Kresba portrétů dle fotky, máte na někoho tip?

fredericka
7. lis 2015

Nemáte někdo tip na někoho, kdo za rozumné peníze kreslí portrét podle fotky? Nechce se mi dat za jeden portrét tisícovku ☹ dík za tipy, nejlépe z vlastni zkušenosti 😉

veraga
8. lis 2015

Ahoj, před časem jsem řešila to samé. Samozřejmě jsem hledala nejlepší poměr cena/výsledek. Ale můžu ti říct, že ta tisícovka je fakt minimum. Googlila jsem hodiny, pár kreslířů i obešla a ti, kteří uměli opravdu kreslit, si účtovali vždy minimálně litr/1 hlava. Za levný peníz jsem viděla jen obrázky deformovaných postav, které bych raději nikde neprezentovala. Já potřebovala nakreslit portrét na svatební oznámení. Jednalo se o dva psy a výsledek musel být ťip ťop - přece jen to viděly desítky lidí. Oslovila jsem Nikol Javůrkovou (portretyzvirat.cz, ale kreslí i lidi) a byla jsem maximálně spokojena. Výsledek vypadá tak realisticky, že nikdo nevěřil, že se jedná o kresbu a ne o Photoshop.
Ať si vybereš kohokoliv, opravdu doporučuji na vyšší částky nehledět. Na obraz se díváš x let a mít na zdi pověšenou svou rodinu, která vypadá jak přejetá parním válcem....

fredericka
autor
8. lis 2015

Díky za tip, já jsem nechávala jeden portrét takhle kreslit, vyšel me na 400 Kč na A3, jenže ten pan ma bohužel do Vánoc plno ☹ a nějaký náhodný tip, co nabízejí na FB toho se bojím ☹

lukasaldo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alikimik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz