Kolotoč nad postýlku. Jaký koupit?

macu.k
1. říj 2006

Ahoj,
potřebuju poradit jaký koupit kolotoč nad postýlku? Je lepší s plyšovýma nebo umělohmotnýma zvířátkama?

pucik
8. led 2008

ahojky, my máme kolotoč s plyšovýma, takový šášové barevnýa moc se nám líbí. otázka je ovšem jak dlouho ješt vydrží. malej chytá panáčky, trhá je dolů, pak strhne celý kolotoč rozebere ho a pak s tím ramenem lomcuje přes celou postýlku, no je to hroznej ďábe. Koupili jsme mu ty motýlky od fisher price, že mu to bude krásně hrát, ve tmě lítat a motýlci a ahlanvě je na dálkové ovládání, že budeme pěkně ležet a ovládat. Museli jsme ho za týden dát pryč, jak ho strašně rozhodilo, že tam má něco jiného, nespal, byl rozmrzelý, plakal, to bych nečekala. A přes den nemohl tahat za ty včelky, takže to bylo k ničemu, holt je opavud pro malá miminka ane pro takového raubíře, jako je ten náš divoch 😀 🙂 😉

bakule
28. led 2008

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jake mate zkusenosti s hrajicima kolotocema? jsou ty hrajici a promitaci na dalkove ovladani lepsi? nerozptyluje to mimco pred spanim nebo naopak usne klidneji a snadneji? 😉

aponchie
28. led 2008

u nas neuspaval ba naopak iritoval

vivian
28. led 2008

Já mám od sestry půjčený kolotoč (s plastovýma mořskýma zvířátkama) Canpol, ale za prvé malou vůbec nezajímá a za druhé ta melodie - ačkoli je celkem pěkná - hraje dost nahlas, takže nějaké usínání s kolotočem absolutně nehrozí 😀 Ty plyšový se mi líběj víc, ale ono je to fuk, dítě si s nima stejně hrát nebude, ten kolotoč se má dávat jen dětem, které na ta zvířátka nedosáhnou, aby to na sebe nestrhly... a po své zkušenosti bych do kolotoče sama neinvestovala. Takže doporučuju si ho nejdřív od někoho půjčit, abyste viděly, jestli vůbec bude mít smysl ho kupovat 😀

myschka
28. led 2008

my kolotoč milovali, už ve třech týdnech ho dokázala sledovat tak dlouho až usnula, sundala jsem ho minulý týden, protože na něj už dosáhla a bála jsem se, že ho na sebe strhne. Máme plyšová, hodně barevná zvířátka. Ráno jim vždycky něco vykládala a já dospávala 🙂 🙂

yasmin07
29. led 2008

Já jsem včera koupila kolotoč s plastovými zvířátky...přijde mi, že je to hygieničtější než plyšová, kvůli prachu 🙂

dendisa
29. led 2008

tu naši by přes den uspal maximálně Rohypnol, ale když večer nemůže sama zabrat, pustím kolotoč, odejdu a za chvilku chrápe (max. ho pustím přes ovládač ještě jednou). Kdybych byla v místnosti s ní, neusne mi už vůbec. Ale začala ho pořádně vnímat (a tím začal plnit uspávací funkci) až tak kolem 2. měsíce.
Baterky jsem měnila minulý týden (a to jsme ho pouštěli už v těhotenství 😔 😔 😔 ).

berynka
29. led 2008

Ahoj,
my s kolotočem nad postýlku velký úspěch nezaznamenali ☹ . Malá ho dostala od babičky, jsou tam plyšové postavičky, které vypadají jako oběšenci (Nattou). Na uspávání to nebylo ani náhodou, hrací melodie se jí celkem líbila, ale hraje tak krátce, že se to ani nevyplatí natahovat. A hrozně brzo dosáhla na ty panáčky, tahala je za nohy a bylo nebezpečí, že kolotoč na ní spadne celý nebo držák prostě praskne.

aponchie
29. led 2008

ja to mam skovane od prvni chvile mala se toho bala a pak ju to neuspavalo ale spis zajimalo a probiralo takze konec slus a vic jak 300kc bych za to stejne nikdy nedala a plysove uz vubec ne 😀

anaxamon
9. říj 2008

jerga • Dnes o 20:00

Ahoj,už jsem hledala všude,a psala různě,tak to zkouším i sem.Nevíte některá,kde by se dal sehnat kolotoč nad postýlku,ale s vážkami??Místo medvídku apod.jsou vážky....Děkuju moc,papa.

czjana • Dnes o 20:39

http://www.walmart.com/catalog/product.do?produ...

http://www.csnbaby.com/Cotton-Tale-PDMO-FQ1227....

http://www.csnbaby.com/Cotton-Tale-ZTGACMO-FQ14...

http://www.amazon.com/Cotton-Tale-Designs-Drago...

atd..

dnada
10. říj 2008

já mám kolotoč půjčený,s plastovými hračkami,na uspávání není,spíš si s ním malej povídá 🙂 hudba je celkem příjemná,ta se malému líbila už asi od měsíce,pozorovat ho začal někdy kolem 2.měsíce, teď už si hračky prohlíží a zjistil že na ně "dosáhne" nohama,tak je zvedá a "kope" do jedné hračky a trochu si ho pootáčí sám 😀 je to malej uličník 😎

krista
14. únor 2009

eatygrenee • Dnes ve 12:40
Ahoj, poradte. Kolotoč nad postýlku- ani či ne? a poradte jaký?
díky
jana 🙂

frog • 1d • Dnes ve 12:46
Ahojky,my máme tenhle,je výhoda,že se pak dá sundat to rameno co na něm jsou zavěšena zvířátka a zbytek zůstane na postýlce a stále při usínání posloucháme různé melodie a má dálkový ovladač,což je taky paráda 😉 : http://www.slune-cz.cz/kolotoc-domek-nad-postyl...

krista
22. únor 2009

nency • 19. únor 2009 v 10:27
Holky, poraďte mi prosím. Má cenu kupovat kolotoč nad postýlku nebo ne? Opravdu se to miminkům líbí a dívají se na to? Já mám 7 týdenní dceru a zatím jí hračky moc nezajímají,
tak si říkám, abych to nekupovala zbytečně.
Jaké s ním máte zkušenosti a ev. jaký typ se vám osvědčil. Viděla jsem prodávat i promítací,
ale nevím jestli to není zbytečné.
🙂

usounek25 • 1d • 19. únor 2009 ve 12:49
Ahoj nency, tak náš prďolka má 4 týdny a hračky ho zatím také vůbec nezajímají. Kolotoč máme půjčený od kamošky, je kupovaný myslím v Tescu, takovej pěkně barevnej s barevnýma zvířátkama, ale ta hudba co vydává je šíleně hlasitá. Zkusili jsme to jednou malýmu pustit když brečel, tak chvíli ztichnul, ale po chvíli plakal dál, takže tohle mu zatím nic neříká. Takže jsem oddělala ten hrací strojek a mám tam pověšený jen ty zvířátka, snad ho to za nějaký měsíc začne zajímat. Myslím, že kamoška říkala, že stál okolo 600,- Kč, ale viděla jsem i levnější, ale ty myslím neměly ty hrací strojky, byly tam jen nějaký zvířátka apod. Ty promítací jsem taky viděla v nějakým katalogu, myslím, že to bylo od firmy Fisher Price, vypadalo to moc pěkně, ale cenu tam radši napsanou neměli 😀
Takže buď se zkus pozeptat po známých jestli by někdo neměl kolotoč na půjčení anebo ještě chvíli vydrž a uvidíš jestli se malá začne více o takovéto hračky zajímat.

terkajesterka • 1d • 19. únor 2009 ve 12:56
my jsme kolotoč kupovali z druhé ruky - v podstatě jsme ho nechtěli, ale byl nám trochu vnucen 🙂 ale pak jsme byli moc rádi, protože malý z něj byl nadšený. Původně jsem si říkala, že je to další krám navíc, ale fakt ho miloval a dožadoval se, abych ho pustila. Melodie byla taková klasická, hlasitost přiměřená. Značka to byla myslím Sterntaler a vypadal moc hezky - zvířátka byla měkká a dala se sundat (vyprat).

berynka • 1d • 19. únor 2009 ve 12:59
U nás zase kolotoč velké úspěchy neslavil 😒 . Dostali jsme ho také jako dárek zn. Nattou Billy and Babette. Malá ho občas pozorovala a zajímat jí začal, až když ty figurky mohla tahat za nohu 😀 .

