Jezdily vaše děti na odstrkovadle?

tital
19. srp 2011

Hoj, muzete mi prosim napsat/poradit, jestli vase deti jezdili na odstrkovadle - aute - pry je rozmer 70 cm na 30 cm, bojim se, aby nebylo prilis siroke a mohl na tom syn jezdit. A jak dlouho takove odstrakovadlo deti bavi ? Rok, dva, dokud z nej nevyrostou a neprijde dalsi - motorka, kolo ?
A je rozdil mezi odstrkovadlem a odrážedlem ? Moc se mi líbí toto, ale vzhledem k ceně, si nejsem jistá, jestli je to vhodný dárek ? Syn už chodí, chtěla bych to k prvním narozeninám.
http://www.detskabotka.cz/?p=productsMore&iProd...
Můžete prosim poradit ?

mamkamarketa
19. srp 2011

@tital synovec ma roomstera (coz je v zasade stejny) prijde mi to jako vyhazovani penez. ☹ je to desne siroky (syn ve 2 letech mel co delat) tim jak to je siroky,je to desne nepohodlny pro dite a dalsi nevyhodu vidim,ze to sedaci plocha je ''kluzka''
pokud mas dite ''prumerneho'' vzrustu driv nez ve 18m to smysl podle meho nema.
a myslim,ze to neni ani moc vhodny na ven, 😖
vim,ze moje odpoved je desne negativni,ale jen rikam svuj nazor 😉
za ty penize je to fakt zbytecny,pockala bych a pak bych koupila kolo-odrazedlo 😉

kach82
19. srp 2011

@tital máme přesně tohle, jen modrého roomstera. Naše zkušenost s autíčkem je taková, že když jsme ho byli vyzkoušet na prodejně, tak mělo obrovský úspěch, malá hned nasedla, jezdila, troubila... Nechtěla ani odejít. O dva dny později to samé, rovnou od dveří běžela k autíčku. Tak jsme ho koupili, domu jsme ho donesli asi do týdne od vyzkoušení a ... Dcerka se ho bojí!!! Když zatroubíme, tak se rozbrečí. 😕 😠 Takže nám tu stojí, ona do něj občas strčí, ale nic víc.
Jinak manžel ve škodovce dělá, mají ho tam na prodejně v dětském koutku a prý má u dětí úspěch, většina řve, když mají odejít. 🙂

jankaander
19. srp 2011

Nejlepší jsou ty motorky enduro,jsou úzké a děti nezavadí nožičkama a ze sedadla nekloužou,vidím to skoro u všech dětí,i jsem četla na to velké ohlasy,mají menší i větší velikosti,tady je foto

tital
autor
19. srp 2011

Myslela jsem si to ☹ , auticka jsou draha a navic budou opravdu asi pro takhle male deti nevhodna. Mame doma to nejjednodussi odrazedlo - takovou pidi motorcicku. Zatim je i tak dost vysoka, Malej z ni na zem dosahne, ale nezvladne se jeste odrazet. Takze auticko pro prvni narozeniny je uplne nevhodne a pak uz bude (na jare) radeji drandit na tom pidi odrazedle nebo motorce. Holky diky moc. Koupim radeji auticko se sklapeckou na hraci kostky 🙂, navic za podstatne nizsi castku. Albert ma moc rad vsechno co se da tlacit a ono to jezdi, je to jedno co 🙂 - at je to choditko, hraci pultik u sousedu, tatra v detskem koutku nebo kos s pradlem ...

jmisa
20. srp 2011

My jsme měli koupené v roce malé Enduro, syn na něm začal pořádně jezdit až někdy kolem roku a půl, pak asi ve 21 měsících jsme mu koupili enduro větší, malé jsme prodala a ve dvou letech jsme koupili odrážedlo too too (něco jako First Bike jen ne umělé), velké Enduro má doma stále a občas ho berem ven, když nepotřebuju, aby mi někam ujel 🙂 na koloodrážedle už má velkou rychlost.

Ta různá autíčka apod. mi přijdou spíš na doma, venku se na tom moc jezdit nedá, endura apod. lépe zatáčejí. Aspoň teda syn na těch autíčkách jezdit nechtěl, kopal nohama do zadních koleček, ale on je drak, klidnější dítě, kterému stačí malá rychlost by třeba bylo spokojené.

tital
autor
22. srp 2011

@jmisa Diky moc. Me ditko je taky drak. Takze pujdeme do pidi auticka ted na doma, v tom roce a pak na jare to zvazim, ale asi nejaka ta motorka typu enduro.

fifa79
24. srp 2011

Jednoznačně souhlasím s holkama, že nejlepší a nejvyužitější dárek u nás bylo enduro a podotýkám, že stále je.Autíčko mělo úspěch chvíli před motorkou, ale stačilo obyč za 400,-Ve dvouch letech jsme Deniskovi koupili kolo- odrážedlo a jezdí jako drak.Ještě podotýkám, že na enduru jsme jezdili kompletně celý rok i v zimě!