Jaký sedací pytel? Máte zkušenost?

dana3262
30. led 2012

Mate nejake zkusenosti? Svrchni material, tvar, znacka, velikost? Jaky je dobry?

mates22
30. led 2012

my máme KamPet, je to český výrobek, je to tvar jako hruška, ale docela to zklamalo. Materiál je takovej tužší, sedět se na tom dá, ale už jsem seděla i na lepších. Děti ho mají v pokojíčku, tak těm tak nějak stačí, řádí na něm...ale šla bych asi do jiné značky a hlavně bych si ho vyzkoušela v obchodě - tohle byl dárek, tak jak se říká "darovanému koni na zuby nekoukej"

evvina
30. led 2012

Ahoj my máme 140cm x 100cm, velikost je super. vejdou se na něj obě děti najednou nebo jedna dospělá osoba. Dá se pěkně tvarovat. Potah máme omyvatelný a kupovali jsme ho v KIKA nábytku.

germaine
30. led 2012

Fatboy original...myslím, že má 180x140 ???

arianka
31. led 2012

Fatboy, sice dražší, ale jsou kvalitní oproti levnějším náhražkám a jsou různé velikosti, stačí mrknout na jejich web

svoba
29. únor 2012

Máme léta Fatboy - tu větší velikost. Je omyvatelný. Když na něm člověk leží, tak ho hřeje. Je pevný. Ale bohužel dražší.

leon_666
26. srp 2012

Mikrovlákno
Najčastejšie sa používa v priemysle ako textilné čalúnenie sedacích súprav, stoličiek a čalúneného nábytku. Vyznačuje sa ľahkou umývateľnosťou. Tkaniny s mikrovlákien sú mimoriadne mäkké, pružné a odolné voči poškriabaniu.

Ekokoža - vzorkovník
Vaky vyrobené s ekokože sa čistia veľmi ľahko. Stačí zobrať mokrú handričku, použiť mydlo a špina je preč. Je mimoriadne odolná, bezpečná, protialergénna a štýlová.

Alcantra
Je to látka ktorá sa používa pre odevy, nábytok a čalúnenie luxusných športových automobilov. Vyznačuje sa mäkkosťou, oteruvzdornosťou, dlhou životnosťou, ľahkou údržbou a vysokou priľnavosťou. Alcantara je vyrobená z veľmi jemného úpletu, špeciálnych mikrovlákien, ktoré sú niekoľkokrát tenšie než ľudský vlas.

Látka Exclusive
Látka odolná voči pokrčeniu vyrobená zo 100% polyesteru. Odporúča sa prať pri teplote 30-40*C, nevyžaduje žehlenie
Klikni na zväčšenie

Látka Excellent
Elegantná bavlnená tlač má celý rad jemných dizajnových motívov. Vak v tejto látke oživí každú miestnosť, v ktorej sa nachádza.

Vzor shine
Veľmi odolná tkanina, vaky vyrobené z nej sa ľahko čistia, sú mäkké a lesklé. Tento materiál je vodeodolný a vhodný na záhradu. Je možné ho prať v práčke pri teplote 30-40*C, nevyžaduje žehlenie.

yeha
28. srp 2014

My máme dobrou zkušenost s: http://pytlenavaleni.cz/Kategorie/40-Fajnove-py... .. je to levnější varianta fatboye, je to outdoor, takže se to dá snadno omývat a cena je docela dobrá 🙂

petromil
23. únor 2016

Souhlasím s některými předchozími komentáři. Určitě doporučuju Fatboy. Kdysi měli pouze nylonové, teď koukám na web obchodu, kde jsme ho pořídili a už mají i z bavlny se snímatelným potahem. Lospytlos.

marty_ch
9. kvě 2016

Soused si koupil Spavak lamzac spavak.cz který má výhodu že je i na vodu takže může sloužit i jako nafukovací matračka. Nemusí se ani nafukovat pusou/kompresorem, stačí promáchnout vzduchem a zarolovat konec. Má ho ještě někdo? Přijde mi uplně super, nejen na zahradu ale i třeba na hory, na kempování, na koupák, atd.

eliosa
19. srp 2016

Hele já mám dobrou zkušenost s tímto webem sedaci-pytle.ml/ ..dobře mi poradil..

igabi
10. črc 2017

Kupovali jsme zn. Day Dream. Česká výroba a jeden z těch kvalitnějších. Nechtěla jsem levný z Polska nebo z nekvalitního materiálu. Mají na stránkách i hezký článek o tom, jak vybrat. Jinak máme ten největší, tuším 180x 140. Je bezva, vejdeme se dva na ležení nebo když ho postavím na bok, tak je perfektní na sezení. Menší neberte, nejde pak opřít hlava při sezení.
http://www.vaky-pytle.cz/blog/4_share-the-love-...