Jakou panenku pro 2,5 letou holčičku?

alfice
21. zář 2011

Baby born, Annabel, Chouchou? Prosím, poraďte, s jakou panenkou si vaše holčičky nejradši hrají. Četla jsem, že vedou panenky s hadrovým tělíčkem, že jsou lehčí, ale nevím, která z těch všech ho má. Také je prý u krmící nějak složitější údržba 😕 😅 Děkuji za Vaše rady a zkušenosti 😵

svataterezicka
22. zář 2011

My jsme koupili Chou chou, teda vybiral tatinek nevim podle ceho se rozhodl po tuto 🙂 Ma hadrove telicko, ale pevne rucicky, nozicky a hlavicku.. da se ji dat dudlik a mlicko (pritom pekne mlaska), jinak se smeje, pak spinka (zavre ocicka a odfukuje) a kdyz ji vzbudis kdyz jeste neni vyspana tak pekne plaka 😅 Prijde mi to dost podobne placi miminka i ty zvuky a kdyz ji pekne poplacas po zadecku tak se pekne utisi 🙂 Uz i mala se to naucila.. Koupili jsme ji jako nacvyk na mimco co cekame aby ji treba pak tolik nevadil ten plac atd, ale je fakt ze miminka miluje, tak uvidime jak bude milovat segru 😝 Jinak udrzba neni nutna zadna kdyz chces zapnes, kdyz te uz neba tak vypnes 🙂 Nepocurava se ani nic jinyho...

kristynaw
22. zář 2011

tak ja jsem pro annabel. male byly dva roky v cervenci a uz si s ni hraje pekne, i kdyz je vahove trosku tezsi nez chou chou. (starsi dcera ji dostala ke 3 letem). chou chou me prijde tezsi,prave na to krmeni,musis tou lahvickou zmacknout cudlik v pusince, kdezto u Annabel ji to proste das dovnitr a saje... i dudlik je lepsi u Annabel. zvuky ma annabel lepsi, chou chou je ma vic otravnejsi. celkove jsem se chou chou nebyla spokojena, museli jsme reklamovat, hned jak jsme ji vytahli z krabice, protoze spala a u toho se smala a tak,takze pak ,kdyz mi dali uplne novou,jsem ji prodala a koupim druhou annabel. baby born nevim,nemame.