Kolotoč Fisher price. Vnímá Vaše dítě ty světla?

andeliin
9. říj 2008

Ahoj mamky🙂 chtěla bych se zeptat těch, které máte tento kolotoč doma, jestli mimísek vnímá ty světla? Zařizujeme pokojíček a tento kolotoč mě zaujal tak přemýšlím jestli do něj tolik investovat. 😅

maxi08
13. říj 2008

Petruci6,
svetielko sa nechava v zasuvke, je tam malý vypínačik, len vypneš a zapneš.Je to v balení aj so žiarovkou.

emjee
13. říj 2008

jamik • 3d • Včera o 17:52
Osvedcil sa vam?
http://www.babydirekt.eu/sk/kolotoc-nad-postiel...

maxi08 • 2d • Včera o 23:27
My sme mali tento, sme totiž cez klasickú hudbu, tak aj malý skoro začínal
http://detskahracka.sk/-p-476.html

jamik • 3d • Dnes o 07:19
maxi a boli ste s kolotocom ako takym spokojni? Stoji dost korun. Oplatil sa?

kacenka83 • 1d, 11tt • Dnes o 13:44
jamik my mame ten zirafovy kolotoc a maly ho mal strasne rad, mal ho od prveho dna ako sme prisli z porodnice az pokial sa nan nezacal vesat... nechali sme mu na postielke zrkadielko a so zvieratkami sa hra stale...

maxi08 • 2d • Dnes o 14:25
jamik,
boli sme spokojní, Tiny Love má viacero alternatív kolotočov, sú kvalitné. Nás potešila tá vážna hudba, pretože zaujímavé je, ale púšťali sme potíšku Mozarta z CD-čka a to sa mu teda nepáčilo
Takže myslím pri kolotoči "zvíťazila" kombinácia hračiek, farieb a tej hudbičky - to mu vyhovovalo

monnni
31. říj 2008

Ahoj koupila jsem si tento kolotoč, ale plastové kolečko mi ho neudrží nad postýlkou a za noc se mi tak pokroutilo, že kolotoč jehož váha není zrovna malá byl téměř spadlý v postýlce??? Máte někdo stejnou zkušenost???

frog
31. říj 2008

Jamík tu žirafa jsem chtěla i já,je nádhernej i ve skutečnosti,ale nakonec vyhrál tenhle:D:\Documents and Settings\Robert\Plocha\zmenšeniny2\Anička 6.1.2008\Anička 6.1.2008 013.jpg
nemá tak dlouhé provázky co na tom visí hračky,takže ho měla až někdy do 9 měsíců..

frog
31. říj 2008
pietra
31. říj 2008

monni, nam sa to nikdy nestalo, kolotoc dobre drzal, vobec ziaden problem

jjaanca
3. kvě 2009

Ahoj, prosím vás, kdo máte kolotoč s medvídky, jak rychle se točí? Mě to připadá šíííííleně pomalé, chci to reklamovat - doufám, že to tak není správně. Chystám se stopnout si, za jak dlouho se otočí 😠

standu
3. kvě 2009

my mame medvedikov, takych motylikov ak to myslis....ano, je to velmi pomale..zhruba v rytme s tymi uspavankami.

bika10
3. kvě 2009

My máme tiež tých medvedíkov. Najskôr som bola tiež prekvapená, ako pomaly sa otáčajú, ale ono je to asi preto, že kolotočik má bábo ukľudniť a uspať, preto je to také pomaličké - si myslím 😉

standu
3. kvě 2009

my sme ho mali na zabavu 😀 😀 😀 moja krpata je taka zvedava, ze by pri tom nezaspala v zivote 😵

pietra
3. kvě 2009

jjaanca,neviem sice ako pomaly sa ti kolotoc toci, ale on sa prave ma tocit pomaly, nech ho dietatko aj stihne vnimat. zaroven ho ma ukludnit a uspat, takze sa nemoze vrtiet nejako rychlo. My sme pred tymto kolotocom mali este jeden a tocil sa rovnakou rychlostou

agness02
3. kvě 2009

taky jsme měli ty medvídky fisher price, malýho to bavilo jen tak dva měsíce ☹

jankaborka
3. kvě 2009

my sme kupili vcera kolotoc fisher price-taku zirafiu hlavu a tam sa otacaju 3 zvieratka a mne zase velmi vadi ze dost pocut hucat ten motorcek aj vy to tak mate?alebo je ten nas nejaky vadny?

bihan
3. kvě 2009

jjaanca, to myslíš vážne? 😅 akú rýchlosť by si si priala? Kolotoč má dieťa uspať, tak je asi normálne, že neurobí okruh na za 5 sekúnd, ale ak hrá hudba normálne a nenaťahuje, tak to asi tak má byť 😉

My máme džungľu, to sú také "veselšie motýliky" a najväší úspech mal kolotoč okolo 1r.. to malá bola úplne unesená zo svetelnej show a pesničiek... trvalo to tak 4m.

A motorček dosť počuj aj pri tom našom.. zo začiatku mi to vadilo, ale malej nevadilo.

janocka
11. kvě 2010

mn. (1 dítě) - 9. kvě v 19:23
Ahoj! Nevíte některá jakým způsobem se rozkládá kolotoč Fisher Price motýlí medvídci? Chtěli jsme ho složit zpět do krabice a uschovat. Jenže se nám nepodařilo odstranit háčky s mašličkama a rameno. Je to "přicvaklé". Návod je pouze na sestavení a tyto části tam amjí pouze zaklapnout.
Děkuji za radu.

evatk (1 dítě) - 9. kvě v 19:24
asi bych na to šla silou, vydělat... máme ho doma, jestli si vzpomenu, zítra to zkusím, zda nám to jde, teďka už malá spí

mn. (1 dítě) - 9. kvě v 19:32
Nevím, nevím, zda síla je to pravé. Malý se už na kolotoč sápe. Tak jsem ho chtěli spakovat. Nejde odendat to hlavní rameno, co je zacvaklé do kolouče nahoře a áčky s mašličkama. Ostatní šlo v pohodě. Díky.

martinape (1 dítě) - 9. kvě v 19:57
Fisher price máme taky, ale ne přímo tenhle, ale u toho našeho to velký rameno už zpátky rozebrat nejde, takže do krabice se to už nikdy nevejde. Máme to i napsaný v návodu- něco že s rozebráním se nepočítá. Tak to třeba u tohohle taky nejde.

editah222
12. kvě 2010

Jankaborka - máme taky ty "motýlky" a motor podle mě hučí dost, ale malé je to jedno. S kolotočem neusina. Bavil ji jen chvilku. ☹

mm1
12. kvě 2010

my máme na predaj FP - žirafu.... ak má niekto záujem, kuk na moje inzeráty.....
máme ešte originál balenie s krabicou....

dosa
12. kvě 2010

mn. - presne medvedich motylikov mame a pravidelne (ked idem nabijat baterky) oddelujem ten vrchny kolotoc od ramena - treba na to naozaj len silu a poriadne potiahnut - neboj sa...

scai
12. kvě 2010

ten kolotoč fisher price motýlci mě teda hodně zklamal. Myslela jsem si, že je to dobrá značka,a le už budu opatrná. Uchycení děs, to rameno je těžké a nějaký plast na postýlce, který tam ještě ani pořádně nesedí se bojíme že to neudrží. Takže to máme ještě oblepené izolepou. Dálkové ovládání někdy nefunguje, někdy jo...nechápu. čera to nehrálo a blblo, vydávalo děsné zvuky, dnes už hraje...jako fakt děs!

