Jaké odrážedlo/odstrkovadlo pro 15měsíční holčičku?

bjoucik.15
31. bře 2014

Ahoj, témat na odrážedla nebo odstrkovadla je mraky, ale nikde žádná, která by mi poradila ☹ Mám dcerku 15m. Má ráda ježdění na odstrkovadle, ale je na ně malá. Má 75cm. DOma má motorku enduro a Pluta. Enduro je nestbilní, na něm se bojí a kope do koleček vzadu a Pluto je moc vysoký je cca od 2,5r. 😒 Sháním tedy něco, na čem může drandit už teď,baví jí to. Prosím poraďte které by mohlo být vhodné pro nás. Děkuji

limpopocz
31. bře 2014

Dobrý den, možná si vyberete některé z naší nabídky 😉

krystalka
31. bře 2014

Ahoj, náš syn měl právě od těch 15 měsíců tohle odrážedlo http://www.domovhrou.cz/index.aspx/detail-Odraz... - jen v jiné barvě a bylo super, právě jak má vepředu ty kolečka dvě, tak bylo dost stabilní, brzy s tím schválně skákal z obrubníků a jezdil schválně přes hrboly a podobné kousky a nepřevracelo se to tak snadno, jako Enduro, to měl až později, když z tohohle vyrostl...sice ty kolečka vzadu jsou taky širší, ale nikdy jsem si nevšimla, že by mu to nějak vadilo....akorát tedy už přesně nevím, kolik v té době měřil, nemám teď možnost to dohledat...ale v těch 15 měsících na zem dosáhl, i když ze začátku nejdřív spíš chodil a tahal to pod sebou, ale za pár dní pochopil a pak už drandil jako drak, pak následovalo to větší Enduro a pak v necelých 3 letech to koloodrážedlo bez šlapek, v necelých 4 pak skládací koloběžka, pak velká tříkolka s řetězem, pak velká koloběžka s nafukovacími koly a kolo bez koleček 🙂, on miluje vozítka všeho druhu, jeden čas jsme toho měli plnou kůlničku 🙂

bjoucik.15
autor
31. bře 2014

@krystalka Děkuju,na tu policii Cross jsem taky koukala, líbí se mi,ale ta Policie? pro holku? to není nikde bez toho nápisu? 😒

bjoucik.15
autor
31. bře 2014

@limpopocz děkuji juknu 🙂

krystalka
31. bře 2014

@bjoucik.15 - mají ještě jeden typ, my ho měli takové žluté...a teď koukám, že je i na těch stránkách, co sem dávala
@limpopocz - http://www.limpopo.cz/hracky/odrazedlo-cross-2-... - přesně tohle jsme měli 🙂

pajenka
31. bře 2014

@bjoucik.15 Ahoj, my máme pro malou Puky Wutsch

bjoucik.15
autor
31. bře 2014

@krystalka děkuji za odkazy. Malá je právě hodně drobná. a bojím se, že bude kopat do těch koleček´. a trochu to nechápu mají 3 velikosti?? Vy jste měli tu větší, tak ta by nám pravdu byla moc vysoká.... 😒 už fakt nevím jakou.... ☹

bjoucik.15
autor
31. bře 2014

@pajenka Puky bych neuvezla na kočáru... je moc velký a neskladný...

pajenka
31. bře 2014

@bjoucik.15 Viděla jsi ho naživo? Rozhodně je menší než ta plastová motorka, ale je to na Tobě, co pořídíš 🙂

krystalka
31. bře 2014

@bjoucik.15 - my jsme měli ten typ Cross, co jsem dávala ty odkazy, ale vůbec netuším, jestli tenkrát měli taky víc velikostí, my jsme ho kupovali v hračkárně a tam měli jen jednu velikost, zdálo se nám dostatečně malé, tak jsme ho vzali.... Vím, že víc velikostí má právě Enduro - to jsme pak měli už to největší, ale tady to žluté ani nevím, že by měli těch velikostí víc, bylo dost malinké....

krystalka
31. bře 2014

@bjoucik.15 - tak teď jsem na to ještě koukala, tak u toho žlutého Cross podle mne ta 2 neznamená označení velikosti, ale jen to, že je na něm závodní číslo 2....protože úplně ten samý typ, ale v tom policejním provedení, tam žádné označení číslem ani velikostí nemá, takže bych řekla, že je to jen jedna velikost - a píšou tam, že výška sedátka je 23 cm, to mi přijde dostatečně malé, věk je tam od 18 měs, je fakt, že syn v těch 15 měs. nedošlápl úplně celým chodidlem na zem, ale jezdit na tom zvládal...

