Kdo letos koupil svému dítěti k Vánocům Furbyho a proč?

karotky
28. pro 2013

Do letošních Vánoc jsem neměla tušení,že něco takévého existuje,ale podle příspěvků některých rodičů zde i na FB zjišťuji,že jsem asi 100 let za opicemi.I starší syn se divil,že nevím,co to je-přitom o něm doma nemluvil 😅
Jde mi jen o malý průzkum,jestli je ta hračka opravdu IN nebo ne.Díky za odpovědi 🙂

zuzazuzanta
28. pro 2013

No...my to nekoupili,ale chvíli jsme si s tím pohrávali v obchodě.A větší kravinu jsem v rukách snad neměla...a za ty peníze 😝

saminomimino
28. pro 2013

máme a co se týče hračky pro dítko pecka,fakt je to šikovné,k sežrání roztomilé,ale asi máme pech či co,ale lehce zlobí fungování,často restartujeme,baterky měníme pořád,nevím,uvažuje o reklamaci,ale nemyslím že za 1500,- je to nějak šílená investice,máme ho z webu v kamenném obchodě jsou nechutně drahé a jinak tato hračka se vyrábí už od 80 let až do dnešní podoby 😉

zuzik24
28. pro 2013

Co je Furby??? Já nevím, ale tyhle hračky jdou mimo mně. Není nad klasiku a ne vymýšlet pořád nějaké pííííííííp, stejně děti nejvíc ocení, když si s nimi rodiče jdou něco zahrát a ne aby to nahrazovali Gormiti, Transformers, Petshopáci a jiné podobné obludnosti 😝

pettule
28. pro 2013

My tedy doma Furbyho nemáme, ale co vím, už frčí docela dlouho 🙂. Ale rozhodně tedy neodsuzuji, pokud po něm děcko touží, vyhraje si s ním a člověk má tu možnost mu ho koupit, tak proč ne 😉. S něčím si ty děti hrát přeci chtějí 😉, tak proč hned odsuzovat :(.

berynka
28. pro 2013

Nekoupili. Nikdo z rodiny to moc nezaregistroval 😉 . Snad to nemá podobné vlastnosti jako Funzo ze Simpsonu 😀 😀 😀 .

glimmer
28. pro 2013

my to nekoupili, protože je na to Anička ještě malá, ale koupila to sousedka dceři (9 let), ale větší kravinu jsem neviděla ... na to že to stojí skoro 2.000,-kč ... tak si myslím, že to jsou vyhozené peníze. Dostala to pod stromeček, a dneska už to je zpátky v krabici.

rebelie
28. pro 2013

Furby frčel už když byla moje ségra malá, a to jí bude v lednu 23... tak bych to skoro považovala za vlnu retro nostalgie 😀

berenika39
28. pro 2013

víme, co to je, ale nepotřebujeme to k životu, umělé city, pro mě blbost na kvadrát. ale in to určitě bude☹(((((

mamkamarketa
28. pro 2013

Je to kravovina, nastesti i muj 5ti lety syn rekl,ze to je blbost 😀 radsi je verny autum