• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký sedací pytel? Máte zkušenost?

19. srpna 2016 
Mate nejake zkusenosti? Svrchni material, tvar, znacka, velikost? Jaky je dobry?
30. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme KamPet, je to český výrobek, je to tvar jako hruška, ale docela to zklamalo. Materiál je takovej tužší, sedět se na tom dá, ale už jsem seděla i na lepších. Děti ho mají v pokojíčku, tak těm tak nějak stačí, řádí na něm...ale šla bych asi do jiné značky a hlavně bych si ho vyzkoušela v obchodě - tohle byl dárek, tak jak se říká "darovanému koni na zuby nekoukej"
30. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my máme 140cm x 100cm, velikost je super. vejdou se na něj obě děti najednou nebo jedna dospělá osoba. Dá se pěkně tvarovat. Potah máme omyvatelný a kupovali jsme ho v KIKA nábytku.
30. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fatboy original...myslím, že má 180x140 ???
30. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fatboy, sice dražší, ale jsou kvalitní oproti levnějším náhražkám a jsou různé velikosti, stačí mrknout na jejich web
31. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme léta Fatboy - tu větší velikost. Je omyvatelný. Když na něm člověk leží, tak ho hřeje. Je pevný. Ale bohužel dražší.
29. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikrovlákno
Najčastejšie sa používa v priemysle ako textilné čalúnenie sedacích súprav, stoličiek a čalúneného nábytku. Vyznačuje sa ľahkou umývateľnosťou. Tkaniny s mikrovlákien sú mimoriadne mäkké, pružné a odolné voči poškriabaniu.

Ekokoža - vzorkovník
Vaky vyrobené s ekokože sa čistia veľmi ľahko. Stačí zobrať mokrú handričku, použiť mydlo a špina je preč. Je mimoriadne odolná, bezpečná, protialergénna a štýlová.

Alcantra
Je to látka ktorá sa používa pre odevy, nábytok a čalúnenie luxusných športových automobilov. Vyznačuje sa mäkkosťou, oteruvzdornosťou, dlhou životnosťou, ľahkou údržbou a vysokou priľnavosťou. Alcantara je vyrobená z veľmi jemného úpletu, špeciálnych mikrovlákien, ktoré sú niekoľkokrát tenšie než ľudský vlas.

Látka Exclusive
Látka odolná voči pokrčeniu vyrobená zo 100% polyesteru. Odporúča sa prať pri teplote 30-40*C, nevyžaduje žehlenie
Klikni na zväčšenie

Látka Excellent
Elegantná bavlnená tlač má celý rad jemných dizajnových motívov. Vak v tejto látke oživí každú miestnosť, v ktorej sa nachádza.

Vzor shine
Veľmi odolná tkanina, vaky vyrobené z nej sa ľahko čistia, sú mäkké a lesklé. Tento materiál je vodeodolný a vhodný na záhradu. Je možné ho prať v práčke pri teplote 30-40*C, nevyžaduje žehlenie.
26. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dobrou zkušenost s: http://pytlenavaleni.cz/Kategorie/40-Fajnove-pytle.html .. je to levnější varianta fatboye, je to outdoor, takže se to dá snadno omývat a cena je docela dobrá :slight_smile:
28. srp 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s některými předchozími komentáři. Určitě doporučuju Fatboy. Kdysi měli pouze nylonové, teď koukám na web obchodu, kde jsme ho pořídili a už mají i z bavlny se snímatelným potahem. Lospytlos.
23. únor 2016 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Soused si koupil Spavak lamzac spavak.cz který má výhodu že je i na vodu takže může sloužit i jako nafukovací matračka. Nemusí se ani nafukovat pusou/kompresorem, stačí promáchnout vzduchem a zarolovat konec. Má ho ještě někdo? Přijde mi uplně super, nejen na zahradu ale i třeba na hory, na kempování, na koupák, atd.
9. kvě 2016 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele já mám dobrou zkušenost s tímto webem sedaci-pytle.ml/ ..dobře mi poradil..
19. srp 2016 ve 23:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek