Jaký máte kočár?

0508
19. říj 2014

Ahoj holky, váhám nad tím, jaký kočár mám vybrat. Jestli klasické konstrukce se čtyřmi pevnými koly nebo ten novější, kde jsou přední kola menší, než ty zadní. U klasiky mi vadí, že u sportovní korby není takový ten vak, kde se dá mimčo schovat před zimou, což má ten novější typ. Ale zase nemám v ty menší zatáčecí kolečka až takovou důvěru jako u té klasiky. Narodíme se v lednu a potřebuju fakt dobrej kočár, ale ne moc drahej... Tak kolem 7.000 i se sedačkou. Poradíte?

v_anilka
19. říj 2014

@0508 já teda ještě žádnej kočárek nemám, ale ségra má klasiku 4 pevná kola a u sporťáku ten vak má...

0508
autor
19. říj 2014

A jaký kočár má?

sari_nka
19. říj 2014

Já mám zase ten problém, ze u trojkombinace se mi vždy nelíbí bud korba nebo sportak, na oba asi nebudeme mit tolik peněz ☹ odsuzovala jsem trojkolku ale ctu na ni lepsi recenze než na ctyrkolku

caboonek
19. říj 2014

Já mám drahý, teutonii Be You, ale jsem s ní maximálně spokojená. Jak sama ve městě, tak v lese jako rodina, skladná do auta, odlehčená, ruční brzda, přehazování rukojeti, otočení korby na oba směry jízdy atd. Je to německá výroba. Nebála bych se koupit i z druhé ruky. Hodně štěstí při výběru.

curdibilka
19. říj 2014

Za 7 000 radím třeba Roan marita. Taky se mi líbí klasiky, ale ty sportáky jsou marné - těžké a neskladné. :-/ Taky pořád zvažuji. U první dcery jsem měla Jané nomad, byla jsem velmi spokojená, korba byla prostorná a i sporták velký a lehounký a zároveň na zimu dobře krytý a teď absolutně tápu, co koupit. :-/ Moc se mi líbí třeba Tako City Move, ale jen hluboký, sporťák mě moc nepřesvědčil. :-/

hance09
19. říj 2014

Máme Camarelo Q12 a to má právě přední kolečka menší a blíž u sebe,takže když jsou nájezdy na schodech,tak musíme jen po zadních,což mi dělá celkem problémy.

ivasad.
19. říj 2014

@curdibilka a proc tedy nejdes znova do nomada? Po odmlce se opet vyrabi. .. Já v nem odvozila obe deti, nebyl duvod ho prodavat. Je super 🙂

curdibilka
19. říj 2014

@ivasad. Slyšela jsem, že se znovu vyrábí. Prodávala jsem ho z toho důvodu, že jsme druhé neplánovali brzy po sobě a bylo mi líto, aby xlet ležel na půdě a paní, která si ho koupila, mi dodnes píše a pěje chválu, vozí v něm už druhého syna, takže celkově třetí dítě a my jsme ho teda fakt nešetřili, takže držák. Jsem taková kočárkomaniačka, která ráda střídá a vybírá, takže uvidíme, co nám teď padne do noty, ale zatím je to bída s nouzí. 😀

0508
autor
20. říj 2014

My zvažujeme Kunerta VIP Plus. Mají ho u nás ve městě 2 maminy a pochvalují si ho. Je pravda, že do zimy s budou ty kola hodit 🙂

hedusska
20. říj 2014

Mám kočárek Adamex Royal retro, mají i classic s měnšími koly..u sportáku vak mam....a korba je hodně prostorná, malá se mi tam bude vejít dlouho..🙂 podvozek ma kovový, takže je pevný a nebojim se že se rozbije. Kola nafukovací což jsem chtěla..🙂 nemůžu mu vytknout opravdu nic, byla to nejlepší volba..🙂 a ty velká kola jsou taky super, zvládá v pohodě i les, díry, bahno, nebojim se ani sněhu a to bych se s otočnými teda bála..🙂

bambullkaa
20. říj 2014

Mám kočárek od Taka a jsem s ním max. spokojená. Má přední otočná kolečka, ale perfektní průjezd terénem i sněhem. Teď dojezdíme s kočárkem poslední zimu v pořadí třetí 😉 Tenhle není špatnej http://www.e-batole.cz/tako-perso-polka-dots-01... . A na další miminko budu chtět opět Tako.

spuldar
20. říj 2014

Mám Roan Marita, kamarádky ho taky mají a pochvalovaly si ho, tak jsme taky koupili. A nedá se ten vak normálně nahradit třeba fusakem s nánožníkem?

denca1988
20. říj 2014

Ahojky,ja som chcela povodne nový no rozhodli sme sa pre použitý po jednom dieťati.Máme X-Lander.Keďže chodíme s manželom po horách a veľa športujeme ,bola to tá najlepšia voľba.Máme trojkombinaci a nafukovacie kolečka.Predné dve sú menšie ako zadné.Vak na schovanie síce nemáme no stejne som kupovala dva vaky už predtým.Možná by som nešla do nového,sú to často zbytočne vyhodené peniaze pokiaľ nemáš tak 15000 na fakt dobrý.

vaioletka
20. říj 2014

za me britax, mela jsem agile a ted du do motion......uzasnej.....hlavne ma pak sportak nizky a to clovek oceni ze si tam ditko naleze i samo

eva2bb
20. říj 2014

My máme Firkon Verano, s hlubokou verzí jsme byli naprosto spokojeni, sportovní je, vzhledem k zvyšující se váze miminka, tak trochu těžká. Ale! Do terénu, do města na kostky, na výlety je prostě super, navíc malej v něm má spoustu místa a pohodlí. Na takový to šupajdění do obchodu, do tramvaje atd. jsme koupili menší sporťáček.

barinkas
20. říj 2014

klasik bych nechtěla, bez otočných kol si to nedovedu představit, hlavně pokud s tím budeš jezdit po městě, pořád někde zatáčet atd. Nebo třeba v obchodě, nájezd do obchodu, tam úzké uličky, blbě se s tím bude vytáčet....Měla jsem Bene beni hluboký, pak golfky Peg Pérego a teď máme nunu 🙂

weru88
22. říj 2014

My máme tento http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/x-lan.... ale ještě ho nemám odzkoušený. miminko je ještě v bříšku.. četla jsem recenze a dobrý 🙂

kulisaci
19. lis 2014

holky je tu nektera co ma skate u kocarku?a jaky mate kocarek?hledam tak aby ditko co stoji na kateu melo dost mista:_(

aklin
19. lis 2014

Dívala jsem se na streamu Dtest na kočárky. Posílám webovku na zhlédnutí http://www.stream.cz/adost/810888-kocarky. Snad pomůže při výběru vhodného kočárku. 🙂