Kolotoč nad postýlku Fisher Price na dálkové ovládání

marguerite
12. srp 2009

Maminky moc prosím o rady, chceme koupit kamarádce k narození chlapečka kolotoč od firmy FISHER_PRICE na dálkové ovládání. Našla jsem asi 3 druhy, které se nám líbí:
http://www.babydracek.com/zbozi/2701--fisher-pr...
http://www.babydracek.com/zbozi/681--fisher-pri...
http://www.babydracek.com/zbozi/2993--fisher-pr...

, ale jedna známá mě upozornila, že kolotoče jsou docela hlučné, dost jde slyšet jak "hrčí" při točení. Máte to doma taky tak? Moc díky za rady a tipy.

beruska2x
12. srp 2009

my jsme teda nemeli zadny ale libi se mi vsechny 😀 😀 😀 jinak hracek od FP mame hodne a vada zadna a "hrceni" si myslim ze je vada konkretnoho vyrobku, kamaradka ma ten s motylky- medvidky a nic takoveho nerikala...

marguerite
autor
12. srp 2009

Berusko díky, taky máme dost hraček od FP doma a bez problému. Ale už i druhá známá říkala, že je docela hlučný, tak nevím no ☹

beruska2x
12. srp 2009

byt tebou tak se stavim v obchode, necham si ho ukazat, predvest a pak uvidim a z netu ho muzes objdenat vzdycky 😉 😀

verusinek
12. srp 2009

ahojda my ho teda mít nebudeme, ale známý ho mají ten první typ a mají ho v místnosti vedle obýváku a když ho v pokojíku ovládají dálkovým ovladačem tak jim přepíná tv v obýváku 😀 😅 jo a taky to má prý spíš opačný účinek než uspávání 😅

urbi
12. srp 2009

ahojky, tak my máme rainforest a můžu říct, že to byla jedna z nej investic - žere ho dodneška, ty zvířátka miluje, miluje ty lupeny, které se míhají sem a tam - určo bych šla do tohodle, dítě baví nejen to, jak se točí dokolečka, ale i ty lupeny nahoru a dolu.... jsem s ním strašně spokojená, není vůbec slyšet super! ale pravda je ta, že ho to určo neuspí, nikdy jsem ho neměla na postýlce, ta je jen na spaní a ne na hraní, takže ho máme na židli a dávala jsem ho nad něj na hrací deku či gauč.... fakt prima věcička a dobrá investice! 😵

schwarzovka
12. srp 2009

my měli taky ten jako urbi a při melodii zvuků lesa jsme usli všichni 😀 😀

marcelkad
12. srp 2009

My měli kolotoč s pejsky - naštěstí jen půjčený. Nejenže malej vůbec u něj neusnul, naopak se ještě více rozdováděl. Bavilo ho to tak 14 dní, pak se to okoukalo a už ani nechtěl poslouchat tu hudbu, takže šel k původním majitelům. Zdá se mi to jako hodně drahá hračka. A s dálkovým ovládáním se nám také přepínala TV, takže jsme ho nakonec nepoužívali. Navíc ještě to upínání na posýlku podle mě nebylo úplně propracované, je tam takový plastový šroub, tak to mažel ještě navíc přichytával drátem, aby to na prcka nespadlo. Rozhodně bych si to nekoupila.

janac
13. srp 2009

no my mame ten s medvidky.... a opravdu je ten pohaneci motorek dost hlucny.. az me to prekvapilo.... ale male to nejak zvlast nevadilo... a obcas ji to i uspalo... takze hlucny.. neda se rozmontovat, s tim prepinam televize jsme to meli taky 🙂 ale jinak fajn

silente
13. srp 2009

Holčiny, my máme ten s medvídky a občas se nám ten otačecí vršek jakoby kousne a ne a ne se posunout, dokud ho nepostrčím rukou. Stávalo se to taky někomu? ☹

marguerite
autor
13. srp 2009

Téda holky, díky za rady, jak to tady tak čtu, tak nic moc kolotoč. Přitom Fisher má fakt dobré hračky, to jsem z toho jelen 😎

kruguer
20. srp 2009

Měla jsem medvídky a ty byli na prd. Koupila jsem rainforest a super, baví malého už dlouho, rád si to sám přepíná a i u toho usne. Nějaký extra hluk jsem teda nezaznamenala

