Kolo Olpran Demon 16, máte zkušenosti?

evie1
7. lis 2013

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s kolem Opran Demonn 16 pro 4 letého kluka. Nebo tedy se značkou Opran pro děti celkově? Jsem na vážkách, chtěla bych ho koupit synovi k vánocům, ale nejsem si jistá kvalitou a váhou. Moc děkuji za rady.

krystalka
7. lis 2013

Ahoj, my jsme kolo 16 řešili letos na jaře...Přímo s tím kolem, co píšeš, zkušenost nemám, ale když jsem hledala, co pořídit, tak jsem celkově na Olpran nečetla moc dobré názory....těžko říct...my jsme nakonec koupili z druhé ruky Author Vital 16 a jsme maximálně spokojení, bylo jako nové, za 2000,- 🙂 a synovi se na něm jezdí moc dobře....ale my jsme šli už vlastně najisto, protože syn si ho předtím vyzkoušel na dopravním hřišti, kde je půjčují, takže jsme hledali přesně tohle....a zrovna jsme natrefili i na stejnou barvu, jako měli na hřišti 🙂

marketma
7. lis 2013

My ho máme, fialové 16 Demon. Dcerka je spokojená..... Váhou? Myslíte jestli není těžké? Myslím, že pro 4-leté dítě těžké není alespoň dcerka s tím problém nemá. Asi samozřejmě prodávají i kola odlehčená, ale to už je jiná cenová kategorie.