Kočárek pro panenky jako chodítko. Poraďte

fisa
30. říj 2009

Ráda bych své dcerce k prvním narozeninám koupila kočárek na panenky, který by mohla používat jako oporu na první krůčky. Nemáte někdo tip na nějaký šikovný? Plastové jsou jako opora moc lehké a nestabilní, zmenšeniny normálních kočárků se mi moc nelíbí. Nejvíce by se mi líbil dřevěný, ale zase bych vzhledem k jejich ceně chtěla vědět, zda je kvalitní a stabilní. Moc děkuju za tipy.

pavlina05
30. říj 2009

Nestačily by golfky pro panenku? Malý je miluje ještě teď 😉 Stojí kolem 200kč 😎

veronika.m
31. říj 2009

Tak to jsem si taky myslela že by to mohlo fungovat a když jsme pořídily a to podotýkám konstrukce golfek je kovová tak to bylo k ničemu a jak se o ně Lili opírala převracely se, ale můj hodný taťka nám k té konstrukce naspod přivařil takové kovové závažíčko a je po problému. Super s tím chodí a fakt to pomohlo. 😉

jjaanca
31. říj 2009

My máme plastový kočárek a je velmi stabilní. Ale jako chodítko nikdy nesloužil, protože to s ním malé nějak prostě nešlo a ona se bála o to opřít, to radši před sebou tlačila židli. Dám fotku do svého alba, můžete se mrknout.

berenika39
31. říj 2009

Budeš jí tam muset naložit nějaké krabicové džusy nebo mlíka, balík Aquily. Tyhle lehký plastový hračky (nákupní košík, kočárek, sekačka) jsou tak lehký, že to ujíždí a navíc se o to nemůže opřít, podjede to. Jsou stabilní jen samy o sobě, ale nepočítají, že se někdo pověsí na rukojeť. Na první kroky je nepoužitelný. Bud nic nebo aktivní chodítka, je jich plno.

Máme ikeácký, pro mě hezký, jednoduchý, úplně nejdřív v tom vozil právě ty mlíka, aby to nejelo tak rychle, má to regulaci protáčení koleček. Kuk.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4006...

fisa
autor
31. říj 2009

Moc diky za tipy. Prave ze zminovanych duvodu jsem se poohlizela po drevenem kocarku, ze mi pripadaji tezsi a tim stabilnjesji. Jeste to promyslim, kdyztak ho holt mala dostane az k Vanocum.

berenika39
31. říj 2009

kočárek užije slečna určitě,i kdyby nesloužil jako chodítko, ne? dřevěný jsou krásný. tak dobře vyberte🙂)))

kacka.va
1. lis 2009

jako chodítko bych kočárek nedávala