• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo letos koupil svému dítěti k Vánocům Furbyho a proč?

28. prosince 2013 
Do letošních Vánoc jsem neměla tušení,že něco takévého existuje,ale podle příspěvků některých rodičů zde i na FB zjišťuji,že jsem asi 100 let za opicemi.I starší syn se divil,že nevím,co to je-přitom o něm doma nemluvil :sweat_smile:
Jde mi jen o malý průzkum,jestli je ta hračka opravdu IN nebo ne.Díky za odpovědi :slight_smile:
28. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No...my to nekoupili,ale chvíli jsme si s tím pohrávali v obchodě.A větší kravinu jsem v rukách snad neměla...a za ty peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
máme a co se týče hračky pro dítko pecka,fakt je to šikovné,k sežrání roztomilé,ale asi máme pech či co,ale lehce zlobí fungování,často restartujeme,baterky měníme pořád,nevím,uvažuje o reklamaci,ale nemyslím že za 1500,- je to nějak šílená investice,máme ho z webu v kamenném obchodě jsou nechutně drahé a jinak tato hračka se vyrábí už od 80 let až do dnešní podoby :wink:
28. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Co je Furby??? Já nevím, ale tyhle hračky jdou mimo mně. Není nad klasiku a ne vymýšlet pořád nějaké pííííííííp, stejně děti nejvíc ocení, když si s nimi rodiče jdou něco zahrát a ne aby to nahrazovali Gormiti, Transformers, Petshopáci a jiné podobné obludnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
My tedy doma Furbyho nemáme, ale co vím, už frčí docela dlouho :slight_smile:. Ale rozhodně tedy neodsuzuji, pokud po něm děcko touží, vyhraje si s ním a člověk má tu možnost mu ho koupit, tak proč ne :wink:. S něčím si ty děti hrát přeci chtějí :wink:, tak proč hned odsuzovat :(.
28. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Nekoupili. Nikdo z rodiny to moc nezaregistroval :wink: . Snad to nemá podobné vlastnosti jako Funzo ze Simpsonu :grinning: :grinning: :grinning: .
28. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
my to nekoupili, protože je na to Anička ještě malá, ale koupila to sousedka dceři (9 let), ale větší kravinu jsem neviděla ... na to že to stojí skoro 2.000,-kč ... tak si myslím, že to jsou vyhozené peníze. Dostala to pod stromeček, a dneska už to je zpátky v krabici.
28. pro 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Furby frčel už když byla moje ségra malá, a to jí bude v lednu 23... tak bych to skoro považovala za vlnu retro nostalgie :grinning:
28. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
víme, co to je, ale nepotřebujeme to k životu, umělé city, pro mě blbost na kvadrát. ale in to určitě bude:frowning2:(((((
28. pro 2013 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Je to kravovina, nastesti i muj 5ti lety syn rekl,ze to je blbost :grinning: radsi je verny autum
28. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek