• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou panenku pro skoro 2,5 roční slečnu?

18. září 2011 
Milé maminky, chceme naší dcerce k Vánocům koupit panenku a zjišťuji, že mám asi přemrštěné požadavky a zkreslené představy :grinning:

Ráda bych panenku, která se chová jako živé miminko, měří aspoň 45 cm a dá se koupat? Existuje vůbec taková? :confused:

A jaké jiné se Vám osvědčily a jaké jsou jejich přednosti?
Předem moc děkuji za všechny příspěvky!
18. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi máme panenku Chou chou, 42 cm a tu právě můžeš koupat a namáčet.Taky umí čůrat, když se napije z lahvičky. Dá se k tomu koupit ještě plno dalších doplňků, nové šaty, nočník...atd.
18. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka03 - díky za tip! Nevíš přesný název toho druhu chou chou? :confused:
18. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem ji asi dohledala ... "Maminko, pečuj o mě".
A zavírá oči, oddechuje a vydává nějaké zvuky? :confused:
18. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic dalšího neumí, to jsou zase jiné chou chou panenky
18. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente - no oboje nepojde, pokial je vnutri jemna mechanika a elektronika - teda babika sa hybe, place, dycha - tak ju nebudes rozhodne moct kupat. Bud jedno alebo druhe.
18. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anjelicek26 - sakryš .... tak budu muset té naší malé kachně, co všechno strká do vany nějak vysvětlit, že to nepůjde :sweat_smile:
18. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente - tak to ano, aj ked ja by som skor volila babiku, co moze krmit, dvat jej pit, cika a moze sa s nou kupat, ako tu, co place a smeje sa... ony su velmi velmi tazke... Saska ma annabell a aj ona ma co robit, aby ju odniesla. Navyse to stale zerie baterky.
18. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja som hladala pre dcerku niečo podobné - ale musel to byť černoško a po hladaní sme našli babiky Baby born. kupili sme jej takýto typ- bez elektroniky a vláskov
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9604489&tab=2 a dcerka je spokojná. babika už absolvolala aj more, celé leto v bazene a nič jej nie je.
18. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek