Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kniha pro 3,5letou dceru

qwertyn
30. lis 2017

Ahoj všem, dáte prosím tipy na knihy, které vaše děti baví? Prohlížím knihy na internetu, ale je toho spousta. Zajímalo by mě, které byste doporučili.

hojda
30. lis 2017

Jakub a Jáchym🙂

hojda
30. lis 2017

Pak takové ty knížky s kukátkem (Červená Karkulka a ještě jiná, už nevím..)

tarien
30. lis 2017

Leporela s okénky (lidské tělo, na farmě, v domě), pak knížky Policie, Hasiči a Farma (z této edice https://knihy.heureka.cz/jak-to-chodi-na-polici...). Velký úspěch má stále Knížka od Herve Tulleta. A pak pohádková knížka https://neoluxor.cz/detske/nejkrasnejsi-pohadky.... Tyto knížky u nás vedou. A Albi knížky s interaktivní tužkou.

kamste
1. pro 2017

motanice (např. http://www.modryslon.cz/cz/motanice nebo https://www.amosek.cz/Motanice-c6_37_2.htm ) - máme přírodovědu a baví Klárku od 3 (i když je doporučená od 7) - řešili jsme spolu

bamak
1. pro 2017

@qwertyn Kouzelné čtení s el. tužkou, motanice jsou taky super, cokoliv se zvukem....prostě interaktivní.

popelka1984
1. pro 2017

Několikrát jsem knížky vybírala na této stránce https://www.sevt.cz/ Mám stejně starého syna za poslední dejme tomu rok jsem mu koupila třeba knížku Dědečku vyprávěj - etika a etiketa pro děti od 3 let, nebo knížky s magnetkama a nálepkama, o Krtečkovi, různé knížky říkadel a písniček třeba Vařila myšička kašičku, knížku s českými koledami s piánkem, jako kluk samozřejmě miluje syn knížky o autech, Disneyovky Cars, Statečná autíčka, Mašinka Tomáš, pohádkové knížky na dobrou noc, různé naučné knížky třeba Co se děje na statku nebo Naše zvířátka (kde bydlí, co jí).

vemira
1. pro 2017

Dcera je stejně stará a strašně moc jí baví etiketa pro děti od Špačka Dědečku vyprávěj pro děti od 3 let. A pak knížky od nakl. Svojtka, hlavně ty s otvíracíma okynkama. Naposled jsem od nich kupovala Červenou Karkulku a vypravujeme to furt dokola i když je tam všeho všudy asi jen 10 stránek.

marcellia
1. pro 2017

Červená karkulka -Šup do pohádky - Jupí! Juchú! Jejda! Nakaldatelství Rebo. Vtipně pojatá a ilustrovaná klasická pohádka,nasmály jsme se u toho s dcerou.
Pak všechny díly Kamilka,mají je v Levných knihách😉

stastnaivka
1. pro 2017

Za mě Obrázkové příběhy od Rotraut Susanne Bernerové🙂 Zatím máme Léto a Ježíšek nachystaný Podzim.

qwertyn
autor
1. pro 2017

Jé všem moc děkuji, přesně to jsem potřebovala, tolik různých tipů. Jdu se na všechno podívat. U nás jsou knížky hodně oblíbené, ale když koupit novou, tak je dobré podle zkušeností ostatních, protože výběr je tak strašně obrovský, že procházet a pročítat, o čem je jedna po druhé v knihkupectví a zvlášť teda na netu, kde je výběr ještě jednou tak velký, to se ani nedá. Tak opravdu moc díky. Klidně přidávejte další oblíbence 🙂.

jbzirafa
1. pro 2017

U nás se kouká hlavně na ilustrátora, synovi se musí líbit grafické provedení. .i když zájem o text,básničky, narůstá taky, chystám se na klasiku Hrubína (dvakrát sedm pohádek),baví Zlata kniha říkadel (ilust. A.Dudek),,Misto které znám- Nemocnice, Detsky lékař (to muže pripravit na návštěvu u doktora ), pak třeba, ,Nauč mě mluvit '' (začínají ho zajímat písmenka, jsou tam i Počty, říkadla )