Jaké odrážedlo vybrat?

nikes
8. dub 2008

chceme malé pořídit odrážedlo. Chtěla bych, aby mělo tu ohrádku, vodící tyč, boční stoupátka, to kdyby byla malá unavená a nechtělo se jí odrážet, tak si dá jednoduše nožičky na stoupátka a já ji budu tlačit. Líbí si mi odrážedlo Chicci Quatro 4 v 1, ale taky není špatné chicco De-luxe 4v 1 nebo Smoby. Všechny jsem je objevila na mimibazaru, ale neumím sem vložit fotky. Máte některá s nimi zkušenost? Jsou poměrně dost drahá, takže než je koupím, tak si raději přečtu Vaše názory. Zkoušela jsem hledat i v bazarech, ale tyto typy se moc neprodávají. Prosím poraďte. Malá si ještě v chůzi není moc jistá, ale moc se ji líbí sedět na nějakém odrážedle a když ji při tom ještě tlačím, tak je přímo nadšená a hlavně oceňuji tu ohrádku a boční stoupátka.

monas
8. dub 2008

Ahoj, my jsme původně malému koupili k 1. narozeninám podobné odrážedlo (stupátka, ohrádka atd.), nakonec jsme ho prodali a koupili klasické odrážedlo- motorku. Aspoň mně se ta odrážedla toho typu, co jsme původně koupili zdají za 1. hrozně široká a nízká, takže je to pro děti dost nepohodlné a musí se jim špatně odrážet (na sezení a vožení ne, to by bylo v poho), navíc ta ohrádka pro takhle velké dítě už mi přišla hrozně malá a i zbytečná a synovi se v ní ani moc nelíbilo.

lucierob
8. dub 2008

ahoj, my jsme měli klasické odrážedlo autíčko takové to nízké, pak dostal motorku. Ona je o něco vyšší. Teď zkoušíme tříkolku. Na odrážedle začal jezdil asi v roce. V necelých 2 pak na motorce. Přijde mi zbytečné kupovat nějaké drahé s ohrádkou. Z normálního si aspoň samo sleze.

monas
8. dub 2008

No ta autíčka mi přišla taky hrozně nízká, ale možná je to tím, že je náš malý hodně vysoký, nevím. Koupili jsme mu takovou tu 3kolovou motorku, chvíli stála v pokoji spíš bez povšimnutí, snažil se ji strkat, ale z ničeho nic na ní za námi přifrčel asi před 14 dny a od té doby drandíme pořád

alt
8. dub 2008

my koupili malému k roku taky tu motorku na třech kolách (to enduro ) nejprve jsme u známých zkoušeli taky tu tříkolku s tou tyří, ale tom se chtěl vozit sám, a šlapat teda ještě neumí.. a u druhé známé zase tom seděl na tom autíčku, ale ty auta mají to sedátko moc široké takže se už pak nemůže odrážet, tak jsme koupili tu menší morotku tu co stojí asi 360kč a myslím že jsme udělali dobře,. nezáleží totiž na tom kolik to stálo, ale jak se to malému líbí, že si dokáže nasednout sám, a taky je tak lehká že si i nosí v rukách. my ji měli taky ještě dlouho od narozenin schovanou, protože tom ještě nevěděl, co má dělat, jak se odrážet .. a až teď v 18M se to naučil, ještě nejezdíme tak rychle ale už se odrazí a nohy nechá nad zemí aby mu to popojelo.. dřív řidítka nadzvedával a popocházel.. teď si sní nejvíce vyhraje. sám naleze a sleze, a to ještě neví jak hodně rychle to jezdí až se to naučí 🙂

barbara74
8. dub 2008

ahojky, malej dostal k prvním narozeninám dvě odrážedla-autíčko i motorku🙂v té době si jich nevšímal až asi tak od patnácti měsíců začal na nich jezdit🙂s tím autíčkem jezdí doma-je opravdu moc nízké a na motorce drandí venku🙂myslím si,že taková klasická odrážedla jsou pro děti ideální 🙂

zevina
9. dub 2008

souhlasím s holkama, klasika autíčko a motorka jsou nejlepší a i cenově fajn 🙂 nám se na první narozeniny taky sešly obě, nejdříve si malý zamiloval auto, je nižší a stabilnější, takže se brzy naučil nasedat sám a odrážet se začal někdy po 13m 😉 a navíc je to lehké, může si to sám přenášet, případně přetočit a zkoumat, jak se točí kola 😀