bertica.h • 1d, 27tt • 19. únor 2009 ve 12:59
kolotoč nad postielku bol pre našu Viktroku veľmi podnetný,mala ho moc rada a určite sa bez neho ezaobídeme ani teraz

garfieldmail1 • 1d • 19. únor 2009 ve 13:30
Nám se kolotoč taky velmi osvědčil, ale až od 3.měsíce. Super to bylo vždycky ráno, když se syn vzbudil, zapla jsem mu kolotoč, který celou noc neviděl 😀 , a mohla jsem se v klidu umýt, namalovat... Hlavně doporučuji kolotoč na baterky (nejlépe nabíjecí a pořídit si nabíječku), ty natahovací musíš každou chvilku natahovat 😒
Ten náš se točil, zvířátka se zároveň houpala nahoru a dolů. Ve tmě dělal i světýlka na zeď, ale to jsme nikdy nevyužili.
Jinak jsme ho používali do 8.měsíce, když už na něj dosáhl. 😠

spetra • 1d • Včera v 15:08
já původně kolotoč nad postýlku ani nechtěla... ale nakonec ho máme a musím říc že jsem opravdu ráda... ráno se stihnu nasnídat.... 😀 dostali jsme ho k vánocům je z druhé ruky a je to i ten promítací...
kdybych se dnes měla rozhodnout jestli kolotoč tak určitě a důležité by pro mě byli 2 věci - aby se točil a aby šla sundat hračka z kolotoče dolů, aby si to mohl malý osahat... to je přesně to co ho zajímá... a nějaká projekce... ta je dobrá na usnutí tak pro maminku... 😀
kolotoč začne mimi zajímat většinou až po 3 měsíci...

aponchie • 1d, 28tt • Včera v 17:54
budu ho prodavat..byl na prd

bertica.h • 1d, 27tt • Dnes v 15:29
aponchie..mebol dobrý ten Váš kontretny,alebo celkovo sa Vám neosvedčil?

My sme mali taký obyč.plastový s medvídkami a malá sa z neho išla zblázniť.

smardik
1. bře 2009

holky my první měli obyč kolotoč plastový a ten nezaujal, pak jsem koupila od fisher price a malý ho miluje 🙂, výská na něj, směje se na něj a kolikrát u něj usne. já jsem celkově se značkou fisher price hodně spokojená

krista
2. bře 2009

nency • Včera v 11:55
Jaké máte zkušenosti s kolotočem nad postýlku? Uvažuji, že bych nějaký koupila, ale nabídka
je široká, tak váhám který. Od kolika měsíců vám začalo miminko kolotoč sledovat?
Který typ se vám osvědčil? Nemáte některá ten promítací od Fischer price?

smardik • 1d • Včera v 11:57
nency my máme kolotoč od fisher price a má velký úspěch ale ne ten promítací, to mi přišlo zbytečně drahé ale osvědčil se a na druhé mimi mám v plánu ho pořídit

mousunek • 1d • Včera ve 12:11
my kolotoc pouzivame asi od jednoho mesice nejdrive prcek jen poslouchal pak zacal pomali pozorovat hracky a ted u nej bezpecne usne.
Tak doporucuju.
Znama mi taky doporucila davat si ten hraci strojek v tehotenstvi na brisko aby si na to klucina zvykal

llllucka • 1d • Včera ve 12:18
my ho máme taky a max.spokojenost.Máme ho od fehnu a každýmu se líbí.Hlavně kup hodně barevnej,to maj mimča nejradši a když vnímají i zvuky,tak je dobrý,aby hrál melodii dost dlouho.

lendy1 • 1d • Včera ve 13:08
Kolotoč nad postýlku:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Kolotoč Fisher price:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

gedgitka.a • 1d • Včera v 19:47
ahojky, tak já malému pořídila od Fischeru ten promítací a vrčel tak, že byl motorek slyšet víc než hudba vyměnili mi ho v reklamaci a ten druhej navíc ještě přeskakoval o zoubek tak mi vrátili peníze koupila jsem od mamma natahovací a vpoho a malej ho loví a pozoruje od měsíce doteď

kruguer
2. bře 2009

My jsem dostali natahovací a ten je na prd,jednak hraje strašně nahlas a krátce. Pak se musí natočit a to dělá docela rachot.Na uspání to teda není rozhodně. Koupila jsem Fisher price, ten promítácí a super, nastavitelná hlasitost, výběr hudby a ty melodie jsou příjemné a baví ho pozorovat na stropě zvířátka. Kolotoč už jedině na baterky.

klara.t
14. lis 2009

Holky, kdy bych měla koupit ten kolotoč? Vypadá to, že jsou na ně spíše pozitivní ohlasy. Jaký by měl být?

