Kolotoč Fisher price. Vnímá Vaše dítě ty světla?

andeliin
9. říj 2008

Ahoj mamky🙂 chtěla bych se zeptat těch, které máte tento kolotoč doma, jestli mimísek vnímá ty světla? Zařizujeme pokojíček a tento kolotoč mě zaujal tak přemýšlím jestli do něj tolik investovat. 😅

anjelicek26
5. led 2011

Fuha a toto, dva kolotoce? Jej to by som si rozmyslela, ked ti budu oba pilit usi a pojdu len o sekundu "mimo", tak to bude cirkuuus jaaaj a to staci, aj ked jeden bude mat trosku slabsiu baterku a rozdiel tam bude. A vecer v tichej izbicke je taketo nieco pocut riadne 🙄

sovicka_
6. led 2011

@anjelicek26 no jo, ale jak to udělat? přece nebude jedno dítě bez kolotoče a druhé s plnou výbavou? Nedá se tomu třeba vypnout zvuk? 😀

anjelicek26
6. led 2011

@sovicka_ - chytreeee 😎 😎 😎 Oba sa budu tocit a jeden bude hrat pre obe deti 🙂

sovicka_
6. led 2011

@anjelicek26 no ale dá se to - aby jel jeden bez zvuku? 🙂

anjelicek26
6. led 2011

@sovicka_ - hej hej, to sa da, mozes nastavit hlasnost zvuku, aj bez zvuku, teda len pohyb.

sovicka_
6. led 2011

@anjelicek26 no bezva, tak mám vyřešeno. A koupím jednak ten Rainbow Forest a druhak ten medvídkový co dělá projekci na strop 🙂

sovicka_
4. únor 2011

Prosím, neměl byste doma někdo návod ke kolotoči žirafa od Fisher Price? Objednala jsem si použitý, kolotoč hraje, ale bohužel se netočí ☹ tak jestli bysme v tom návodu něco nevyčetli (i když pochybuji...) Díky!

sovicka_
4. únor 2011

tak už nepotřebujeme, šikovný manžel posunul kontakt a kolotoč se už zase točí 🙂

kika87
18. čer 2011

Ahojte, ak by mala niektorá maminka záujem, máme na predaj kolotoč nad postieľku FP takých macíkov ako motílkov aj s projekciou a diaľkovým 🙂 na cene sa môžme dohodnúť,stačí mi napísať do IP

manila421
8. lis 2011

@kika87 Ahoj este je na predaj, ci uz neskoro pisem?

kika87
8. lis 2011

@manila421 juuuuj už dávno som ho predala...

sarinka
29. bře 2012

maminky je normální, že se nám baterky po 20 minutách vybily?

rebecca2006
28. kvě 2012

dievčence, napíšem do tejto témy neviete mi poradiť? Máme doma kolotoč FP Motýle a pokazil sa- netočí sa, ani nesvieti- predpokladám, že nejaký kontakt sa prerušil. Neviete, kde by mi ho opravili? BA, SC resp TT? V záruke už nie je,ale je v super stave, bolo by mi ho ľúto, bol drahý... ďakujem!

miatka
22. srp 2013

@sovicka_
Máte taky kolotoč FP žirafku a netočí se. Můžu se zeptat, jak to Váš muž opravil? Děkuji

lhdm
11. led 2016

mám dotaz kolotoč je složený (medvídci k tomu hlavnímu panelu co se montuje na postýlku, jak ho postavím???děkuji

lu88cie
11. led 2016

My jsme koupili kolotoc nevim presne uz znacku a davidek plakal jak blazen a to se kolotoc ani netocil nehral nic.takze jsme ho museli z postylky sundat a kolotoc za1200nam byl k nicemu😃

lu88cie
11. led 2016

Byly tam tri medvidci s kridli nahore takova kopule a kdyz se zapnul po strope behali hvezdicky.byl nadhernej mela jsem z nej takovou radost ovsem synacek ne

lhdm
11. led 2016

Už jsem na to přišla ;)