Jaký kočárek pro panenku pro 14měsíční holčičku?

crawler
28. dub 2014

Ahoj holky,malá má 14m a pořád mi tahá po baráku velký kočár - její vlastní - vozí ho všude a obouchává zdi a dveře😀 Chci jí tedy koupit kočárek - na pohled mě zaujal Quinny od Smoby. Jen nevím - dle výrobce je vhodný od 3let 😒

Požadavek je přední otočné kolo, aby zvládla vybírat zatáčky 😀

Co myslíte? Díky moc😵

limpopocz
28. dub 2014

Dobrý den, myslím že pro takto malé slečny je ideální tento kočárek, i přesto, že výrobce uvádí pro děti od 3 let. Mám jej vyzkoušený, je lehký, plastový a nízký, takže se do něj dají pohodlně ukládat hryčky (nejen panenky) 🙂 a rukojeť je tak akorát.

ined77
28. dub 2014

Ahoj,
ono většinou výrobci udávají věk 3+, ale pokud bude mít kočárek výškově nastavitelnou rukojeť, tak v tom problém nevidím 😉 .
Akorát si nejsem jistá tím předním otočným kolem, ale bude to asi spíš o zvyku. Naše malá (3r 2 m.) má klasickou čyřkolku a když zkoušela jet s kočárkem s otočnými koly, tak to s ní pěkně mávalo 😀 .

lucieandrlova
28. dub 2014

@crawler
Ahoj, jak píše @ined77 taky bych byla opatrná s tím předním otáčecím kolečkem - kvůli stabilitě dítěte. Myslím, že takto malé dítě si lépe poradí s něčím pevným...
My jsme dceři koupili k prvním narozeninám kočárek od firmy Knorrtoys:
http://www.knorrtoys.cz/www-hrackykocarky-cz/es...
Mají i menší a krásně s ní "roste". Dá se z něho udělat sporťák a je skládací, takže dřív s ním jezdila do parku a pak jsem ho složila do velkého kočáru. Jezdila s ním všude a se zatáčkami si poradila - stejně jako kdysi naše maminky u klasických kočárků... Dokud byla malinká, dali jsme jí dolů do kočárku zátěž (velkou knihu 🙂 )

crawler
autor
28. dub 2014

@ined77
@lucieandrlova holky díky moc za tipy. S tím předním otočným - vidíte,mě to nenapadlo 😲 ...ona mi tu drandí s velkým hlubokým značky Tako.Ona totiž nechodí sama, takže se pověsí na madlo - i když jí ho dám úplně dolů, tak musí mít ručky úplně nahoru,ale nevadí jí to a jak zběsilá ho casnuje sem a tam po celým domě...Já vybírám bazarový a jejich strašně moc - na mimibazaru a právě nevím,který vybrat - na ten Knorr jsem už koukala taky,pak baby born a ten quinny ...uf no dělám s tím větší štráchy než s opravdovým kočárem😀