motorka nebo odrážecí autíčko. 😉

berenika39
22. čer 2013

nevím, to první je super, to druhé ...na někdy později možná. roční dítě neumí ovládat ještě ani samo sebe, natož auto na el. ptr jezdil na takových čtyřkolkách ve třech letech. cca.

lv
23. čer 2013

taky mi to první přijde vhodnější, kdo má auto na elektriku nadává, jede 3h a 12h dobíjíš /například/, navíc si představ, že táhneš to monstrum odněkud domů + dítě, nebo dítě s kočárem atd., až se dítkovi uráčí nejezdit..dcera na tom jela dohromady asi 5x, pak to muselo z baráku..a taky tedy tak ve 3letech.

mercedesse
23. čer 2013

Pro roční určitě odrazedlo, na el. auto je to moc brzo. U nás měla v roce úspěch klasická motorka.

elastiq
24. čer 2013

Myslím, že to první je lepší a je fajn, že s ním můžeš i jezdit venku a řídit..a to druhé má kamarádka a malý si v tom pojezdí, jen se to zapíná na řidítkách a musí se to mačkat aby to jelo, ted záleží jak bude malý šikovný a jestli se to naučí. Ale tak ve dvou letech by ho to zaujalo víc než v roce.

kaczka85
24. čer 2013

Určitě nějaké odrážedlo, ať rozvíjí motoriku 🙂 Doporučuji Puky nebo klasickou nejmenší Enduro motorku 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli