Jakou panenku pro skoro 2,5 roční slečnu?

silente
18. zář 2011

Milé maminky, chceme naší dcerce k Vánocům koupit panenku a zjišťuji, že mám asi přemrštěné požadavky a zkreslené představy 😀

Ráda bych panenku, která se chová jako živé miminko, měří aspoň 45 cm a dá se koupat? Existuje vůbec taková? 😕

A jaké jiné se Vám osvědčily a jaké jsou jejich přednosti?
Předem moc děkuji za všechny příspěvky!

sasanka03
18. zář 2011

Tak mi máme panenku Chou chou, 42 cm a tu právě můžeš koupat a namáčet.Taky umí čůrat, když se napije z lahvičky. Dá se k tomu koupit ještě plno dalších doplňků, nové šaty, nočník...atd.

silente
autor
18. zář 2011

@sasanka03 - díky za tip! Nevíš přesný název toho druhu chou chou? 😕

silente
autor
18. zář 2011

Už jsem ji asi dohledala ... "Maminko, pečuj o mě".
A zavírá oči, oddechuje a vydává nějaké zvuky? 😕

sasanka03
18. zář 2011

no nic dalšího neumí, to jsou zase jiné chou chou panenky

anjelicek26
18. zář 2011

@silente - no oboje nepojde, pokial je vnutri jemna mechanika a elektronika - teda babika sa hybe, place, dycha - tak ju nebudes rozhodne moct kupat. Bud jedno alebo druhe.

silente
autor
18. zář 2011

@anjelicek26 - sakryš .... tak budu muset té naší malé kachně, co všechno strká do vany nějak vysvětlit, že to nepůjde 😅

anjelicek26
18. zář 2011

@silente - tak to ano, aj ked ja by som skor volila babiku, co moze krmit, dvat jej pit, cika a moze sa s nou kupat, ako tu, co place a smeje sa... ony su velmi velmi tazke... Saska ma annabell a aj ona ma co robit, aby ju odniesla. Navyse to stale zerie baterky.

kikatko
18. zář 2011

ahoj, ja som hladala pre dcerku niečo podobné - ale musel to byť černoško a po hladaní sme našli babiky Baby born. kupili sme jej takýto typ- bez elektroniky a vláskov
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9604489&tab=2 a dcerka je spokojná. babika už absolvolala aj more, celé leto v bazene a nič jej nie je.