Jako dárek video - vaše zkušenosti?

ajaabc
18. únor 2016

Chtěla bych vytvořit video z fotek a videí jako dárek pro rodiče k výročí svatby na téma, jak jsme byly se ségrou malé až do současného vzhledu. Sama si na to netroufnu, nechce se mi učit nějaké programy, trávit u toho čas a hlavně mám obavy, aby to nějak vypadalo ... fotokalendáře už naši mají od Vánoc a uprostřed roku se moc nehodí, fotoknih už mají taky plno, ... 😝 Nemáte někdo zkušenost nebo tip na nějakou dobrou službu co by mi video zpracovala? Díky. 😵

nuninove
18. únor 2016

jeee moc hezky napad ja tohle delala mamce k 40 narozkam a tatovi ke 45 a oba dojatyyyyy 🙂

stastnablcha
18. únor 2016

ahoj. velmi dobry napad . asi sa necham inspirovat 😎 .. ja by som asi zbehla do nejakeho fotosopu aby mi poradili. tam bude isto niekto kto to bude vediet...

zuzineckah
18. únor 2016

To se dá poměrně jednoduše udělat v powerpointu i s hudbou. Pokud máš v pc windows, tak se na to podívej,na netu najdeš spoustu návodů.

stastnablcha
18. únor 2016

@zuzineckah ahoj. a dostanes powerpoint napr. na videorámik alebo telku? lebo to mi pride ze sa to da pustit len na kompe... niesom odbornik, ale podla mna by to chcelo nejaký sofistikovanejsí program....

zuzineckah
18. únor 2016

@stastnablcha určitě to lze propojit s tv. Novější přístroje mají bluetooth, kterým lze přenos snadno zajistit. Nebo pokud mají rodiče na tv aspoň usb port, pak je snadnější cesta to stáhnout na přenosný disk a zapojit přímo přes ten port. Rámik jde taky sdílet přes bluetooth nebo i wifi.
Možná by ti to tímhle způsobem byla ochotna zpracovat tady nějaká maminka, zadarmo, nebo za drobnou úplatu. Já bych ti to klidně udělala, ale bohužel nemám na to čas... Jinak jako dárek si myslím, že je to výborný nápad. Zvlášť pro rodiče.

zuzineckah
18. únor 2016

@stastnablcha jinak jestli bys to chtěla víc profesionálně i po střihové stránce, pak doporučuji program Pinnacle Studio. Dá se volně stáhnout trial verze. Já ho používám.

stastnablcha
18. únor 2016

@zuzineckah dakujem za tip.. isto pozriem. si zlata 🙂

zuzineckah
18. únor 2016

@stastnablcha nemáš zač, kdyby ses rozhodla to zkusit a nebudeš si vědět rady, tak klidně napiš. Když to budev mých silách, ráda poradím 😉

svetlus_pepca
18. únor 2016

Moc hezký nápad! 🙂 S videem ti teda nepomůžu, na tohle taky nejsem, ale pochválit jsem ti ten nápad musela 😀 Já dělala taťkovi k padesátinám fotooalbum, takový začátečnický scrapbooking. To je mi bližší než ta technika 😀

nuninove
19. únor 2016

v pc bys mela mit program windows movie maker a tam to je jednoduchy jako facka 🙂

ajaabc
autor
19. únor 2016

Projela jsem vyhledávače a našla pár firem myfilm , videozážitek nemáte s tím zkušenost? šly byste do toho? Který z nich??? 😖 nebo jiný?