Jakou máte pěknou panenku s příslušenstvím?

eveluska
13. pro 2011

Pro malýho bychom "od bratříčka" chtěli pořídit nějakou panenku - mimi, nejlíp v modrým (brášku), se kterou by moh dělat všecko, co já s miminkem - přebalovat, vozit apod. Víc se mi líbí s měkkým tělíčkem, ale zas se nedají koupat. ... Pořizoval jste někdo k narození sourozence taky a jaký máte zkušenosti? díky za tipy, házejte prosím konkrétní odkazy, názvy, nebo fotky 🙂

hanulka190
13. pro 2011

Ahoj, tak mi jsme pořizovali tuhle http://www.babymax.cz/koupaci-a-curaci-miminko-... 🙂 Dovezl jí Otík pro Kristýnku z porodnice 😀

janaaanna
11. únor 2017

Ráda bych oživila diskusi - s jakou panenkou miminkem máte dobré zkušenosti? Měkké tělo určitě nechceme, chceme co nejvíce skutečné miminko (pláče, čůrá, ... ???), ideálně chlapečka. Také máme v plánu, že se "narodí" spolu s bratříčkem, aby dcerka mohla dělat to, co já. Dceři je 5 let.

blondynka400
11. únor 2017

@janaaanna za mne jsou nej klasické Baby born. Sice nepláče, ale to si myslím, že není potřeba...

janaaanna
12. únor 2017

@blondynka400 Děkuji za tip. U Baby born jsem si říkala, že je výhoda, že mají i spoustu doplňků a prodávají je všude. Musím to nějak prozkoumat, dcera má zatím panenku mimino jen po mně, a ta nic neumí a přeci jen už je stará.
Vy baby born máte a jste spokojená? Jak je to s kvalitou, drží?

janaaanna
12. únor 2017

@blondynka400 Teď jsem koukala na
https://panenky-barbie.heureka.cz/zapf-creation...
Píšou, že má 9 funkcí, ale je bez baterek, to by bylo super. Tu máte? Jaké s ní máte zkušenosti, prosím?

blondynka400
12. únor 2017

@janaaanna my máme tuto: https://www.hracky-4kids.cz/baby-born-interakti...
Ale řekla bych, že je to to samé, jenom holčička.... Jenom třeba k tomu brečení, ona brečí, když jí dáte napít a zmáčknete ruku, tečou jí slzy, ale jinak ne. Je to tedy bez zvuků, ale i bez baterek. Holkám to nikdy nevadilo, naopak... A máme dvě, každá má jednu. Mají je rok a kousek, tahají je všude, koupali se už v moři a pořád vypadají jako nové.
Oblečky a doplňky na ně jsou krásné, jenom se člověk nesmí koukat na ceny. Ale třeba oblečení jim je i od jiných značek, kde se to dá sehnat levněji.
Od vánoc máme ještě starší ségry: https://www.hracky-4kids.cz/baby-born-starsi-se...
S tím si též vyhrají hodně, ale už to není miminko. Výhoda je, že jsou oblečky stejně veliké a vše můžou mít obě.
Já tomu celkem nemůžu nic vytknout, až na tu cenu, ale s tím člověk asi nic neudělá. Jen tedy že to nevypadává zvuky a pod, ale já jsem ráda. Máme i nějaká levnější miminka, co zvuky vydávají a stejně tyhle mají nejraději.

janaaanna
15. únor 2017

@blondynka400 Moc děkuju! Já myslím, že to také bude náš vítěz, také hračky na baterky moc nemusím a dcera měla hlavně podmínku, aby čůrala a plakala a cokoliv navíc je bonus. A určitě nechci panenku s látkovým tělíčkem, tahle bude dobrá.

magdalena_f
21. únor 2017

@blondynka400 můžu se zeptat, jestli to miminko když se napije, jak funguje to curani? Spíš mě zajímá jestli treba neproteka? Děkuji za odpověď, zvazujeme totiž jako darek ke 2.narozeninam, protože pi starší má s měkkým telickem, tak jsem si myslela na tvrdé...

blondynka400
22. únor 2017

@magdalena_f když se napije, musí mít plenku. Jinak z ní voda teče ven. Jakmile se položí, tak se trošku počůrá. Takže když pije, tak jedině s plenkou nebo se nesmí dávat do polohy ležmo a dát hned na nočník a zmáčknout pupíček. Jsou jak originální tak se dají použít i levnější varianty. Jídlo (kašička) jde ven po zmáčknutí pupíčku.

novacektom
9. bře 2017
Uživatel novacektom je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od novacektom.

Ahoky, my jsme kupovali zde:https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-pro-holky/panenky/baby-interaktivni-panenka-40-cm-nb888

edit1
2. lis 2017

@blondynka400 můžu se zeptat jak jste spokojeni s kvalitou panenky - vlásků? Zda se dobře češou a necuchají? Uvažuji o koupi... Moc děkuji!

blondynka400
2. lis 2017

@edit1 miminka vlásky nemají. Ta starší sestřička ano. Problém s vlásky jsem nezaznamenala a to je holky mordují dost. Určitě jsou kvalitnější než třeba u panenek Barbie.

edit1
3. lis 2017

Děkuji tak ji asi donese Ježíšek 😉