Jaký dětský stan je nejvhodnejší?

kykulka
25. zář 2009

Dobrý večer chci své Dmu dvouletému synovi koupit k vánocům stan do pokojíčku a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s životností různých druhů. Je lepší iglů, tyčové domečky nebo ty samorozkládací? A zda jsou lepší s tunelem nebo bez. Děkuji za odpovědi Kristýna

titkovamiriam
15. kvě 2013

@bprilepok ahoj,cena bola niakych sedem euro a este nam urcite posluzi toto leto v zahradke 🙂

katerina1212
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hela88
3. lis 2013

V lete sme si kúpili tento Quechua:
http://www.vodaci.sk/vodak/eshop/21-1-Stany/0/5...
a je výborný. Červíci sa v ňom hrali aj v najväčšom teple, navyše ho veľmi ľahko zbalím a zoberiem k vode.Keď som videla iné stany za podobné ceny, som veľmi rada, že sme ho kúpili.

orchidea123
3. lis 2013

ja som kupila stan malej na internete za 10 Euro a som velmi spokojna na stranke vsetko pre deti mala ma na nom poniky je meter krat meter zmestim sa don aj ja ked chcem za tyzden alebo par dni jej ho zlozim do vrecka alebo zasuniem zlozeny za skrinu a opat jej vytiahnem a zase ho ma ako novu hracku takze super nezaberie vela miesta

1motilik1
7. pro 2014

@berus222 dobre rano, prosim vas možte mi napisať aka je výška aj širka tohto stanu?výška bez tých vežičiek ,že ake vysoke dieta v nom može stat. DAKUJEM

jitkagab
25. led 2016

@berus222 dobry den,mohla bych se zeptat kde jste tento hrad koupila?marně ho už nějakou dobu schanim.
Děkuji moc za odpověď