f.miracle
21. srp 2009

máme medvídky a jsme spokojení my i prcek 😉

miri9
22. srp 2009

ahoj, máme motýlky, opravdu hrčí a taky se zasekává.....miminko to baví, ale cvičí si u toho, neusne ani náhodou, takže ho používám zatím pro zabavení prcka (má 2,5měsíce), ať mám 0-15minut čas se umýt po ránu a tak..... a spokojenost

jajkax
24. zář 2009

Holky chcise zeptat vi co máte kolotočod FP ten smotýlkama.Káje jsme ho taky koupili.A nějak nám vůbec nechce na postýce držet.Když ho tam jako přišroubujeme takovou tou velkou modrou matičkou,tak se stejně strašně sesune dopředu tak ho ještě nad postýlkou vůbec nemáme protože se bojím aby mi na malou nespadnul.Na druhé postýlce mám takovej obyčejnej za 200kč z Lidlu a s ním sem teda víc spokojená, drží krásně, hraje krásně, ten od FP se i občas seká. 😠

zuzu_z
24. zář 2009

my teda nemáme od FP ale od First years Magický kolotoč ale je to to samé:
http://www.babymax.cz/the-first-years-magicky-k...

řekla bych že všechny kolotoče tohoto typu to dělají podobně: občas se zaseknou, vrčí a obývákovým ovladačem můžeme vypnout/zapnout... asi jsem šťastný člověk,aleobě mé děti ho naprosto milují, usíná při tom a jak píšou holky u zvukůlesa že usínali všichni - tak my máme zvuky letní louky a taky usínáme všichni... já to považuji stejně jako urbi za jednu z nejlepších investic. S tím ovladačem já to považuji za výhodu: sedím v obýváku,koltoč přestane hrát - zapnu ho ovladačem na tv, nemusím dávat baterky do toho origi ovladače 😀 A že hrčí no spíš vrní...moje děti to uspávalo a mě taky... možná je lepší,když se naučí neusínat v absolutním tichu... aspoň je pak neprobudí, jak vstoupím do ložnice...apod. Terezka s kolotočem usínala do roku a půl...(ale usnula i bez něj, třeba na dovolené). Ale jen můj názor 😉
ad uchytávání: nám se to teda nenahnulo nikdy a je tam stejný plastový šroub... měli jsme to na kolíbce i postýlce a nikdy žádný problém...

jajkax
24. zář 2009

Tak nevím v čem je problém, tak tím plastovým šroubem se to dotahuje přímo k tyčkám postýlky, že?

luucia
24. zář 2009

My jsme měli ten stejný jako zuzu_z a naprostá spokojenost 🙂 Malá si s tím hrála ještě v roce, pak jsme ho půjčili známým 😉 nepoužívali jsme ho teda na uspávání, ale když se malá ráno vzbudila tak si s ním hrála 😉

ladybird18
25. říj 2010

Ahojte, mame FP kolotoc s motylky, ale chceme ho prodat. Manzel se pro nej tehdy velice nadchl, ale mne se moc nelibil no a nasi Verunce (v te dobe ji bylo tak 2.5 mesice) z toho taky moc nadsena nebyla. Zasekavalo se to, a kdyz dochazely baterky, ta melodie se podobala umiracku. Nemate nekdo zkusenost, jak ten kolotoc rozmontovat, resp. ty modre drzaky na stuzky? Vim, ze se tam nejak zaklaply pri montovani, ale bojim se, ze je zlomim, kdyz na to vic pritlacim, kdyz je budu chtit vyndat. Dekuju za info a za know-how 😉

kata79
13. lis 2010

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli mel jeste nekdo problem s pripevnenim tohoto kolotoce (FP motylci)? Resime uplne to same, co jajkax, i kdyz tu maticku utahneme na maximum, tak se ten kolotoc jakoby nahne a vypada, ze kazdou chvilku spadne do mist, kde bude spat miminko, postylku mame standardni z ikea.