1) natahovací nebo na baterky?
2) s plastovýma nebo plyšovýma zvířátkama?
3) je nutné, aby měl dálkový ovládač?
Na co se ještě zaměřit?

aponchie
14. lis 2009

me se libi plysove zviratka vic jak plastove..asi plast je lepsi na cisteni?dalkovej ovladac snad ne..ja teda mam uplne obyc pac prvni holka to nesnasela tak byl zabalenej a ted sem dala Marus a ji to neuspi nikdy,ale kuka na to a mluvi s tim,ale fakt je naprd ,ze to natahnes dohraje to a zase letis zpet,ale zalezi na mimcu muzes koupit za tisice a nebude se mu to libit a naopak to je tezko me se vic libi ty plysove se svetylkem a tak no ,ale to je spis na pohrani me a ne decku 😀

pavlina05
14. lis 2009

klara.t
My máme lamze, na baterky, s plyš. zvířátky, pvc omyvatelný, na dálkové ovládání, 3 různé melodie, ovládání hlasitosti 😉 Krásně pestrobarevný 😉

vercak.
14. lis 2009

Klara.t - my máme s plyšovýma zvířátkama a jsou hooodně barevná. Myslím si, že barvičky dost upoutají pozornost. Máme klasický natahovací. Malej ho ale začal pozorovat až tak kolem měsíce / měsíce a půl. Takže si myslim, že hned na začátku není potřeba. No a teď už je zase zabalený v krabici, protože když se malej začal stavět, tak tahal za zvířátka 😀
Hlavně aby byl pak dost barevný 😉

ma12
14. lis 2009

My mame tenhle http://www.uberusky.cz/eshop-fp-kolotoc-nad-pos... a Anicka ho miluje. Ale ted uz Ani do zviratek kope a natahuje se po nich. Asi brzy pujde taky do krabice 😀 . Sluzbu ale udelal, je to takovej ritual, kdyz se jde spat, pusti se kolotoc a jeste se na strop promitaji hvezdy.

klara.t
1. únor 2010

Nemáte někdo kolotoč Rainforest? Dost se i líbí, ale ráda bych znala zkušenosti.
http://www.nejlepsi-hracky.cz/fisher-price-kolo...

lexxa24
1. únor 2010

ahojky, my mame kolotoc s promitackou od Fisher price (iviz album) , je moc pekny a pekne hraje a ma i dalkove ovladani. Jen by me zajimalo, jestli ma tchyne pravdu, ze se muze pouzivat az od nejakych 4 tydnu zivota miminka... 😕

klara.t
1. únor 2010

jj,létající medvídky znám, příjde mi, že je nejoblíbenější mezi maminkama. Já jsem ale chtěla nějaký víc barevný a spíš plastový, kvůli omývání. Ten rainforest je taky od fischer prince tak si říkám, že by to mohl být právě on.

kikinda
11. čer 2010

ahoj vsem chtela bych se zeptat mam 5-ti mesicni dcerku a nevim jestli ma jeste cenu ted kupovat koloc nad postylku. prosim pradte.

klara.t
11. čer 2010

Naší malé se kolotoč stále líbí, ale nevím jak dlouho ještě bude. Já myslím, že už se to moc nevyplatí. Malá už na to občas dosáhne, takže až za to bude tahat, tak to musí dolů, aby to na sebe nestáhla.

medvik
11. čer 2010

Kikindo: naší malé je 8 měsíců, máme Magický kolotoč, na kterém je uvedeno, že je do 5 měsíců. Když jsme měli matraci v té nejvyšší poloze, tak si začala na zvířátka sahat. Teď máme matraci níž, už na něj nedosáhne, ale pořád ji zajímá, vydrží tam i 3 cykly (30 minut). D9ky němu se nasnídám, upravím, trochu poklidím🙂

klara.t
12. čer 2010

to je vlastně fakt, že když se dá matrace níž, tak už tam nedosáhne. pokud si tedy nestoupá 🙂

mala_hodna
13. čer 2010

ahoj holky
našemu denískovi je půl roku a kolotoč pořád miluje už od malinka když mu bylo pár týdnů, máme fisher price rainforest a je vážně super je skvěle barevný tak se dítkům moc líbí 😉 a opravdu na něj nedosáhne je dost vysoký a to máme matraci nahoře

klara.t
14. čer 2010

My máme ten samý. Je fakt nádherný. Ale malá už na něj dosáhne a to jí teprve bude půl roku. Matraci máme taky nahoře. Sice za to ještěnetahá, ale už do toho pinká.