Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek pro roční holčičku, chodítko x klasický?

lzlamali
9. pro 2013

Dobrý den, chci koupit kočárek pro dceru k 1 narozeninám a nevím zda koupit kočárek jako chodítko s funkcí brždení, anebo už klasický kočárek? Vložila jsem odkaz kde je přesně to co myslím, dokáže mě poradit prosím maminka co už má zkušenost?

http://www.medvidkovehracky.cz/index.php?id_pro...
nebo
http://www.medvidkovehracky.cz/index.php?id_pro...

Děkuji moc za pomoc

barborka09
9. pro 2013

@ izlamali My kupovali první kočárek v 11 měsících. měli jsme tady tenhle
http://www.mojedetatko.cz/kocarek-pro-panenky-t...
Malá ještě v té době neuměla sama chodit, takže jsme ze začátku používali kočárek pouze v mé přítomnosti. Tlačila na něj dost silou a sama by s ním asi spadla. Musela jsem kočár vyvažovat aby se mi s ním nepřevrátila. V momentě kdy se naučila chodit tak jí to šlo bez problému. Myslím že ten chodítkový kočárek už moc neužijete. Já se přikláním k tomu klasickému. Ale asi taky záleží na tom jak to jde malé s chozením. Jestli ti už sama chodí, tak bych určitě zvolila již klasický kočárek. Nebude s tím mít problém.

blahova_andrea
9. pro 2013

souhlasím s barborkou. záleží jak moc dobře už malá chodí. taky si myslím, že chodítkový by byl na chviličku. raději bych asi vybrala hodně stabilní klasický, aby dýl vydržel.

lzlamali
autor
9. pro 2013

Děkuji za radu, malá chodí okolo nábytku a s oporou, ale sama ještě né. Právě proto nevím který, nejvíc se bojím, že tan klasický nebude stabilní, což přes internet nemohu zjistit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli