Kolotoc ci hrazdicka?

telullah
24. bře 2009

Ahojky, chci se jen přeptatna váš názor. je lepší kolotoc nebo hrazdicka. Chtěla bych jedno z toho koupit, ale nevím si rady.

muminek
5. kvě 2009

my jsme měli s dekou a bylo to fajn, ale dej si pozor na materiál aby se ti dobře udržovala. Já ho musela čistit ručně strašně se na něm držel prach.

ericek
5. kvě 2009

muminek a už ju nepoužívate?

markchina
5. kvě 2009

ericek: tak my toho mame vic, koupila jsem malymu hraci a blikajici hrazdicku od little tikes
http://pro-nejmensi.heureka.cz/hudebni-gymnasti..., chvilku ho to bavi, ale dlouho nevydrzi, hracky jsou z plastu, takze myslim, ze se mu to bude vic libit, az bude vetsi. Pak mame hraci deku, ta je lepsi. Jsou tam ruzny druhy podnetu (sustici, piskaci, sterkaci), hracky jsou mekoucke a taky ruzne sterkaji, jedna hracka ma zespod zrcatko a to se mu desne libi. Doporucuji koupis se zrcatkem, deti je maji moc rady. A pak mam plastovou hrazdicku od Chicca, ale tu zatim moc nevyuzivame. Takze u nas vede hraci deka 😉 .

miri3
5. kvě 2009

Ahoj aj my mame deku a to je zatial jediné miesto kde mi malý vydrží aj pol hodinu sa hrať inak ho musíme nosiť aby všetko videl.takže aspom vtedy ked je tam čo to spravím 🙂

ericek
5. kvě 2009

ďakujem baby...

telullah
autor
6. kvě 2009

Já kupovala s plastovýma hračkama, nemuselo se to vyvyřovat. Stačilo umýt v horké vodě. A malá je pod ní hotový andílek

mailinka
6. kvě 2009

ja som si kupila fradzicku od fisher prcice 3v 1 a dokupila som si deku na hranie,mala ma 3 mesiace

ival
6. kvě 2009

my máme oboje dvoje, ale s hrazdičkou si náš malý líp vyhraje. Na kolotoč jen pozoruje - i když opravdu rád (ale moc dlouho ho to nebaví). S hrazdičkou se zabaví líp.

lidus2
6. črc 2009

ahoj holky,potrebovala bych poradit 🙂 chtela bych malymu koupit hrazdicku a mam ji i vybranou,ale jeste se chci zeptat vas,jestli s ni nemate nejakou zkusenost nebo mi poradili nejakou jinou 😀 kolotoc uz mame,ale ten ho moc nezabavi,jen na chvili 😖
a jake jsoou ty hraci deky...byla jsem rozhodnuta,ze si objednam tu hrazdu,pak ctu vase starsi prispevky a jsem zmatena 😠 😀 😀
moc dekuju za rady

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6145-fisher-price...

garfie
7. črc 2009

lidus2: vypadá super, i to že je skládací-pokud ji budete brávat někam s sebou. A cena je dobrá. Jenom je malá, takže počítej že až se začne prcek otáčet, bude ti k ničemu-už na ní nevydrží....

zuzana030
7. črc 2009

ja tiež mám oboje, dokonca kolotoče 2, lebo svokra natvrdlá... 😀 😀 😀
vidí, že mám zavesený na postieľke a ona kúpi tiež a potom, že jáááj ona nevedela, že máme a to sme sa ešte aj bavili, že sme malinkej kúpili, ale to je iná téma 😀 😀 😀
a hrazdičku máme tiež chico, tiež super, vieš obmieňať a dokladať, prehrá sa sama aj celé doobeda
kolotoč má od narodenia, zvyknutá, ja som jej tú melódiu púšťala hneď
a hrazdičku máme od 2,5 mesiaca a myslím, že ju využijeme ešte veľmi dlho, niektoré maminy vravia, že aj ke´d sa bábo stavia na nožičky, tak sa pridŕža a tak, my máme takú pevnejšiu..
odporučujem ti oboje,
a ak je to otázka peniažkov, predávajú aj tu na bazáriku, podľa mňa, tam bábo nemá čo veľmi zničiť

evinkaa
7. črc 2009

lidus2, zuzana030: Přesně tak, my jsme taky chtěli hrací deku s hrazdičkou kupovat, ale nakonec jsme si ji půjčili od kamarádky, která ji ještě před námi půjčovala dalším dětem a je jako nová. 😉 Malá si vyhraje hodně dlouho, hrazdička je udělaná jako taková trojnožka a jde tam věšet spousta dalších hraček, takže ji můžeme obměňovat, aby se neokoukala. 😀 Kolotoč je klasika, máme dvě postýlky a nad každou zatím je a používám ho, když třeba ráno stelu postele a malá na mě musí čekat. Jinak ji hodně dávám do lehátka od Fisher Price, to jsme si tedy kupovali, málo z našich známých lehátko používá, ale já na něj nedám dopustit. Malá vždycky kouká, jak vařím nebo co dělám. Každopádně deka s hrazdičkou je super, doporučuji.