@jajkax , prosim, prisli jste na to, jak tento kolotoc upevnit?

barevna
13. lis 2010

Taky přidám svou trošku do mlýna, máme kolotoč od FP ten rain forest - je to ten třetí odkaz jak se na něj ptáš. Koupila jsem ho tady přes bazar na MK - ještě 1 rok v záruce a jsem moc ráda že ho máme.Vůbec neni nepřijemně hlučný-jsou tam dvě úrovně hlasitosti, šroub na postýlce drží fest, nezasekává se,má daleko příjemnější zvuk než klasika natahovací a to že hraje daleko dýl než ty obyč je taky supr, malý u toho i usne, moc ho to pořád baví. Když se ráno vzbudí dřív než my ( ovíkendu klasika 🙂 tak mu to puštim a můžeme jeětě chvíli polehávat a malej je v pohodě a brumlá si u toho. - takže osobně doporučuju tenhle, myslim že je to krásný a užitečný dárek pro rodiče 🙂

k.ate
13. lis 2010

@ladybird18 my jsme je z toho normálně vyrvali 😀 Je na nich vidět, že jsou vytažený (bílý místa), ale co naděláme. Blbý je, že se nám nepodařilo ho nacpat zpátky do krabice 😀

No a já bych ho znovu nekoupila, jednak se nadkláněl nad postýlku, zohnul nám na ní tyčky, o který se opíral. Prostě to provedení je na prd ☹ Bohužel :-/

jajkax
13. lis 2010

@kata79
moc ti neporadím, nám se ten kolotoč jakoby prověšoval nad postýlku pořád.Manžel pak sice uříznul takovou malou destičku a strčil ji mezi příčky postýlky u tu bílou matici jak s ní dotahuješ ten kolotoč a bylo to o něco lepší.Ale stejně to nebylo kdo ví co.Maj to nějak špatně provedený.Ale teda nikdy se nám nestalo že by ten kolotoč na malou do postýlky spadnul.Ale stejně jsem ji ho pro jistotu nenamontovala nad hlavu ale spíš až k nohám.Jinak mi máme s fischer price problémy se vším.Takovej ten hrací pejsek -dostala dcera k Vánocům loni a už po 2 měsícíh nefungovalo hraní srdíčka a tlapičky.A takový to modrý vybrující lehátko nám přestalo vybrovat asi po měsící ☹

kata79
13. lis 2010

@jajkax manzel dneska po mnoha pokusech a zlepsovakach konstatoval, ze tohle nad miminko proste neda...no a mne nezbyva nez souhlasit...jeste mrknem ke znamym, ktery maj ten samy kolotoc, ale moc sanci tomu nedavam...takze bude mala asi bez kolotoce. Na FB si ale asi opravdu uz dame lepsi pozor.Diky za odpoved

klara.t
13. lis 2010

Taky máme Rain forest od FP a je skvělý. Malá u něj dopoledne usíná jště teď v 10měs. Kamarádka co tu byla minulý týden litovala, že koupila jiný od FP, protože původně chtěla tento. Líbí se jí o mnoho víc, než ten její.

hablovakristyna
17. lis 2010

Kolotoč nad postýlku od Fisher Price můžu jedině doporučit. Koupili jsme ho malé setřenici k narozeninám a ona i maminka jsou nadšené 🙂 Kolotoč přehrává hudbu cca 20 minut, je k tomu dálkový ovladač, takže je možnost ho kdykoliv vypnout aniž byste miminko vzbudila. Tady je typ, kde ho koupit. Myslím, že je to i slušná cena 🙂 http://www.shop.mojechytredite.cz/hracky-pro-ne...

boruuvka
17. lis 2010

@kata79 ahoj, my máme kolotoč od FP s motýlkama nebo medvídkama nebo co to je 😀 a máme ho připevněný tou zašroubovací matkou a protože se to naklánělo, tak to manžel přitáhnul zdrhovací páskou, jestli víš co myslím.

kata79
18. lis 2010

@boruuvka dekuju moc za tip...zdrhovaci pasku jsme jeste nezkouseli, zkusime!

kata79
18. lis 2010

@hablovakristyba diky za tip!

boruuvka
18. lis 2010

@kata79 drží to super. Stáhnete tu tyč, která vede nahoru k medvědům s přečnívající částí šroubu. A jinak je to super kolotoč, malá si ho oblíbila hlavně ráno, když jí chci ještě udržet v postýlce a úžasný jsou ty světla jak spodní tak horní. Hlučný se mi nezdá, ale mám ho na tu tišší variantu. Jo a ovládání je super - postel mám jen půl metru od postýlky, ale vstávat se mi pořád nechce. 😉 Dej vědět, jestli se povedlo.

kata79
18. lis 2010

@boruuvka, pasku koupime a dam vedet, moc diky!