nejprve jsem pokukovala i po tom s vodící tyčí, ale už mi to přišlo moc krámů do baráku a navíc narok už bude ideálnější minikolo... a tohle vodící jsme vyzkoušeli u kamarádky a absolutně bez úspěchu 😅 jednak se mu nelíbilo, že sám nenasedne, šlapat ještě samozřejmě neumí (a řekla bych že na tomhle typu jsou ty šlapátka naprosto nevhodně umístněné) chtěl se odrážet, šlapadla mu tam překážely, nechat se vozit ho bavilo jen chvíli, takže nakonec jako nejlepší z celé parády shledal nejzábavnější houkačku 😅
samozřejmě každé dítko je jiné, ale za sebe můžu říct, že pro nás by to byla naprosto zbytečná investice 😉

nikes
autor
10. dub 2008

děvčátka , moc Vám děkuji za Vaše rady. Já jsem totiž takový blázen, že kdybych se tady s Vámi neporadila, tak jsem klidně schopna objednat to odrážedlo s ohrádkou a utratit za to nehorázné peníze. Kolikrát mi připadá, že ze všech těch věcí, které malé kupuji, mám hlavně radost já. Je to naše první a bohužel asi i poslední dítě, takže ji kupuji vše, co kde vidím. Vím, že dělám chybu a manžel mě na to často upozorňuje , ale nemůžu si pomoct. Nakonec jsem na mimiaukci vyhrála za slušný peníz nízké odrážedlo, aby si zvykla a časem ji koupím motorku, nebo jak mi radila jedna hodná maminka na emiminu, takovou krásnou tříkolku s ohrádkou a vodící tyči, která se používá i jako odrážedlo. Mezi dětmi je prý hodně oblíbená. Moje známá ji koupila svoji holčičce na její 2 narozeniny a malá je z ní naprosto unešená, takže ji za nějaký ten měsíc budeme následovat. Ještě jednou Vám moc děkuji.

barbara74
10. dub 2008

nikes:uvidíš jak moc se malé to odrážedlo bude líbit 🙂 🙂 🙂

krista
23. zář 2008

natalie77 • 1d • 6. srpen 2008 ve 21:51
Ahoj,
mám na Vás prosbu, sháním nějaké odrážedlo, které má tu vodící tyč, která je spojená s předními kolečky, tak aby se dalo zatáčet. Nevíte o nějakém?
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/vozidla-a... Líbí se mi toto, ale bohužel ta tyč je jen vodící.
Děkuju moc za každý tip.

ria80 • 1d • 6. srpen 2008 ve 23:39
To co ukazuješ,to asi bude jen vodící.My máme tříkolku s ohrádkou a pásem pro nejmenší děti,tyč je takhle vzadu,ale i když to není poznat,tak je i řídící.Tak malou na tom vozím,a hrozně se jí tam líbí,celou cestu dělá motor. 😀

ria80 • 1d • 6. srpen 2008 ve 23:40
Koupili jsme to normálně v obchodě,dá se to koupit skoro všude,stojí to kolem 1500 - 2000 kč.

majenka
4. led 2009

Maminky, nemáte některá zkušenost s tímto odrážedlem??? Vybírám pro malou k 1. narozeninám, aby s ním mohla na jaře už jezdit venku a tohle mne dost zaujalo:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15440892&tab=0

minea
4. led 2009

Malá dostala tohle dřevěné:
http://www.malysvet.cz/drevene-hracky-pro-deti-...
Je skvělé, krásně hladce jezdí, sedátko i rukojeť jsou ve správné výšce a moc se jí na něm líbí. Má 13 měsíců, zatím se ještě neodráží, takže jí sami vozíme, ona se směje a dělá "bmmmm mmm", jako že vrčí 🙂

majenka
4. led 2009

Minea: to je také moc hezké-dřevěná odrážedla se mi také líbí 🙂

minea
5. led 2009

Dostala ho k Vánocům. Je to fakt krásně udělané, kvalitní. Hodí se ale spíš do bytu, na ven pak pořídíme něco z plastu.

ina.b
5. led 2009

Také dostala od babičky takové odrážedlo, ale kravičkové: http://www.malysvet.cz/drevene-hracky-pro-deti-...
Je fakt moc pěkné, potah je pratelný a hlavně má pogumovaná kolečka, což je výhoda (sousedi nás alespoň nevynesou v zubech) 😀 😀 😀

minea
5. led 2009

ina.b, ta kravička je snad ještě hezčí. Naše malá dostala od tatínka tygra, protože je Laura 😀.
Vaše Adélka se už sama odráží?

ema30
12. bře 2012

http://www.sporthabacek.cz/obchod/odrazedla/odr...

Mimořádně lehké odrážedlo německé firmy L.A.Sports s CE certifikátem