Knížky podobné "Víš, co má v plínce myš?", máte tip?

klarisa6
2. bře 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám dvou-letou dcerku, která si ráda prohlíží knížky, což jsem ráda... půjčila jsem si knížku " Víš, co má v plínce myš? " , která se jí moc líbí, protože u těch zvířátek je možné jim odkrýt plínku a podívat se, co v ní je. A tak prosím o tipy na další takovéhle knížky. Předem děkuji 🙂

veverun
2. bře 2016

Ahoj, tak "myš" u nás taky byla dost v kurzu 😊 Jinak milované byly miniknížky s otvíracími okénky, se zvířátky, je jich šest a bylo to "Podívej se, kdo se schovává..." -na zahradě, -na dvorku, -v moři, -ve sněhu, -v lese a -v zoo. Vydalo nakl. Svojtka&Co., ale netuším, jestli ještě jsou v obchodech, kupovala jsem je před šesti lety a už tehdy jsem nesehnala "v moři a ve sněhu". Zato před Vánoci jsem koupila úžasnou okýnkovou "Co se děje v noci" (Anna Milbourne, opět od Svojtky), teprve vloni přeložena do češtiny, takže by měla být ke koupi. Pak doporučuji ještě třeba "Malý pejsek" nebo "Mlsná myška" , tam jsou taky za různými šoupacími a vystrkovacími okýnky zvířátka a moc se líbí. Potom jsou i pro starší děti (tak pětileté) takové "okýnkové" knížky, třeba o vynálezech, pokusech, co se děje s různými věcmi (třeba když se spláchne záchod-to je hooodně oblíbené 😄) Určitě něco seženeš 😊

snowgirl85
10. čer 2016

Veverun prosim strasne strasne moc neprodala by jste mi co ma mys v plince? Jedna mi utekla o par minut a uz ji shanim ctvrt roku a nic :( me osobne se strasne libi, kdyztak pisnete na mail, na cene se domluvime, dekuji

macicek2
16. čer 2016

Maminky má některá doma knížku „víš co má v plínce myš“ nemohla by to některá naskenovat a poslat??samozřejmě se domluvíme na odměně děkuji moc předem 🙂

z_kopretinka
11. bře 2017

Nemá ji někdo na prodej? Nikde není k sehnání :(

petra184
17. bře 2017

mně se líbí hodně knihy od Svojtka, super jsou ty co se čtou s baterkou,ale nají tam mega výběr, vždycky tam nechám ranec... zaujaly mě i ta čtecí pera, co dětem čtou knihy samy a my jsme teď pořídili knížku Mazlíčci k pohlazení, v té edici jsou asi čtyři knihy a malému se to moc líbí

klarisa6
autor
20. bře 2017

@petra184 Děkuji za tipy. Už jsem si hned šla půjčit knihu Mazlíčci k pohlazení a i ty další v této edici. Tak se na ně těším a myslím, že i dcerce se budou líbit.
🙂 😉

scruffy
1. zář 2017

Knížka Co má v plínce myš se má znovu vydávat, jen je potřeba vybrat peníze na dotisk, tady si jí můžete předkoupit:
https://www.hithit.com/cs/project/3862/nove-ces...