tigri
12. kvě 2010

my mame kolotoc FP so psikmi a projekciou a ma uspech doteraz..mladsia dcerka si ho uz sama pusta aj si rozsvieti havinka a velmi sa z neho vytesuje...dialkove sme velmi nevyuzili...mne osobne sa paci, ze to ma vaznu hudbu a nie take to cinkanie ako maju tie strojcekove kolotoce (taky sme mali pri starsej)....a neviem, ci je to tym kolotocom s vaznou hudbou, ale dcerka vyzera byt hudobne nadana (zoberie si xylofon a trieska do neho aj 1/2 hod. a "tancuje" na hudbu)

mmacko
13. kvě 2010

ahojte
my sme mali tiez tych mackov-motylikov a uspech mal od 2 do 9 mesiacov dcery. Manzel ho prerobil na elektriku, kedze trebalo menit velmi casto baterky. Na zabavu sme mali tie hlasnejsie melodie, na spanie tu najtichsiu. Podla mna je super, pekne sme si ho odlozili pre druhe babo.

dosa
13. kvě 2010

baterky to teda riadne zerie, ja som kupila na to take adaptery do ktorych sa dala tuskova baterka a tie mame doma nabijacie, tak to bolo v pohode. lebo tie velke nabijacie su teda dost drahe a adaptery stali tusim jeden okolo 30 korun, takze aj tak sa da 😉 u nas ma tiez uspech, ked ho pustim malemu pred spanim tak kym to zhasne maly spi - este som nikdy nepotrebovala to dialkove ovladanie 🙂

scai
13. kvě 2010

My dálkové ovládání potřebujeme, protože postel máme u stropu a v noci když pobrekává a přestane hrát, brečí víc...takže znovu spouštím dálkovým...a když to nejde...musím slízt dolů a to mě fakt nebaví...a taky když mě malá uvidí, nechce spát už vůbec...

sovicka_
5. led 2011

Poraďte, jaký kolotoč od FP? Ten medvídkový nebo RainForest?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40354981&tab=8
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21050860&tab=8

Má ten RainForest také projekci na strop nebo ne?

Líbí se mi více RainForest - ale nevím 🙂

daniella_vivien
5. led 2011

http://www.megac.sk/na-kociarik-alektronicky-ob...
My sme kupili tento a som s nim maximalne spokojna, male sa pacil od prveho dna a neskor ked bude starsie sa da dat
kolotoc prec a svietia len obrazky na stene, takze je to aj pre starsie deti

anjelicek26
5. led 2011

@sovicka_ rainforest robi len take svetielko, ziadnu projekciu... ale maly ho miluje..

sovicka_
5. led 2011

@anjelicek26 díky moc za zkušenost 🙂 Tak ještě popřemýšlím. Popravdě se mi ty medvídci moc nelíbí. Leda jednomu dítěti koupit ten a druhému druhý (čekám dvojčata) 😀 a na světýlka se budou dívat oba 😀 .-D

sovicka_
5. led 2011

@anjelicek26 všimla jsem si, že má tvůj malý na postýlce šifonová nebesa - přesně takhle se mi to moc líbí. Jen jsem si říkala, že je to průhledné a vlastně to nevytváří dítěti žádné soukromí nebo přítmí... nebo k tomu nebesa sloužit nemají? 🙂 Jsem moc ráda, že jsem na tu fotku narazila a mohu se zeptat 😀

a ještě... tady https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anjelicek26/... na té fotce je ale jiný kolotoč? Nebo jste jej pořizovali později?

sovicka_
5. led 2011

ááááá https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anjelicek26/... tady už je ten správný 🙂

anjelicek26
5. led 2011

@sovicka_ - tento ma teraz nad prebalovakom a FP ma nad postielkou. No a tie nebesa su dekoracia, na oknach ma tazke zavesy, cez to ani svetlo neprenikne 🙂 Mne sa pacili prave take ciste, biele, neutralne.

https://www.youtube.com/watch?v=_ARb9jrSmEU