Jaké pohádkové knížky a encyklopedii pro 2,5letého syna?

zickemartina
20. dub 2014

mam syna 2,5roku, pohadky typu koblizek, cervena karkulka jiz zvladame v pohode mame nekolik knizek - jedna kniha jeden pribeh. a potom nekolik ktere nas jeste najimaji - doporucite nam nejaku knizku s hodne obrazky a dobrymi pribehy pro kluka

marca22
20. dub 2014

Mým se líbí knížka Pohádkový dědeček, dědeček tam při cestě vlakem vypráví vnoučkovi pohádky,klukum se to moc líbí protože je to i o mašinkách a pak se jim líbí Kocourek Klubko a O veselé mašince 🙂 ta je spíš obrázková a texty krátké.

krystalka
20. dub 2014

Můj syn miluje Martínkovu čítanku (i já jsem jí milovala jako dítě), pak Pohádky na kolejích od Kahouna, Pohádky skřítka Medovníčka (ty jsou fakt nádherné a i poučné), pak máme ještě po mně knížku Náš Adámek (ale to netuším, jestli jde ještě sehnat), taky je oblíbený Krtek - ty velké knížky - Krtek ve městě, Krtek a orel, Krtek a raketa apod...nebo Povídání o pejskovi a kočičce...

limpopocz
28. dub 2014

V ehopu Limpopo nabízíme spoustu dětských knížek- pískací knížky, knížky se zvuky, obrázkové knížky i knížky s magnetky, které dítko určitě zabaví 😉