Kolotoč nad postýlku Ikea. Jak ho uchytit?

baarca
18. dub 2009

Koupila jsem si kolotoc nad postylku z Ikea, protoze se mi moc libil, jak neni preplacany, ale pak jsem zjistila, ze nevim, jak ho nad postylku uchytit. Nema zadne "raminko" na uchyceni z boku postylky, jako maji ty drahe plastove. A pripevnovat ho az do stropu mi pripadne blbost. Nemate nekdo nejaky tip, jak ho pridelat? Diky moc.

matilko
18. dub 2009

baarca, tiež som ho chcela a zrovna toto ma odradilo ☹

bianca
18. dub 2009

my ho mame doma a koli tomu som ho nedala lebo nemam ako.Teraz je pripnuty na hracej deke.Inak nemas nahodou drziak na nebesa?Tam by to asi slo zavesit

baarca
autor
18. dub 2009

Drzak na nebesa me taky napadlo zatim jako jedine reseni. Jen si se mi nezda kupovat nebesa kvuli kolotoci 🙂

ladylavender
18. dub 2009

Nebesa se kupovat nemusí (jako ty látkové). Stačí ten samostatný držák, mají ho skoro ve všech miminkovských obchodech asi za tři stovky. Dá se připevnit na všechny postýlky, kolébky i ohrádky.

palenda
18. dub 2009

baarca - my ho máme na tom držáku na nebesa ... a musím říct, že ten kolotoč naprosto stačí, malý ho má rád 😉 a stál jen pár korun

aponchie
18. dub 2009

me se libi moc,ale prave neni kam pridelat a od stropu to bude vypadat silene..leda na ty nebesa teda kdo ma..

jamaat
19. dub 2009

Aj my máme ten kolotoč. Muž mal bojovú úlohu vymyslieť nejaký držiak. A včera sme dali do spálne postieľku a uvedomili si, že nad postieľkou je polica a na tú sa bude dať umiestniť zospodku nejaká palička ako držiak, prípadne aj tak, že by sa dala vysúvať a zasúvať.

baarca
autor
20. dub 2009

Jamaat, to není špatný nápad s tou poličkou. Také bych chtěla dát nad postýlku poličku na odkládání věcí, tak takto by to šlo vyřešit celkem jednoduše. Díky moc.