bjoucik.15
autor
31. bře 2014

@krystalka výška od země 23 je dobrá. My máme doma takové dost staré enduro a to má 26cm od země. Tak jsem právě koukala po menších, nebo nižších...

krystalka
31. bře 2014

@bjoucik.15 - tak jsem na to ještě jednou koukla a u tohohle typu je tam ta výška 23 cm http://www.limpopo.cz/hracky/odrazedlo-cross-po...
Pak je tam ještě jedno policejní - http://www.limpopo.cz/hracky/odrazedlo-cross-2-... - a tam píšou výšku 28 cm, takže asi opravdu budou dvě velikosti a to žluté pak asi bude to trošku větší...ale u toho žlutého žádný rozměr nevidím....

bjoucik.15
autor
31. bře 2014
myskin
1. dub 2014

Já mám dobré zkušenosti s Puky Wutsch, je stabilní, lehké a jede se na něm nesrovnatelně lépe než na těch plastových motorkách. Máme oboje tak můžu srovnávat. Další výhodou jsou gumová kolečka. Já na něj nedám dopustit. Měli jsme k němu popruh, hodila jsem ho vždycky přes kočár a jelo se. Moje malá má tedˇ 106 cm a ještě na něm doma jezdí. Ale už je jí fakt malé, takže hledám náhradu. Ona je dost nemotorná, dvoukolové odrážedlo nezvládne, kdyby měli Puky Wutsch pro větší, tak neváhám. Ještě vypadá zajímavě koloběžka co je pro děti od roku Micro mini 3 v 1. Ale cena už je někde jinde. I když je pak z toho normální koloběžka, takže by to mohlo být fajn.

domovhracek
9. dub 2014

Dobrý den, dívala jsem se k nám do e-shopu, co vše pro takovou věkovou kategorii máme. Já bych osobně doporučovala tříkolku- je stabilní pro dítě, má přídavnou vodící tyč... mrkněte k nám do eshopu ;)

luciiim
10. dub 2014

@myskin
@pajenka
Holky, prosím, můžu se zeptat, od jaké výšky bylo pro Vaše děti Puky Wutsch akorát? Náš prcek ve 14 měsících měří tak 80 cm, a zkoušeli jsme ho posadit na klasická plastová odrážedla typu Policie a z něj jen sotva dosáhne na zem. Oběhli jsme několik obchodů a nikde Puky neměli k vyzkoušení, tak budu objednávat z netu. Děkuji 🙂

pajenka
10. dub 2014

@luciiim Malá měla před 2 měsíci 76cm (nevím, kolik měří teď) a dosáhne v pohodě, takže s 80cm to bude určitě dobré 🙂

luciiim
10. dub 2014

@pajenka moc děkuju,tak jdu objednávat 🙂

kasparci
10. dub 2014

Puky

pajenka
10. dub 2014

@luciiim Ať jste spokojení jako my 🙂

hadriena
14. dub 2014

@bjoucik.15 Podle mne ideálním odstrkovadlem pro ty nejmenší kolem jednoho roku věku je Puky Pukylino http://www.skibi.cz/detske-odstrkovadlo-puky-pu.... Dle údajů výrobce na něm mohou jezdit děti právě od 75 cm. Jde o kvalitní produkt od našich sousedů - takže s tradiční německou kvalitou zpracování 🙂 Má anatomicky tvarované sedátko a řídítka s neklouzavými gripy. Synovec jezdil na nerůžové variantě a velmi zdárně.

xmarg04
14. dub 2014

Tak třeba u nas jsou peníze vyhozeny za Wutch uplne nesmyslny... Ani jednoho to nenadchlo, porad kopali do zadnich kolecek, tak museli zeširoka a to se jim nelibi. syn byl vždycky velkej, takze ten hned ve 14 mesicich zacal stabilne jezdit na vyssim Enduru a miluje ho do dnes, i když fici na FB i na kole, dcera je mensi tak jsme koupili Enduro mini (mají ted cerny s ruzovyma koleckama... 😵 ) a drandi uz taky, ale na Pukyho ani jeden nechce... No nic, mame ještě jeden pokus a kdyztak pujde na prodej fakt nedotceny.... 😀 😀 😀