Jaké první kolo pořídit pro 2letého syna?

tobihosue
17. dub 2014

Ahoj holky,
syn bude mít v červenci 2 narozky a přemýšlíme s mužem o tom, že bychom mu pořídili kolo/odrážedlo.
Můžete poradit, jaké je dobré?
Vím, že hodně diskutované je first bike, ale je šíleně drahé. 🙂 Samozřejmě chceme, aby bylo kvalitní, ale myslím si, že se dá určitě sehnat i kvalitní kolo/odrážedlo za méně peněz.
Budu ráda za jakékoli rady a tipy. 🙂
Díky

nolies
17. dub 2014

@tobihosue Ahojky, právě řešíme úplně to samé. Synovi budou v srpnu dva. Docela se mě zamlouvá odrážedlo Yupee 🙂

tobihosue
autor
17. dub 2014

@nolies No, vypadá pěkné, na obrázcích... Díky za tip.. Prodiskutuji s mužem... Akorát koukám, že od nich máme i policejní motorku... :D

blanka.k
17. dub 2014

@tobihosue Vybírala jsem dle Dtestu, tam vyhrály odrážedla Davídek, Firts Bike a Specialized Hot walk 😉
Koupila jsem FB, líbil se mi designově, syn je malý, takže na něm začal pořádně jezdit až ve 3,5 letech 😀
Ještě tam docela dobře vyšlo Yedoo (od těch mám dospěláckou koloběžku a materiálově super)

nolies
17. dub 2014

@tobihosue Zrovna jsme se včera na něho byli dívat v obchodě a líbilo se mě. A ta cena je taky celkem slušná. Taky nechceme dávat zbytečně moc pěněz. Stejně za rok už budem kupovat tříkolku 🙂

nolies
17. dub 2014

@tobihosue A ještě Yedoo se mě líbí 🙂

tobihosue
autor
17. dub 2014

@blanka.k FB se mi též designově líbí, ale ta cena už tolik ne... 😀 Ale juknu na další tipy, díky... 🙂

@nolies No, my též ne, protože radši zainvestujeme více peněz pak do kola... 🙂 A hlavně do toho máme ještě svatbu, takže každá koruna navíc je u nás znát... 😉

nolies
17. dub 2014

@tobihosue Přesně můj názor. 🙂 My zase investujem do rekonstrukce 🙂

olcab
17. dub 2014

malá dostala Yedoo tootoo C

nolies
17. dub 2014

@olcab To se nám taky líbí 🙂

zickemartina
17. dub 2014

Mame Davidka - z druhe ruky a maximalne spokojeni - synovi jsou dva roky a 4 mesice

olcab
17. dub 2014

@nolies nám taky,cena není tak strašná,malá ho dostala ve 2 letech,a hned sedla a jela,řídítka nejdou úplně přetočit,takže super a jezdí na něm ještě teď a to má 3r 8m..má už i kolo se šlapkama,ale s ním to ještě moc neumí,takže na rychlé přesuny je tohle super 😀

nolies
17. dub 2014

@olcab No, tak myslím, že ho taky koupíme. 🙂 Syn ho už nutně potřebuje 🙂 Má motorku, ale je hodně vysoký a tak mu už nestačí. 🙂

olcab
17. dub 2014

@nolies jj,my jsme ani neměli sedlo úplně nejníž 😉 je určitě dobrý jen to chce zvyk,než na to přijdou jak se odrážet

nolies
17. dub 2014

@olcab 😉 Aspoň ho to zabaví 🙂

olcab
17. dub 2014

@nolies jo to určitě 😀

tobihosue
autor
17. dub 2014

Všem děkuji za tipy a rady... 🙂 určitě to s mužem probereme a koukneme... Už si s tím lámeme hlavu cca 2 měsíce... Sice ne dostatečně, protože nás zaměstnává svatba, ale 2 narozeniny našeho zlatíčka jsou také velká událost, tak to nechceme zanedbat... 🙂 Takže všem díky... 😀 😝

krystalka
17. dub 2014

@tobihosue - my jsme měli koloodrážedlo JD Bug - bylo lehounké, syn ho měl asi od 2,5 let a měl ho moc rád, nedaly se mu úplně protočit řídítka..., měl ho asi do 4 let, pak jsme ho ještě skvěle prodali, nebyl s ním jediný problém...kupovali jsme ho tenkrát ve Sportisimu asi za 1200,- 🙂

tobihosue
autor
17. dub 2014

Tak jsem to všechno prolezla a pročetla a zatím 2 typy... Skibi a Yedoo tootoo B nebo C.. Tak prodiskutujeme... Ale mě se asi nejvíc zamlouvá Yedoo a cenově je i ucházející...