Jaké pořídit nůžky a pastelky pro 1,5roční dítě?

radka116
7. zář 2016

Dobrý den, začala jsem s dcerou chodit na kroužek, kde potřebuje nůžky a pastelky (nebo voskovky). Je jí 1,5 roku. Můžete mi prosím doporučit jaké jsou nejvhodnější? I třeba značku? Děkuji 🙂

lukza
7. zář 2016

Nůžky určitě z kulatou špičkou a pastelky nejlépe trojhrane lépe se jim drží a nekupovat levné hůře malují a pak musí Ditko hodně tlačit

hz
7. zář 2016

za me teda pastelky tyto http://www.papirovyobchod.cz/produkty/pastelky-... nekazi uchop..

verka4d
7. zář 2016

Souhlasím s kulatou špičkou,taky aby byly nůžky menší,ať je může chytit,jen si myslím,že jí to moc k ničemu nebude,protože si neumím představit tak malé děťátko,jak stříhá s nůžkama... Jinak pastelky Maped,mají krásné barvičky,jsou poměrně nelámavé a existují i jumbo,které jsou tlustší,právě pro menší děti,ale tím třeba myslím děti v 1.třídě,aby jim to šlo lépe,mi pořád tak nějak nesedí ten věk rok a půl. To opravdu existuje nějaký kreativní kroužek na výrobu čehokoliv pro batolata??

olusenka
7. zář 2016

nůžky obyčejné malé dětské, kulatá špička, ještě bez rozdělení zda pro praváka či leváka, pastelky či tužky trojboké ale slabé, tlusté se jim špatně drží, ani učitelky u nás ve školce je nedoporučují pro předškoláky. trojboké ano ale slabší. Značka je asi jedno. Poradila bych se v papírnictví.

verka4d
7. zář 2016

@olusenka A pak si má člověk vybrat. U nás na škole prvňákům zase doporučují ty tlusté,že jsou pro malé děti vhodnější,že tenší jsou už pro trošku vypsanější ruce. Tak snad jen zkoušet,co komu sedne... 🙂

radka116
autor
7. zář 2016

dekuji všem za rady. moc mi to pomohlo.

radka116
autor
7. zář 2016

@verka4d krouzek se jmenuje Jamaha a je to o zpivani, ritmice a tvoreni. Nejvic veci budou tvorit rodice ale jde o to aby si to deti osahaly. A je to pro deti od 1,5 roku.
dekuji za radu 😉

verka4d
7. zář 2016

@radka116 Aha,může to být zajímavé... 🙂 Tak každopádně je to zas něco jiného než jen vysedávat s dětma na písku 😉 A člověk aspoň pozná nové lidi z okolí se stejně starýma dětma. Tak ať se vám daří!!

terkaz
7. zář 2016

@radka116 Myslite krouzek Yamaha 🙂
Ke konci hodiny je tam asi 10 minut vyytvarka k tematu. Je to jen chvilka, deti spis cmaraji do leporela 😉
@verka4d

radka116
autor
8. zář 2016

@terkaz přesně tak 😀

hadroslava
8. zář 2016

Jak bylo psano, pastelky znacky Maped. Oproti ostatnim nechutne drahe, ale opakovane se mi potvrzuje, ze se oproti jinym lamou skutecne minimalne.

terkaz
8. zář 2016

@radka116 😀

zuzka3112
8. zář 2016

To musí být bezva takový kroužek 😀 jinak pastelky maped!!! Máme doma a nádherné barvicky syté... měli jsme i jinou značku a tenké, ale úplně na h... letěly do koše 😁😁😁