Jaký dětský stan je nejvhodnejší?

25. ledna 2016 
Dobrý večer chci své Dmu dvouletému synovi koupit k vánocům stan do pokojíčku a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s životností různých druhů. Je lepší iglů, tyčové domečky nebo ty samorozkládací? A zda jsou lepší s tunelem nebo bez. Děkuji za odpovědi Kristýna
25. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my mame iglu z dracika. je fajn, latka drzi, horsie je to s tyckami. tam hore, ako sa ohybaju do obluka sa tie spoje popraskali a tycky polamali. muz to nejak olepil s lepiacou paskou, snad este pre jedno dieta posluzi
26. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ta ista skusenost ako dosa, tycky sa popraskali hned pri prvom pouziti, takze odvtedy sme ho nepostatili, skusime to asi tiez nejak olepit, ale som z toho stanu znechutena takze radsej by som kupovala stan kde sa tycky neohybaju do obluka
26. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dětem jsme dali na hraní samonosný stan, se kterým jezdíme na dovolenou a přežil to. Je to ten nejmenší typ pro dva a mohou ho používat venku i doma. Žádné tyčky jen pruty napnuté v tunýlku a k tomu se dítka nedostanou. Třetímu ho na jaře dáme na hraní taky.
26. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli stanový set-stan, iglů a tunel-když byla Kačka malá, dost si to užila, pak jsme to dali ven, kvůli prostoru-no a tam to vužívalo i několik dalších dětí http://odhlavyazpopaty.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1162763
26. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Rozhoduji se mezi těmito http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24690362&tab=4 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20738945&tab=8. Poraďtě který je podle
Vás lepší
26. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykulka-jak jsem výše uvedla-my měli ten druhý v nabídce a byli jsme spokojení....ten z první nabídky měla kamarádka-ona s ním byla spokojená, ale já když jsem to porovnala s tím naším-zdál se mi bytelnější
28. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kykulka-my máme ten z druhého odkazu, jen místo vysokého špičatého týpí je domeček a myslím, že je lepší-je prostornější Malý se bez něj neobejde a teď když jsme mu nedávno koupili velkou postel a řešili co se stany, nezbylo nám nic jiného, než je navléknout na matraci, takže v nich dokonce spí. Jen tunel mu zůstal na zemi, tak ho má jako samostatnou prolézačku Takže doporučuji!
28. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte, že sem lezu s trochu jinou otázkou. Ale je to podobné.
Chtěla bych malé pořídit nějakou skrýš, domeček.. Líbil se mně dětský domeček krteček. Máte ho někdo a je to vhodný pro dvouleté dítě, využije ho? Díky moc.
Je to vlastně jen taková schovka, pár trubek a potah z vinylu
Nebo je lepší ten stan?
29. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi. Taky se mi více líbí ten druhý, ale od spousty lidí vím jak málo vydrží konstrukce. Jakpak ste řešili toto.
29. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame iglu stan s medou Pu a je super, malej v nem ma micky a hracky, je tam casto, skace na nej ted i z venku a drzi a drzi
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kykulka, na to, že náš prcek je pořádný zvíře tak s výdrží konstrukce jsme zatím problém neměli a to už stan stojí skoro rok...To, co máme my, je z celkem poddajných, pružných plastových tyček, takže i přes vleké skákání, stěhování, opírání a podobně, stan drží
1. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kykulka, už jsi nějaký ten stan vybrala?
Já jsem nakonec domeček zavrhla a objednala jsem malé stan s medvídkem Pú.Je moc hezký a snad nápor mojí dcery vydrží.
Dej vědět, jak jsi se rozhodla. Přeji dobrý výběr!
12. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím sem žádný nevybrala nemůžu se rozhodnout. Do Vánoc je ještě chvíli čas tak mě třeba nějaký osloví.
12. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme domček. Drevená kostra a bavlnený poťah. Ale robila som ho ja, lebo už sa nevyrába a aj tak bol dostať iba v ČR a s dovozom na Sk vyšiel okolo 3000 Skk. Keď sa podarí, šupnem do albumu. Ale malá v ňom extra času netrávi, iba keď je u nás ešte nejaké iné dieťa.
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=333142
Tento stan jsem malé pořídila k vánocům.
17. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som malemu kupila na Vianoce tento:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=19349920

este gulicky do neho a sme vybavení
19. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepies a kam ho postavis?? to mas mistnost jen na ten stan ne?

power.. mame ho taky jen s jinym obrazkem Pua a muzu rict ze az koukam co vydrzi, malej na nej skace, jak z venku tak uvnitr na steny, stoupa si u nej a stan drzi a drzi
19. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska2x- doufám, že držet bude, páč co někdy malá dělá...
20. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa ziaden dostupny stan nepozdaval a tak som mojim chlapcom vyrobila sama. Je super pevny, odolny, vydrzi ozaj vsetko. Nie je nijak obzvlast narocny na vyrobu, akurat to chce trochu casu. A mozete si ho prisposobit uplne presne na mieru - aj velkost, aj okienka, pripadne sposob vchadzania apod. Navod a inspiraciu najdete na
http://www.elefantino.sk/hracia-deka-s-hrazdickou/
Ak to niekto vyskusate, budem vdacna za odozvu!
13. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, obnovuji toto tema, taky bysme radi dceri k narozeninam koupili do pokojicku stan (popr. i s tunelem). Napsaly byste mi sem prosim nazory, s jakym jste byly spokojene vy? Diky moc, Eva
14. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já loni koupila stan tunelem, po prvním použití stan praskl, tunel děcka užívaly hodně, ale taky nic nevydržel, vylezly z něho obruče a šusťák se vypáral. Zabírá to tky hodně místa, takže tu nel sončil na zahradě a stan v koši Před půl rokem jsem šla do ikea a narazil na tento za 199kč, opravdu masivní, drží super, takže tento doporučuju.
14. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tri roky toto a sme spokojný-lahko sa zloží rozloží
14. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka.I,@titkovamiriam, mockrat dekuji
@titkovamiriam a prosim Te, co je to za vyrobce, popr. kde se da koupit?
17. kvě 2011 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tanto uz rok stale rozlozeny. vydrzal aj nalet 3 deti. je poskladany z tyciek a celkom pevny. len sme neodhadli velkost, zabera dost velku cast detskej izby. teraz v nom ma tie farebne gulicky a penove puzzle a hra sa tam stale.
17. kvě 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berus222 Jaká je značka toho stanu - hradu, prosím? Děkuji
4. lis 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi joj, to uz neviem. uz sme ho predali, lebo by sme sa nezmestili. ale raz som ho videla u nas v baumaxe, ale asi o 20€ drahsi ako sme ho kupili
4. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
prosim o pomoc....
kupili sme stan Zopa Smart dog

http://www.bambini.sk/sk/5224/258/zopa-domcek-smart-dog

rozlozili sme ho a.... nevieme ho poskladat. Nemate niekto prosim navod, alebo aspon dobru radu ako to spravit?

Dakujem
29. pro 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@titkovamiriam Ahoj, my máme podobný, len je ružový. Máme s ním však problém, keď ho postavíme, tak sa nám normálne stočí ako špirála, ostane stáť len strecha. Vám sa to nestávalo? Vôbec neviem, kde je chyba a malá sa tam tak rada hrá. Poraďte mi prosím niekto, kto má podobný problém. Dík
17. zář 2012 ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@titkovamiriam to je nejaký velký??nie???a bol za akú cenu???Nepredávate ho???
15. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek