Kde sehnat pouzdro na dětské vlhčené ubrousky?

zdamik
14. zář 2010

Ahoj, nevíte, prosím, kde sehnat pouzdro na dětské vlhčené ubrousky? Děkuji za radu 😉

sophie1
14. zář 2010

Já viděla prodávat vlhčené ubrousky v plastovém pouzdru třeba v DM, nebo v Rossmannovi.

benjik
14. zář 2010

Jen pouzdro má třeba bebe you

hejdita
14. zář 2010

jj pouzdro je budto ze se to koupi s obrouskama nebo je to jako darek treba k plinkam takova plytka ta se mi vzdy libila na cesty ale nesehnala sem ji a byla prave k pampers plenkam jako darek jinak sem to videla v DM nebo rosmann nebo i v kauflandu 😉

jijitka
14. zář 2010

já mám cestovní z DM, ale je takové nic moc - při otevření okýnka na ubrousek se otvírá celé ☹ , ale poslouží.
Doma mám velké od Pampers, používám ho už několik let a je pořád jak nové.

kjajule
14. zář 2010

Měli jsme už kde jaké ale nejlepší je od pampers, ted jsem ho viděla že ho prodávají v obhodech JIP 😉

medvik
14. zář 2010

Mám v přebalovací tašce červené pouzdro Huggies, původně v něm bylo 16 ks ubrousků, já v něm nosím tak 30-40. Je výborné. Buď bývá k plenkám jako dárek nebo se dá koupit samotné, viděla jsem ho myslím třeba v Tescu, sice za cca 40 Kč, ale stojí za to.

zany
14. zář 2010

Já mám od Pampers, už druhé 😉 První bylo u ubrousků, druhé jsem dostala v DM jako dárek 😉
To malé pouzdro jsem viděla v DM a nebo u ubrousků Huggies. Od Pampers jsem ho už dlouho neviděla... 😝

kpetra
15. zář 2010

My jsme měli to z Rosmanna a bylo fajn. Pak jsem ho dávala kamarádce. Kupovala jsem ho s ubrouskama a co si pamatuju, tak nestálo o moc víc, než samotné ubrousky. A taky ho často mívali v akci. 🙂

kudelovazuzana
15. zář 2010

tak v rosmannovi a dm mají. Já mám jedno od ubrousků linteo, to mi přijde nejlepčí a taky nejhezčí dělají modrý a růžový. http://detska-kosmetika.heureka.cz/linteo-baby-...