Jaké vozítko (kočárek) do sněhu?

hojda
14. pro 2012

Chystáme se na hory, tak bych potřebovala vědět s jakým kočárkem, případně třeba vozítkem za kolo (použít jako kočárek) se dobře jezdí ve sněhu? Kamarádky mi nabízí k půjčení své kočárky nebo vozítka, tak co byste doporučily?

díky moc

d.

zamilovanadonej
14. pro 2012

Sáňky.

eficenka
14. pro 2012

my bydlíme na horách - zkoušela sem kočárek trojkolku, s nízkoprofilovýma kolečkama a čtyřkolku s nafukovacíma...
doporučila bych čtyřkolku s nafukovacíma kolečkama, nebo potom sánky :
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=4291064

jetynka
14. pro 2012

Já mám kočárek baby desing s velkými koly, do sněhu super aspoň pro mě 🙂, jinak bych brala kočárek s nafukovacími koly pokud máš možnost, lépe pruží a čím mohutnější kola tím lépe. S vozítkama za kolo zkušenosti nemám. Hodně zdaru při výběru. 🙂

asaka
14. pro 2012

chariot. Když byl syn malej, rocni, bylo hoodne smehu a v parku jsem na procházkách byla sama, neb nic jiného nemelo sanci projet..
A jinak ty sanky s ohradkou (nesmí ale ficet a snezit).

coxa
14. pro 2012

My jsme taky z hor, a nejlepší jsou fakt sáňky třeba na ně dát boudičku a nebo potom kočárek čtyřkolka.

gabulka10
14. pro 2012

Jednoznačně Chariot 🙂

gabour
14. pro 2012

Já myslím, že se chystáte na týden? Takže určitě sáňky a kočárek čtyřkolku. Já bydlela taky na horách a kočár jsem měla Inglesina Magnum, korbičku jsem si sundávala a přivazovala právě na sáňky, když jsme nebyli prohrnutí. Pak je super Chariot s lyžema (má kamarádka), ale nevím,jestli to kamarádi v nabídce mají 🙂. A když to nešlo vůbec (což se taky může stát), tak v nosítku nebo šátku pod bundou. Třeba ale chytnete na dovču "dobrý" počasí, takže budou silnice suchý a dojedete kamkoliv s jakýmkoliv kočárem.

garzonka
14. pro 2012

Také doporučuji spíš sáňky, nebo tyto boby (Snow Baby Dream od firmy KHW) ....

marrei
14. pro 2012

Rozhodně s velkými nafukovacími koly (já konkrétně mám Red Castle Shop´n´Jogg a spokojenost). Moje oblíbené PegPérego Vela Easy Drive jsem musela dát na zimu do sklepa, protože ve sněhu jsou nemožné 😒

hehena
14. pro 2012

tak kamarádka na hory jezdila s Jané Slalom a projela kde co. Já mám baby jogger city elite a myslím si, že i ten by byl dobrej adept, či baby jogger summit, to už jsou kolesa jako blázen. pokud zvolíš vozít za kolo, dle mě to bude stejně tak dobrá volba... jinak se mi líbí to, co vkládala @garzonka ! vypadá to poměrně pohodlně a ješět na dítě dobře vidíš... s kočárem nebo vozíkem za kolo je to zas pak lepší, že vyjedete i třeba v nepříliš příznivým počasí, nebo nebudete muset řešit razantní změnu počasí už na výletě, že jo... tak těžko říct. možná bych kombinovala... jak kočár, tak takovýhle parádní boby... 😵