lidus2
8. črc 2009

ahoj holky mooc dekuju za rady 😀 😀

zuzana030
8. črc 2009

my využívame ako lehátko kvázi..autosedačku..a super porobíme

wild.horses
9. črc 2009

ja sa tiez priklanam k obom. nasa deka s hrazdickou ma navrchu take slniecko a to blika a hra bud asi 5 minut v kuse alebo sa da nastavit, ze hra len ked babo buchne do hracky. teraz uz vesiam na hrazdicku aj ine vecicky, velmi sa mu to lubi 🙂

elanela
9. črc 2009

no ked mám povedat za nas tak jednoznačne hrazdička pod nou vydržala velmi dlho sama a lehátko vibracné s hrazdičkou od FP bez toho neviem čo by som robila tam bola velmi často tam zaspavala hrala jedla no super a kolotoč u nás 0 bodov slúži len ako dekorácia na postilke 😀

marfic
10. črc 2009

My sme dostali nie hrazdičku s dekou, ale len hrazdičku, ktorá sa potom dá pripevniť na kočík . Pripevňuje sa to takými štipcami, ten oblúk, na ktorom sú hračky je penový potiahnutý látkou a sú tam tri hračky---slon po buchnutí hrá. My sme to mali pripevnené na cestovnej postieľke a malý tam búchal a búchal. Asi v dvoch mesiacoch prišiel na to, že slon hrá po buchnutí /ale niekedy aj náhoda/. Potom to dáme na šporťák.
lidus2: Máme aj deku s hrazdičkou od FP tú 3v 1, ale nie je to praktické, na zem ho nechcem dávať, akosi sa to pod ním šmýka a ťažko sa tam dáva a vyberá z toho. Ale zahrá sa tam super. garfie ti dobre povedala, že je malá, náš má 5 mesiacov a skoro ho tam nenapchám, ale zas sme ju kúpili použitú lacno.
Vo vibračnom kresielku zo začiatku nechcel byť, teraz tam posedká aj 15 minút, našťastie nám kúpili až do 18 kg, lebo uŽ máme 9 kg a ostatné sú váhovo dosť obmedzené, tak by sme to nevyužili. Kolotoč nemáme, tak neviem posúdiť.

denisa31
8. kvě 2011

@markchina ahoj, chtěla bych se zeptat jak jsi byla spokoejná s tou hrazdičkou little tikes? zabaví se v ní mimi, myslím v té první fázi? A jak funguje ten hrací panel, tam se musí něco zapínat nebo se spustí hudba když se toho mimi dotkne? Měli jsme podobnou od FP, želvičku, ta byla prvě dobrá, že ji malá spustila sama kdykoli se toho dotkla třeba nohou, tak to začlo hrát, ale zase nebyla moc stabilní, díky za názor

minqea
18. zář 2013

trosku ozivim temu 🙂 viac menej som rozhodnuta pre kupu hrazdicky (bez deky), takej co sa da dat na postielku, kocik..a pod. Kto taku mate, drzi to dobre? Su tam umele stipce, tak ma zaujima ci to nepada. Je potrebne pri vybere davat na nieco pozor??

mina_
18. zář 2013

@minqea taky jsem takovou hrazdičku chtěla, ale když jsem viděla, jak je to zpracované, tak jsem raději pořídila klasickou hrací deku... v kočárku jsme hračky v podstatě neměli, buď to prcek prospal a nebo čučel kde co lítá, takže ověšený kočárek bůh ví čím mi přijde na nic... na zabavení v kočárku jsem měla normální chrastítko a bylo...
Jinak mám hrací deku tiny love s hracím panelem a super. Deku jsem buď měla na zemi a nebo přímo v postýlce, je to látkové, takže se dá dát i do obdélníkové postýlky a je to jistější než ty plastové klipsny... a když už byl prcek na deku velký, tak jse použila jen jednu hrazdičku a kaničkama ji přidělala do oblouku nad postýlku a tam pověsila oblíbené hračky 🙂
Teď už nás nezajímá, takže ji budu prodávat. Teď jí akorát peru....
máme tuhle: http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/hracky-pro-...

elastiq
19. zář 2013

My jsme měli pro mimi kolotoč nad postýlku a potom takovou hrazdičku, která se dala dát do postýlky a připevnit od "šprušle k šprušli" a měla celkem dost zábavných prvků, malá se s tím dost zabavila, různě do toho bouchala ručičkama, mačkala.....myslím, že to bylo od Chicca