Keyboard. Kdo rozumí?

yerry
9. lis 2020

Holky, není tady někdo kdo rozumi keyboardum?
Dcera hraje na keyboard a do ted jsme měli vypůjčený z hudební školy, ale jelikož ji to evidentně baví, radi bychom koupili něco vlastního... ja tomu rozumím asi jako koza petržel a vůbec nevím po čem koukat, co je dobré aby keyboard uměl, a jaka značka, případně typ opravdu za to stoji.... myslela jsem že to proberu s učitelem, ale doba je jaka je a nemam moc možnost kdy bych to s nim probrala....za každý tip budu moc ráda, i za každý postřeh k tématu...
Děkuji 🙏

hanyzka11
10. lis 2020

@yerry Ahoj, zkusím se zeptat kamaráda. Popravdě si myslím, že bude docela rozhodující cena, kterou do toho chcete investovat. Kvalitní nástroj stojí peníze. Zase chápu, že nebudete kupovat nic šíleně drahého, když se teprve učí. Tak zkus říct nějakou sumu a já se zkusím poptat. A co jste měli z té Zušky? A jak jste s tím byli spokojení?

yerry
autor
10. lis 2020

@hanyzka11 ahoj
Ted hraje na Yamahu PSR E 413. Nakonec po poradě učitelem hudby jsme objednali Yamahu PSR E 463
Prý bude prozatím dostačující ma dynamiku a dobrý zvuk, tak snad to byla dobrá volba.. ja tomu nerozumím, ale chtěla jsem něco podobného jako má teď, takže uvidíme jaké to bude až to dorazí...S cenou jsme v souladu, měli jsme limit 9000 což jsme se vlezli....trochu mě tlačí čas dcera ho dostane od cele rodiny k narozeninám které bude mít za necelý měsíc a jelikož nemůžeme nidke na poradu nebo vyzkoušení je to o tom to risknout 😆