Kojenecké plavky, vejde se do nich ještě plína?

mandala
23. lis 2014

Chtěla bych koupit prckovi kojenecké plavečky, jenže moc nechápu ten systém - tam se vejde ještě plína ? A dává se obyč., nebo určená do vody ? Díky za rady.

myskin
23. lis 2014

@mandala buď to je plína určená do vody, vím že je dělá třaba Huggies jsou podle váhy. Nebo to jsou nepropustné plavečky, které zachytí bobek, čůrání v bazénu prý nevadí. S plínou nemám zkušenost, měli jsme plavky od Imse Vimse, seděly parádně. Akorát jsme měli zářivě růžové a hrozně pouštěli barvu, používají šetrné barvy tak asi proto. Ale paní u které jsem je kupovala říkala že s tím problém nikdo neměl, takže asi jenom ta naše barva. A věřím jí, nakupuju u ní často.

petule12
23. lis 2014

@mandala buď plínku do vody nebo nepropustné plavečky. Kdybys koupila normální plavečky, tak pak pod ně tu plínku do vody 😉

jana_ul
23. lis 2014

My jsme používali plenky do vody, a byla jsem spokojená. Plavečky jsme přes plenku už nedávali.

filipatereza
23. lis 2014

My kupovali tyto a byli jsme za největší frajery...🙂 https://www.modrykonik.cz/shops/detske-plavky-z...

carrie_b
23. lis 2014

Máme plavečky od Imse Vimse, nepropustí absolutně nic, pěkně sedí., koupila jsem je na MMB v nějakém výprodeji eshopu za super cenu. Jsou světle růžové a barvu nepouští. U plenky do vody jsem měla pocit, že se nacucává a táhne dolů🙂

filipatereza
23. lis 2014

@carrie_b Jj, ty jednorázové u nás taky naprd... Imse růžové jsou super...

martinakl
23. lis 2014

My mame od pul roku plavky happy nappy. Jsou super a davam bez pleny.

mandala
autor
24. lis 2014

@myskin
@jana_ul
@petule12
@filipatereza
@carrie_b
@martinakl Díky všem za rakci, už jsem pochopila, přišlo mě divný, aby dělali bobek a čůraly do plavek, ale když to tak může být, tak už neřeším. 🙂