Jaký batůžek pro batole? Poraďte

tlapicka
24. zář 2008

Maminky, ktere chodite s capartama, jaky maji vase deticky batuzek a svoje nezbytnosti? na hracky, svacinu, knizku a neco na sebe? nechci zadneho plysaka, jelikoz vetsinu casu travime na pisku...
diky za tipy!
muj favorit je zatim http://www.doldyruksaky.cz/pro_kazdy_den_turtle... , ale rada si necham poradit! diky

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
tlapicka
autor
24. zář 2008

diky za tip, ten tady maji. (nelibi se mi moc ty barvy teda...) u toho doldy nepisou, pro jak velky je dite, tak cekam, jestli odpovi na dotaz 🙂 Je mozny, ze u nej budeme muset skoncit taky 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
tlapicka
autor
24. zář 2008

google mi nasel jedinou infotmaci a to, ze je vhodny od metru vysky potavy na jednom jedinym webu, coz mi nestaci, jako duveryhodny zdroj, tak cekam, co napisou primo z doldy, jinak zabehnu pro salewu. stoji tady 19e a bude vymalovano.

Hele a Helenka muze v pohode i s tim batuzkem sedet v ergu? na prvni pohled mam pocit, ze nebude prekazet, ale nevim...

a jak s pranim? muze normalne do pracky? Bo z pisku bude vecne humac, tak mi jde o udrzbu. co na nem pisou za symboly.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lipli
13. kvě 2019

@tlapicka my jsme dceři pořizovali deuter pico k druhým narozeninám a je i pro malé děti.