Kočárek Concord Fusion - braly byste ho znovu?

sirael4
2. čer 2013

Ahoj holky.
Chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s tímto kočárkem, hlavně asi co se týká jízdy v běžném terénu. Na netu jsem se dočetla, že při jízdě po např. kořenech v lese, dlažbě ve městě - např. "kočičích hlavách" nebo kamení, se miminko dost natřásá a poskakuje, není to tedy moc pohodlná jízda. Jaké máte zkušenosti vy? Co ještě vám na kočárku vadilo a co vás naopak nadchlo? Díky 🙂
Dalším favoritem je Jané Slalom Pro.

sonik05
15. srp 2013

Také o něm uvažuji a jelikož Jané a Concord je něco jako Peugeot a Citroen, tak asi nakonec vyhraje. Mám zkušenosti s Jané Slalom Pro z roku 2007. Musím říct, že problémy s ním nebyly, jen občas padala a cvakala nožní brzda, ale to v servisu (Handy Praha) zdarma opravili. Jen mi vadila ta trojkolka při nájezdech na obrubník byl kočárek dost nestabilní, ale jinak proti němu nemůžu říci slovo.
Já půjdu ale určitě do čtyřkolky. Bohužel Jané má u všech ta přední kolečka hodně malá, jinak bych šla do stejné značky.

andreabryndova
18. srp 2013

My máme Fusiona 🙂 5 let jsem byla do něj zamilovaná a pak, když na to přišlo, tak jsem si sen splnila 🙂 a nelituji toho a šla bych do něj hned znova ;) musíte si říct, co od kočárku chcete. Ano, když jedu s malou po kostkách, tak kočár drncá, ale malá si na to tak zvykla, že jí to vlastně od malička uspává :D Pokud zvolíte kočár s nafukovacími koly, aby Vám nedrncal, tak máte větší váhu.. Volila jsem tento kočár po 4 leté zkušenosti v obchodě, kde jsem prodávala a kde měla jsem možnost zkusit všechny značky kočárků ;) musím říct, že za celé 4 roky tento typ kočárku nepřišel ani jednou na reklamaci..! Volila jsem teda typ 2008, víc se mi líbili stříbrná kola, starší typ stříšky u sportaku, ted to dělají z neoprenu a hlavně mi u nové kolekce vadí nový typ korby Sleeper, je strašně malinká :( já měla malou v Protonu až do 7 měsíce a na krásu 🙂 Hodně cestujem a kočárek je skvělý, že je lehký a hodně skladný, polohování korby, největší luxus na něm je, že se dá ovládat jednou rukou, jak při jízdě, tak i u vycvaknutí korby a autosedačky. Sporták velmi prostorný. Jezdíme s ním všude!! Design peckovní!! Prostě luxus a jen a jen doporučuji!!! 🙂))

vaver
15. pro 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat všech, co mají-měli CONCORD, jestli někdo nemá fusak CONCORD HUG ION - do autosedačky - na prodej. Děkuji. Byla bych za něj ráda.

niccky.z
17. bře 2015

@andreabryndova je to kocarek i do terenu ?? myslim les a polne cesty?

andreabryndova
17. bře 2015

@niccky.z my s nim v lese byly.. da se to, ale pokud budete v takovem terenu casteji, tak jsou lepsi nafukovaci kola.

ewickaaa
2. dub 2015

Holky mate nekdo tuto autosedacku viz foto concord INTENSO jak se ty pasy v aute davaji spodem a ne vrchem. Jak jste tu instalaci zvladaly?? Podotykam ze ja budu cestovat s mrnousem casto...neni to tak ze by za pul roku jela 5x...nerada bych aby ta instalace byla nejaka slozita :/ diky

evaeva123
6. črc 2017

@ewickaaa ja ji mam, prvnich par jizd je to o nervy a pak uz pohoda 🙂 zvladam to sama. Syn se narodil v zime kdyz bylo nejakou dobu v prumeru minus 15 stupnu takze bylo treba nainstalovat co nejrychleji. Ted uz je to pohoda. A od tech 5 mesicu jsem ji uz nechavala v aute stale a jen do ni syna davala jen na prevoz... ale sedacka je podle me bezpecna a bytelna dobre drzi na pevno. A to je asi nejdulezitejsi. 🙂