Kde seženu tohoto plyšáka?

mamkamarketa
25. říj 2010

ahoj holky, obracim se na vas s prosbou. muj syn ma zamilovaneho plysaka na prilozene fotce. Je z Tesca zn. cherokee. Prodaval se v zime 2008. Syn ho dostal darem. Kdyz jsem zjistila, jak moc ho ma rad, uz nebyl k sehnani. Tento plysak musi s nami jist, kouka se jak se malej koupe, zkratka bez neho nejde ani na nocnik.Nechci si predstavit co by nasledovalo, kdyby se mu neco stalo.Proto prosim, je tu nekdo,kdo ma tuto hracku a ditko o ni nejevi zajem? Odkoupila bych ho popr. poslala vasemu ditku jinou. Dekuji

dsnadja
25. říj 2010

moj synovec ma oslika z DM siveho telo ma handričku a na krku ma červenu šatku a tiež sa neda nikde už kupiť......tiež by som ho od niekoho odkupila,lebo ten naš BéLA ked dosluži tak amen maria 😢 .....nič podobne ani nepodobne nechce ani chytiť do ruky.....

traktor
25. říj 2010

,,,to mi pripomenulo nasho patka 🙂 , mal tiez z tesca vankusik, taky co aj svieti, vsade ho zo sebou tahal..tak som rychlo kupila druhy..ze pre pripad..a on ho vôbec nechcel...chcel len ten co uz mal..a aj ked som ten prvy schovala a dala mu ten druhy, tak vedel, ze to nie je ten jeho...mali sme ho od narodenia do 5tich rokov..uz to nebol vankusik, len potrhana handricka, sama diera, bez vnutrajska...uz som sa ju bala aj oprat...ale miloval ju..a nedal sa presvedcit na novy,, hoc ten isty vankus... 🙂

mamkamarketa
autor
25. říj 2010

takze chapete jaky to je. zkuste dat fotecky, treba se najde mamka co ma hracku a ditko si s ni nehraje. my mame doma spoustu plysaku,ale favorit je jen jeden 😅

lalus
25. říj 2010

ahojte, mamkamarketka ty mi čítaš myšlienky...už niekoľko týždňov myslím na to, že by som sa mala po hračkárstvach poobzerať po nejakom dvojníkovi toho nášho miláčika. tak pridávam foto, ak niekto máte, či viete v ktorom obchode by sa dal zohnať 😅

lalus
25. říj 2010

no a tá foto samozrejme 😉

jenovefa
25. říj 2010

Holky, jak píše traktor, dvojníka dítě pozná!!!!!!!!

najjulinka
25. říj 2010

treba ma od začiatku dvoch a striedať... ked je jeden už veeelmi olúbený, tak sa to pozna,ked sa podstrčí druhý........ my mame dvoch ježkov naraz v obehu a dvoch rovnakých tučniačikov... ked hlada a jedneho najde, tak je spokojná.. a netuší ktorý je ktorý.... 😉 😀

moravanka
26. říj 2010

My mame taky v oblibe jen jednoho tzv. usinacka. Jak jsme poznali, ze bez nej neni schopna zaspat, tak jsme koupili jeste jednoho a stridame je. Mala nepozna, ktery je ktery. Nic jineho nechce.

martina123456
22. lis 2010

CHcela bisom poprosiť niekoho,kto ma plyšového kocurika pribinačika ktory sa dal vyhrať v suťaži s pribinačikom.Môj syn ho veľmi chce.My sme suťaž nestihli a preto sa obraciam na Vas,kto ho ma a už ho nepotrebuje tak ho od Vas kupim

mamkamarketa
autor
22. črc 2011

rada bych obnovila tuto debatu.... plysak na prilozene fotce je stale favorit vsech favoritu...
pokud ho mate doma,ditko o nej nejevi zajem,rada ho odkoupim,nebo poslu vasemu diteti jinou hracku.
delal se i v ruzove verzi