Kdy koupit první boby?

moninka
17. led 2012

Ahojky, kdy jste dětem koupili první boby?
Dcera má 21 měsíců a přemýšlím, jestli už pořídit boby, nebo ještě raději saně, co myslíte? 🙂

Děkuji 🙂

crca
17. led 2012

@moninka My je měli už loni,ale nevyužili,spíš jsem je hodila na sáně,to jim bylo taky těch 20-21m.Letos jsme museli dokoupit i druhé boby(měli jen jedny) 😀 a už dranděj sami z kopečka 😀

brusinka.pusinka
17. led 2012

@moninka my je máme od roku a pul a jsme spokojeni hlavně malá 😉

moninka
autor
17. led 2012

a jaké boby máte, klasické, nebo nějaké vylepšené, vyvýšené?

brusinka.pusinka
17. led 2012

@moninka uplně obyejné

https://www.youtube.com/watch?v=rHgldBF1piQhttps://www.youtube.com/watch?v=MSxieFOaZzc

tady je loni to jí byl rok a pul necelý 😉

ined77
17. led 2012

@moninka 🙂 ..my jsme bobovali od malého 15 měsíců 🙂 .spolu samozřejmě, když jel sám, tak se vyklopil, ale měl z toho srandu...taky jel jen z mírného kopečku 😉 .
boby máme klasické...jen je potíž dítku vysvětlit aby pořád nebrzdilo, když táhnu 😀 .nám brzdy nejdou "zaklapnout".

zelvatko
17. led 2012

loni v zimě měla Bája skoro rok, sáně ji moc nebrali, nechtěla tam sedět.. a boby dostala letos od ježíška, ale ještě jaxi nebyla možnost je vyzkoušet.. jinak máme ty obyčejné..

moninka
autor
17. led 2012

tak já si spíš říkala, jestli jim ještě nebude větší zima, když jsou menší a u bobů sedí hned na zemi 😒

ined77
17. led 2012

@moninka 🙂 ...já dala do bobů deku, aby nestudila prcka 😉 .tak jasně, 3hodiny nikde řádit nemůžeš.my chodili tak na tu hodinku asi. 😉

brusinka.pusinka
17. led 2012

@moninka tak kup sáňky 😉 my máme tyto jsou užasné 😉

jmisa
17. led 2012

My měli boby od 17 měsíců, bylo vloni hodně sněhu a syn byl nadšený, pro mě to bylo lepší než tahat sáně, ty máme taky, ale nepoužili jsme. Syn ale už tehdy byl zdatný chodec a kočár jsme nepoužívali.
Měli jsme úplně obyčejné a odmontovala jsem mu ty brzdičky, protože jima brzdil, když jsem ho táhla 🙂

jop
17. led 2012

@moninka ahoj, syn má dva roky a na Vánoce dostal od babičky sáňky s ohrádkou, vyzkoušeli jsme je na horách a super, doufám, že letos ještě napadne nějaký sníh, aby se na nich mohl povozit i doma 🙂 Jinak teda o bobech jsem uvažovala, ale ještě že jsem je nekoupila, protože mi přijde, že na ně není ještě dostatečně stabilní. Když jsme ho táhli na těch sáňkách do trochu většího kopce, tak se do té ohrádky hodně opíral a myslím, že na bobech by spadl dozadu, zvlášť když sáňkama trochu trhneš, jak je vlečeš do toho kopce, tak on by se stoprocentně převrátil dozadu. Navíc je výhoda, že na sáňkách můžeme jet spolu i z velkého kopce a taky ho na nich nestudí zadek. Takže za mě určitě sáňky.

pepajr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zoditka
17. led 2012

Ahoj,
my máme klasické velké dřevěné sáňky, ty beru když chci jet někam s obouma klukama (teď mají 16 měsíců a 4,5 let), jednou hezky oba na jedněch sáňkách, jinak ten mladší má tyhle boby Alpen Bambino http://www.mulac.cz/detske-boby/detske-boby-alp... , kupovala jsem je na doporučení několika maminek v jedný diskuzi a jsou fakt super, malej je miluje, rád na nich jezdí, nechce vůbec z nich dolů (ze všech ostatních vozítek i ze sáněk mi vyskakuje). Jsou super široké, podle mě snad nepřevrátitelné, sedátko je udělané tak dobře, že když zataháte za tu šňůru, tak se ten předek vůbec nenadzvedne, jako u klasických bobů a na rozdíl od obyč. bobů nesedí úplně na zemi... prostě já jsem fakt spokojená, rozhodovat se znova, koupila bych je určitě zas.

zoditka
17. led 2012

@brusinka.pusinka Ty vaše sáňky vypadají super, co to je prosím zač?

brusinka.pusinka
17. led 2012

@zoditka http://www.kocarky-tako.cz/sanky/sanky-dream/sa... jsou to tyto od taka a jájsem druhý rok spokojená 😉